امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امروز باحال بود

سلام بچه ها
امروز روز جالبی بود تو مدرسه به خاطر ولادت امام علی یه مراسم برگزار کردن بعد همیشه ما وقتی
برنامه داریم چون سر صفیم میشینیم رو زمین و همیشه آخر برنامه مسابقه میزارن حالا مسابقه ی ماست خوریه پفیلا خوریه چیه من هیچ وقت تو این مسابقه ها شرکت ها نمیکنم ولی حالا آخرین روز از سال (به جز امتحانات ) گفتم حالا این آخریه رو برم دستمو یه خورده گرفتم بالا اتفاقا هیچ کس هم دستش بالا نبود دوستم که پشت نشسته بود دستمو خیلی برد بالا و وقتی معاون پرورشی مون منو فقط دید به من گفتک بیام و همان دوست گرامی پشتیمنو بلند کرد انگار به زور دارم میرم و بهم گفت برو کلاسمونو سر بلند کن یه نفر از سوم و یه نفر از هفتم (هفتم یعنی اول راهنمایی یعنی یه سال از سوما کوچکتر) یعنی من رفتم خب دیگه شروع کردیم یه ظرف ماستو با دهن بخوریم همه ی ماستارو داشتم از راه مکیدن میخوردم و جاهایی که نفس کم می آوردم ماستو لیس میزدم20 ثانیه که تموم شد نصف بیشتر ظرفو خورده بودم ولی اون یکی (سومیه) انگار صبحونه نخورده بود اگه من دو سومه ظرفو خورده بودم اون چار پنجمه ظرفو خورده بود ولی خب صورت هر دومون تمامن ماستی شده بود نمیدونم چرا جایزه ندادن ولی به هردو مون شوکول دادن ولی خب امروز همه ی بچه ها بهم متلک میتداختن مثلن میگفن تو برو ماستتو بلیس یا چطوری ماست خور خب ولی کلا امروز باحال بود شاید به نظر شما بیکیفیت بیاد ولی خیلی هم خوب بود
خالا یالا سپاسو نظر میخوام
TongueTongueTongueTongueSmileSmileSmileSmile

امروز باحال بود 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، f a t e m e h ، یسنا1374
آگهی
اما واس من روز خوفی نبوووووووووووووووووودWink
پاسخ
 سپاس شده توسط Ayda khoshgele
(12-05-2014، 13:28)mo0ozhi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما واس من روز خوفی نبوووووووووووووووووودWink
حالا اشکال نداره عزیز دلم
امروز باحال بود 1
پاسخ
خوش بینی تورو تحسین می کنم. Wink
پاسخ
 سپاس شده توسط Ayda khoshgele
مرسی مهناز جون
امروز باحال بود 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان