امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€

(12-05-2014، 12:03)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:56)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:49)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دآرم عـرفـآنـو تـعـقـیـب مـیـکـنـم 14k

بـسی کـه 1 هـفـته اخـرآج شـدم زده بـه سـرم *^_^*

من را در دستشویی هم تعقیب می کنی! برو بیرون کثافت!

هعی! خل در جامعه زیاد شده:ngh:
فـکـر خـوبـیـه :vil:
بـدو بـرو دسـتـشـویـی !!

مـن شـرم ..
عـرفـآن بـآورت مـیـشـه امـثـآل برآم چـهـآر تـآ پـرونـده گـرفـتـن !!
دلـم خـوش بـود امـثـآل دیـوونـه بـآزی در نـمـیـآرم یـه پـرونـدم هـم پـر نـمـیـشـه *-_-*
اصـن بـه مـن چـه مـعـلـمـآ بـیـجـنـبـه ان !!
تـآ اونـآ بـآشـن مـعـلـم آقـآ وآس مـن نـیـآرن *^.^*

چرا دستشویی؟ جاهای بهتری هم هست:vil:

حیف من پدرت نیستم وگرنه ادبت می کردم'-__-'

به نظر من داشتن معلم جنس مخالف حق هر کسیهConfuseds32:
رآس مـیـگـی 14k
من همیشه راست میگمBlush
(12-05-2014، 12:03)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حـمـوم جـکـوزی دآرم خـوفـه :vil:
ساحلم موجوده؟

ادب شـدم ^-^
آورین

اووهـووم حـق هـرکـسـیـه ولـی نـبـآس بـیـجـنـبـه بـآشـه ..
مـردتـیـکـه عـنـتـرک جـنـبـه نـدآش کـه ..
مـعـلـم عـربـیمـون خـوبـه *^____^*
خـیـلـی هـم خـوشـگـلـه ^.^

شماره معلم عربیتون موجوده؟:vil:
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
آگهی
(12-05-2014، 12:07)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:06)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:04)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:02)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم|:
سلـآم (: ..
علیک....

سلــآم مُیســِن((:
خوبی؟-_-
دلم برا نوراع تنگیده/:
ممنون شما خوبید؟

خبری ندارم |:

آره مرسی ..{!!}
مگه گفتم خبر دارب|:
نکنه داریع؟( _ _ ☼)
 سپاس شده توسط MOHSENEBRAHIMI ، ERF@N
(12-05-2014، 12:06)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:59)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طـرز فـکـرت رآ دوس مـیـدآرم -.- !!
میخووام یه مکتب فکری بزنم به نام عرفانیسم! فقط 4 نفر میخوام که فالوم کننaah
مـن حـمـآیـتت مـیـکـنـم *^.-* !!
تـو ایـن یـه هـفـتـه مـن بـیـکـارم &__^

اگه 7 تا فالوور دیگه برام پیدا کنی بهشت برتو واجب میشه!
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
تابستون بااكيب شيوادرخدمتيم فعلاوقت ندارم بجه هاهم نيستن

بدرود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط ERF@N ، Brooklyn Baby
عرفان...شیوا...ب این امیر رضا بگین تا بیکار شد منو بلاک نکنه :|
 سپاس شده توسط ERF@N
(12-05-2014، 12:07)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:58)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:56)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:51)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من را در دستشویی هم تعقیب می کنی! برو بیرون کثافت!

هعی! خل در جامعه زیاد شده:ngh:
فـکـر خـوبـیـه :vil:
بـدو بـرو دسـتـشـویـی !!

مـن شـرم ..
عـرفـآن بـآورت مـیـشـه امـثـآل برآم چـهـآر تـآ پـرونـده گـرفـتـن !!
دلـم خـوش بـود امـثـآل دیـوونـه بـآزی در نـمـیـآرم یـه پـرونـدم هـم پـر نـمـیـشـه *-_-*
اصـن بـه مـن چـه مـعـلـمـآ بـیـجـنـبـه ان !!
تـآ اونـآ بـآشـن مـعـلـم آقـآ وآس مـن نـیـآرن *^.^*

چرا دستشویی؟ جاهای بهتری هم هست:vil:

حیف من پدرت نیستم وگرنه ادبت می کردم'-__-'

به نظر من داشتن معلم جنس مخالف حق هر کسیهConfuseds32:
رآس مـیـگـی 14k
من همیشه راست میگمBlush

حـمـوم جـکـوزی دآرم خـوفـه :vil:
ساحلم موجوده؟

ادب شـدم ^-^
آورین

اووهـووم حـق هـرکـسـیـه ولـی نـبـآس بـیـجـنـبـه بـآشـه ..
مـردتـیـکـه عـنـتـرک جـنـبـه نـدآش کـه ..
مـعـلـم عـربـیمـون خـوبـه *^____^*
خـیـلـی هـم خـوشـگـلـه ^.^

شماره معلم عربیتون موجوده؟:vil:
آره سـآحـلـم خـوبـه *^____________^*
چـش مـردمـم چـهـآر تـآ *^_^*

بـلـی بـلـی مـوجـود اسـت *^_^*
عـنـتـرک خـآمـوش کـرده جـوآب نـمـیـده *-_-*
بـرج زهـر مـآر "-_-"
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ 5
 سپاس شده توسط ERF@N ، Brooklyn Baby
آگهی
(12-05-2014، 12:09)@H!V$ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تابستون بااكيب شيوادرخدمتيم فعلاوقت ندارم بجه هاهم نيستن

بدرود
تابستون همه میخوان بترکونن:|

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
 سپاس شده توسط ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ
(12-05-2014، 12:08)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:07)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:06)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:04)¥ M O H S E N ¥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:02)frost نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هیم|:
سلـآم (: ..
علیک....

سلــآم مُیســِن((:
خوبی؟-_-
دلم برا نوراع تنگیده/:
ممنون شما خوبید؟

خبری ندارم |:

آره مرسی ..{!!}
مگه گفتم خبر دارب|:
نکنه داریع؟( _ _ ☼)
نه0__0
 سپاس شده توسط Brooklyn Baby
(12-05-2014، 12:10)j¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜ๖ۣۜA҉N҉D҉R҉A҉S نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عرفان...شیوا...ب این امیر رضا بگین تا بیکار شد منو بلاک نکنه :|
من درخواستشو دادم=)))))
دلیلشم که فک کنم میدونی......
1)توهین تو پ.خ
2)دور زدن جریمه
3)نام کاربری نامناسب
.
.
.

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
(12-05-2014، 12:08)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:06)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 12:00)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(12-05-2014، 11:59)ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طـرز فـکـرت رآ دوس مـیـدآرم -.- !!
میخووام یه مکتب فکری بزنم به نام عرفانیسم! فقط 4 نفر میخوام که فالوم کننaah
مـن حـمـآیـتت مـیـکـنـم *^.-* !!
تـو ایـن یـه هـفـتـه مـن بـیـکـارم &__^

اگه 7 تا فالوور دیگه برام پیدا کنی بهشت برتو واجب میشه!
بـآوشـع ولـی تـو بـهـشت خـیـلـی خـیـلـی بـآیـد پـآسـتـوریـزه بـآشـیـم >.<
مـیـریـم جـهـنـم رو پـر کـثـآفـت کـآریـآمـون مـیـکـنـیـم رآحـت هـم هـسـتـیـم ^.^
€¤ChAtRoOm V£r$!0N 119¤€ 5
 سپاس شده توسط ERF@N

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان