امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

قابل توجه لیل و مجنون های امروزی

......
                                                              دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(:
پاسخ
 سپاس شده توسط ghgbggf
آگهی
damet garm sepas kh
I lOve kaBir kouRosh becauSe He lOved IRAN I LOve iran ...U LOve IRAN tOO so cOme tO LOVE eAch Other...♥.LOVE EVERY TIMEHeart
پاسخ
(21-05-2014، 19:35)glambert boy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی......عالی بود

ممنونSmile

(21-05-2014، 20:43)لبیک یا خامنه ای نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احسنتم
قابل توصیف نیست

ممنون نظر لطف شماستSmile

(21-05-2014، 20:52)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما شاهدیم که چطور ثروت کشور رو رایگان به دشمنان خونی ایرانی دادن
ما شاهد یکی از فاسدترین اقتصادهای دنیا هستیم که در آن مدیری با صورتی پر از محاسن و احتمالا داغی بر پیشانی 12 میلیارد حق ماموریت می گیرد و یک دقیقه هم ماموریت نمی رود.
ما شاهد خیلی چیزها هستیم اینجا ...

خب که چی؟؟؟
اینا چه ربطی به حفظ ارزش ها داره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!Exclamation

(21-05-2014، 21:01)mohpoolad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درستهSad

صد در صدSmile
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
 سپاس شده توسط پسرک تنها
من شاهدم دختری هست که بخاطر بی پولی به فحشا رو آورد

من شاهدم مردی برای بی پولی رگ خود و زن و بچه اش را زد

من شاهدم یه آقایی گفت اگر به خوزستان و سوریه با هم حمله شود ما باید اول از سوریه دفاع کنیم

من شاهدم ، من شاهدم که من یک بی نماز فاسدم

من شاهدم نماز دارن اول صف اختلاس گر شدن

من شاهدم دخترانمان صادر شدند به کویت و قطر برای فحشا

من شاهدم بیاد من هر چه که بگوید را شهادت میدهم بیایید
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، Hitchcock ، Łost Đλtλ ، šhεïdα
(21-05-2014، 21:36)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 20:52)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما شاهد یکی از فاسدترین اقتصادهای دنیا هستیم که در آن مدیری با صورتی پر از محاسن و احتمالا داغی بر پیشانی 12 میلیارد حق ماموریت می گیرد و یک دقیقه هم ماموریت نمی رود.

خب که چی؟؟؟
اینا چه ربطی به حفظ ارزش ها داره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

هیچی منم از ارزشاتون نوشتم.
مردم رو به خاک سیاه نشوندن هم یه نوع ارزشه واسه خودش
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط S R U H ، -Edgar ، ℜ. mti ، Łost Đλtλ ، šhεïdα
ممنون
یادمان باشد اگر تنهاشدیم طلب عشق زهر بی سرو پایی نکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر19
آگهی
مشکل بیشتر مردم اینکه دین رو اجبار میبینند

Bring it on back to me

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قابل توجه لیل و مجنون های امروزی 2
پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر19
likeShy
پاسخ
 سپاس شده توسط منتظر19
(21-05-2014، 23:01)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 21:36)منتظر19 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب که چی؟؟؟
اینا چه ربطی به حفظ ارزش ها داره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!

هیچی منم از ارزشاتون نوشتم.
مردم رو به خاک سیاه نشوندن هم یه نوع ارزشه واسه خودش

سفسطه نکنید حفظ حجاب یه مسئله ی کاملا شخصیه ..........

مردم هم به خاک سیاه ننشستن دارن زندگشون رو میکنن

بعله.....

(22-05-2014، 6:44)black sun نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل بیشتر مردم اینکه دین رو اجبار میبینند

متاسفانه.....
درحالی که دین برای راحتی مردم اومده....
کشورهای غربی و غیر مسلمون دارن از اصول ما برای پیشرفت خودشون استفاده میکنن اون وقت مردم ما..........

طبق آمار در اروپا و امریکا هر روز بر تعداد خانم های محجبه افزوده میشه چون دارن به ارزش حجاب پی میبرن.....
ولی تو کشور ما برعکس
اونا راهی رو که ما الانداریم میریم رو سال ها پیش رفتن....
و به بمبست رسیدن و الان در پی جبران هستن....

ممنون از حضورتون
سر بر شانه ی خدا بگذار تا قصه ی عشق را چنان زیبا بخواند
که نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی...
قصه ی عشق "انسان" بودن ماست...
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar
نمی دونم درست باشه یا نه ولی من تو جامعه ی امروزی اینجوری دیدم که بعضی از این اخوند ها دین رو منبعی برای درامد می بینند

Bring it on back to me

قابل توجه لیل و مجنون های امروزی 2
پاسخ
 سپاس شده توسط سایه22 ، ℜ. mti ، armin van buuren

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Star عوارض توجه به دین سطحی
Heart اثبات وجود خدا قابل توجه بعضیا
  توجه توجه كشف يك اشتباه فاحش در قرآن :(
  قابل توجه دانشجویان و دانش اموزان و همه اعضای انجمن(مهم)
  با توجه به وجود قرآن و احادیث، چه نیازی به علما باقی می ماند؟
  * توجه *
  قابل توجه اونایی که میگن وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد..
  " قابل توجه مسلمونا....
  این نکته برای بسیاری از افراد قابل درک نیست.
  متن تکان دهنده و قابل توجه "بدحجاب ها بدونن "

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان