امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】

(21-05-2014، 12:46)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:39)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:38)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:36)Albert wesker نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:31)~No×OnE~ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما داریم میخای؟|:

نع=) جرمه رو با ناخون کندم

(21-05-2014، 12:34)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هوممم !! (:

برو تو مؤسسه ی دانشمندان بدون فسفر ثبت نام کن :|

یه سوالی بپرسم؟ :|

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

سارا ی چی بگم !؟ :|

من ب خودم شک دارم احساس میکنم نسبت ب من حس بدی داری و از من بدت میاد :|

بپرس.
عجب..|:

چی شده؟Shy
تغییر فاز دادم..|:
پس تو داداش احمدی..|:

آره باوو من داداش احمدم:| همه چرا تعجب کردن؟
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
آگهی
عین آدم بنویسید گفتگو آزاد نه گ.ا :|

مردم که مث شما فکر نمیکنن ـ_ـ
 سپاس شده توسط Magical Girl ، Albert wesker ، Ƒαкє ѕмιƖє
(21-05-2014، 12:44)First Star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(21-05-2014، 12:41)Magical Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بدجنس ، شوهر من نکه ادم خیلی خوبیه و همیشه در صراط مستقیمه ازبنکارا نوموکونه .. بعععلههه !! -____-
*^_^*

منو با شوهرت آشنا میکنی ؟!..

*^_^*

اِوا خدا مرگم بده (_ _*)
اینجا منو جو گرفته :|||

مگه نمیشناسیش !؟ (_ _*)
plαy wιтн тнe вιɢ ɢυɴѕ
 سپاس شده توسط Albert wesker
(21-05-2014، 12:45)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــــــــــــــــــــــــانHuhآلبرت وكستر خودشو لـــــــــــــــــــــــــــــــــايك كردهHuh اينم مث ايمانه

از این اتفــاقا میــوفته مثلا ایســان یه بار ،منو دو بار لایک کرده بود!

دیروز نه پری روز انلاین شد...

بهش گفـــتم بیاد گفتگو ،نیومد...

یــعنی این همه به درسش اهمیــت میده؟؟؟O__O

قدیــما بیخیــال درس بود!
 سپاس شده توسط ×ThundeRBolT×
فرین رفت من اومدم :|
چه مسخره !
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 200

سریع تر خوشحالم کن با یه خدافظی -____-

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گـُـفـتـُـــگـوےِ آزاد 【124】 200
(21-05-2014، 12:47)ツ سـُــــکـُــــــوت ツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گفتگو زدین جای من اول شید ..

من برم دیگه خُدافس همگی .. :|

مهتاب ب جون خودم عاشقتم جلو همین بچه ها میگم قول میدم هیچکدوم از کارامون رو یادم نره .. (:

خدافس :|
..(:
منم میرم-_-
خدافض..
Wнαтever I вecoмe , I decιde
.I нαve ɴo reɢreтѕ 
 سپاس شده توسط First Star
آگهی
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=110147
خدافس
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
(21-05-2014، 12:45)Donya Garmoosa2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هـــــــــــــــــــــــــــــــانHuhآلبرت وكستر خودشو لـــــــــــــــــــــــــــــــــايك كردهHuh اينم مث ايمانه
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=110148
Channel
 سپاس شده توسط Albert wesker ، Ƒαкє ѕмιƖє

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان