امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آه ه ه ه ه امتحانات

امروز 2014-05-12  یعنی 22 اردیبهشت 93

و ساعت 13:42:57
اِ وا سلام یادم رفت سلام میکنم به همه ی دوستانم
شاید امتحانات شما هم شروع شده باشه ولی امتحانات منِ دانش آموز پایه ی هفتم امتحانام از شنبه شروع میشه خیلی برام سخته توی ابتدایی سوگلی معلم بودم ولی الآن وعض و اوضاع توی مدرسه ی نمونه دولتی خیلی تغییر کرده به خصوص وقتایی که امتحان سخت میگیرن از نمره ی پایین خودت که زیادم بد نیست راضی هستی اما یکی دیگه که نمرش کمی از تو بالا تره داره خود کشی میکنه والا مستمرام خیلی پایینه اگه امتحانای ترمم رو هم بیست بگیرم نمره ی پایانیم خوب نمیشه پارسال هیچ استرس مسترسی برای امتحانات نداشتم ولی الآن دارم مثل چی میترسم چیکار کنم آخه

توی کتابا قرآن خیلی اذیتم میکنه انگار نه انگار میخوایم قرآن رو یاد بگیریم به معنیش پی ببریم اما حجمش از او کتاب عربیِ ــــــــ بیشتره ترجمه ی یه را که عوض میشه نصف نمررو ازمون کم میکنن تو ی دینی هر کدوم از پیامبرا یه ویژگی دارن من نمیدونم وزیر آموزش پرورش مارو چی فرض کرده الآن خب منه دانش آموز چی کار کنم من دارم از خدمت هایی که قراره در آینده به کشورم میکنم منصرف میشم 
UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

خب دیگه گریه مریه بسه لدفن حستونو نسبت به امتحانات بگیدو بگین کی امتحاناتتون شروع میشه البته اگه دوست دارین TongueTongueTongueTongue

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=38106
آه ه ه ه ه امتحانات 1
پاسخ
 سپاس شده توسط شکوفه2 ، ~Mahnaz~ ، ☣kHuN aShAm GiRlS☠ ، نگین15 ، دخترک ، Navisa. ، نفس. ، NeginNg ، سانا50 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، negin00 ، bakhi
آگهی
من امروز سومین امتحانمو دادم Undecided

دوم دبیرستانم
امتحان هندسه داشتم گندزدم crying
??☜ ﺁﺳِﻤﻮﻥْ ﺁﺑﻴِـــــﮧْ
?? ﺟﺎٓﯼِِ ↜ ﺍُﻭْﻥْ ↝ ْ ﺧﺎٓﻟﻴِـــــﮧْ??
?? ﮐِﻪ ﺑﺎٓﺷـــــِﮧ ﻭُ ﺑِﺒﻴﻨـــــﮧ ??
ﺍﻳﻨْﻘَﺪْ ☜ ﺣﺎٓﻟِﻤـﻮﻥ ☞ ْ ﻋﺎٓﻟﻴِــــ
پاسخ
 سپاس شده توسط ~Mahnaz~ ، نفس. ، رکسانا h/2
حساتون این بود دیگه نه
آه ه ه ه ه امتحانات 1
پاسخ
عربی رو باید برد زیر اب
پاسخ
امروز 8 خرداده
و فقط 4 تا دیگه از امتحانتم موندهHeart
پاسخ
من تنها امتحانی که خیلی ریلکس هستم شب قبلش ریاضی هست چون توی طول سال میخونیم و بلدیم فقط یه دوره باید کردش با چند تا دونه تمرین.
پست جالبیه.موفق باشید.سپاس
آه ه ه ه ه امتحانات 1
پاسخ
 سپاس شده توسط NeginNg ، Ayda khoshgele ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
آگهی
(29-05-2014، 22:17)Apple 50 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

امروز 8 خرداده
و فقط 4 تا دیگه از امتحانتم موندهHeart
هفتمی
پاسخ
هندسع.....نع..
آه ه ه ه ه امتحانات 1
پاسخ
10خرداد2امتحان
خشت خشت خشت
(صدای امضا کردن)

DodgyDodgy

چی انتظار داشتی؟؟؟؟
پاسخ
سلام.
سه  تا امتحان دیگه مونده برینم توشون بعدش دیگه راحتم
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان