امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 3.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چه طور با فلش خور اشنا شدید ؟؟

سه سال پیش بازی میکردم تاپیکاشو میدیدم بعده یه سال ثبت نام کردم الانم با ایدی دومم اومدم
پاسخ
آگهی
اومدم بازی کنم
دیدم تو بخش نظر سنجی اسم بعضیا قرمزه 
از یه نفر ب اسمnasim12
پرسیدم چرا اسمت قرمزه گفت اگه عضو بشی اسمت قرمز میشه و اینا منم عضو شدم(:
Behind every favorite song
  There is an Untold story 
پاسخ
من داشتم دنبال رمان های ترسناک می گشتم که اومدم توی این صفحه نوشته بود انجمن خصوصی فلش خور بعد یه قسمت از پایینش نوشته بودن ما 7نفر هستیم ودنبال روح وجن بودن وباز گفته بودن که به یه نفر دیگه نیاز دارن منم که علاقه زیادی به این چیزا داشتم اومدم ولی هر چه میگردم اون گروه هفت نفره رو پیدا نمیکنم

کسی میتونه اگه اون گروه رو پیدا کرد به من خبر بده

خواهش میکنم:297:
   عاشق خدایی هستم
که چه بخواهیم
چه نخواهیم
دوستمان دارد Heart Heart                    
پاسخ
(09-06-2017، 13:36)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من داشتم دنبال رمان های ترسناک می گشتم که اومدم توی این صفحه نوشته بود انجمن خصوصی فلش خور بعد یه قسمت از پایینش نوشته بودن ما 7نفر هستیم ودنبال روح وجن بودن وباز گفته بودن که به یه نفر دیگه نیاز دارن منم که علاقه زیادی به این چیزا داشتم اومدم ولی هر چه میگردم اون گروه هفت نفره رو پیدا نمیکنم

فک کنم سوگل اینارو میگی... خیلی وقته خبری نیس ازش ... لینک اون تاپیکرو بفرس برام ببینم همونه
درضمن انجمن های تخصصی فلشخور ن خصوصی
Isn’t it lovely all alone??
پاسخ
من یادم نیست ببینم تو میدونی توی کدوم صفحات فعالیت داشتن

(09-06-2017، 13:40)miss potato نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(09-06-2017، 13:36)دریا17 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فک کنم سوگل اینارو میگی... خیلی وقته خبری نیس ازش ... لینک اون تاپیکرو بفرس برام ببینم همونه
درضمن انجمن های تخصصی فلشخور ن خصوصی

ببخشید حواسم نبود تخصصی
   عاشق خدایی هستم
که چه بخواهیم
چه نخواهیم
دوستمان دارد Heart Heart                    
پاسخ
من همیشه تو این سایت بازی میکردم دیگه تازگیا ددیدم بالا یه چیزایی میاد
بعد کم کم فهمیدم اوضاع چجوریه عضو شدم
من سپاس میخوام  crying  crying
پاسخ
آگهی
خواهرم قبل من عضو بود که اون از طریق دوستاش اشنا شده بود
منم وقتی دیدم انجمن جالبیه به کمک خواهرم همچیشو فهمیدم بعد عضو شدم
.Haters  are my greatest  motivators
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16596388991788

پاسخ
از طریق پسر عمه با سایت بازیش.
و از طریق تاپیکهایی که بالای بازی ها میاد با انجمن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

پاسخ
 سپاس شده توسط {HoSsein_83}
اونموقع10_11سالم بود وخونه پدر بزرگم اینا بودیم  یه روزی پسر خاله م یه سی دی بازی گرفته بود هرکاری کردیم نصب نشد... داییمم خونه نبود ....روی سی دی فلشخور نوشته بود و من رفته بودم نمیدونم کجا ولی وقتی برگشتم دیدم پسر خاله م اینو تو فایرفاکس (عاشق روباهه بودم یه زمانی)سرچ کرده و توش پره از بازی های خوب ...هر روز میرفتیم و بازی میکردیم حتی وقتایی که نت نداشتیم با یه ترفند باز میرفتیم بازی...هیچوقت کنجکاوی نکردم که این انجمن چیه که نوشتن crying تو قسمت نظرها هم خیلی چت میکردن منم گاهی وقتا همراهیشون میکردمدو سه سال بعدش که حوصله م پوکیده بود یاد فلش افتادم...بازم اومدم و قسمت نظر ها رو نگاه میکردم دیدم یه جا بحث گرمه....منم شروع کردم باهاشون حرف زدن..یکیشون عضو اینجا بود چون اسمش قرمز بود فهمیدم ...ازش کمک گرفتم و اومدم....
پاسخ
دختر داییم معرفی کرد.اومدم تو سایت Big Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان