امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پــرسش و پاسـخ هـآی دینی شمــآ

فریناز جان
1:مثل دری میمونه که هرکی واردش بشه اجازه خروج نداره
2:بله مرتد میشی و اگه یکی بکشتت یعنی هیچ کار بدی انجام نداده! 
1---------------------------------------------------
سوالای من 
1:چرا دین این اجازرو به انسان نمیده که وقتی به بلوغ فکری کامل رسید انتخابش کنه؟وفقط از پدر به فرزند سرایت میکنه ؟ خب من یک مسلمان زاده ام از وقتی مسلمان بوده ام که حتا حرف زدن هم بلد نبودم چرا؟!؟!
2:مگه دین نگفته لا اکراه فی الدین پس چرا هرکی بخواد تغیر دین بده یا اصلن دین نداشته باشه میشه مرتد ؟!

پــرسش و پاسـخ هـآی دینی شمــآ 6
پاسخ
 سپاس شده توسط F A R ! N
آگهی
:|:بله مرتد میشی و اگه یکی بکشتت یعنی هیچ کار بدی انجام نداده! 
برای همین میگم دین اسلام دین وحشیگری و حونخواریه حالا هی بگید نه:|
پاسخ
 سپاس شده توسط Sina_0611
اقا بگو ببینم تو بهشت باید نماز بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:cool::cool::cool::cool:
پاسخ
در ضمن پریا خانوم شما فقط کارت کپیه اگه واقعا چیزی بلدی کپی نکن بارها و بارها تو تاپیکای دیگه هم دیدم که این کارو میکنی و بچه ها هم به خاطره این که فکرمیکنن خیلی دانایی گول بعضی از چرت و پرتات رو میخورن منم میتونم از هر منبعی برم مطالب بیارم و اینجا کپی کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط maria-masiha
[quote='فریناز 289' pid='926536' dateline='1377335394']
چرا هرکسی از دین اسلام بیرون بره کافره؟
بله مثل اینه که ادم چیز نو بهترو ول کنه برو سراغ قدیمیو ناقس
چرا زن باید پوشش مناسب داشته باشه ولی مرد نه؟
برای این که زن جزابه بعدشم کی گفته مرد میتونه با شرت تره تو خیابون

مشکلی وجود داره اگه بخوام دینمو عوض کنم؟بله بالا دلیلشو گفتم

اقا بگو ببینم تو بهشت باید نماز
اون جا خودت با خاسته خودت می خونی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
سلام خدا برای این انسان رو خلق کرد چون دوست داشت انسان مثل خودش از حیات لذت ببره خدا عاشق خودش بود ومعشوق خودش همه چیز داشت ونیاز به کسی یا چیزی نداشت اون در لذتی وصف نشدنی به سر میبرد احد بود ودر اوج تنهایی نیاز نداشت به کسی یا چیزی تا تنهاییشو پر کنه در واقع با خلق انسان بزر گترین از خود گذشتگیو کرد و موجودی با تمام امکانات وجودی خلق کرد واون رو در مسیری قرار داد که در نهایت به اغوش خودش بازگرددکه ما ازش تعبیر به کمال میکنیم وراه و چاه این مسیر رو در غالب دین بهش تفییض کرد وبرای اینکه در این مسیر درست عمل کنه و بزرگ بشه وبه حدی برسه که بتونه لیاقت بازگشت به اغوش خدا رو پیدا کنه یعنی در واقع همون اوج لذتها براش امتحان رو قرار داد در واقع همون سختیها وراحتیهای زندگی یا همون غمها و شادیها
کلمه ی ادیان اصلا کلمه ی درستی نیست دین از ابتدا تا به امروز یک پایه واساس داشته پرستش خدای یکتا وحمد او که همون اطاعت از اوامر الهیه مثل نماز روزه نیکی به پدرو مادر کمک به مستمندان حجاب که همون حدو حدود پوشش انسانه که تو زنو مرد متفاوته والبته بر خلاف تصور اقایون هم باید پوشش داشته باشن اینکه پوشش توی خانمها بیشتره به خاطر جنس خلقتشونه که این حتی توی حیوانات هم مصداقداره یعنی این نره که میافته دنبال ماده چون حجاب مربوط به شهوت زنو مرد میشه وحجاب برای زن یعنی اینکه اون دست نخورده برای شوهرش باشه حتی پس از ازدواج توی زنبورها طبق غریزه اگر ملکه ی زنبورها از کلونی خودش جدا بشه و در اثر برخورد با موجود دیگه ای بوش تغییر کنه دوباره به کلونی خودش بر گرده اونو زنده نمیزارن حال اینکه خدا به انسان عقل داده تا خودش با توجه به الگوی مسیر که همون دینه انتخاب کنه

یه چیز دیگه راجع به تغییر دین وقتی اصول دینداری یکیه چه نیازی به تغییره حالا شما خدارو به اسم مسیحیت یا به اسم یهودیت یا هر چیز دیگه ای بپرست مهم اینه که انتهای این مسیر که همون زندگیه شما به درجه ی راضی و مرضی برسی یعنی هم شما از خدا راضی باشید هم خدا از شما والسلام
خدایا هرگز نگویمت که بیا دست من بگیر عمری گرفته ای نکند تا رها کنی
پاسخ
(30-06-2012، 17:19)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه بلد نبودن پاسخ بدهند کاربران دیگه مثل من جواب پرسش ها رو می دهند.

اولین سوال رو من دارم.

می تونید ثابت کنید که  آیادین یهود دینی الهی است یا خیر؟
من فلسفه خوندم....بله دین یهود دین آسمانی است...پیامبر داره...حضرت موسی ع ...و همچنین کتاب مقدس....8واحد ادیان پاس کردم...با نمره 18Big GrinBig Grin

(30-07-2012، 21:41)☭Nicola☭ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه سوال دیگه.کراوات زدن در دین مشکلی داره؟
چرا باید مشکل داشته باشه؟؟؟کجای قرآن گفته مشکل داره؟Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
بسم الله الرحمن الرحیم
الحمد الله الذی جعلنا من المتمسکین به و لایت علی ابن ابی طالب علیه سلام
دین یهود در ذات قطعا دین الهی است و هرگونه  ستیز با دین الهی ستیز با دین مبین اسلام است همانگونه که قران کریم میفرماید دین در نزد ما یکی است و آن اسلام است.نمیخواهم زیاد در این متن از عربی آیات مقدس قران روایات استفاده کنم اما قطعا منظور از ستیز با یهود در حاصر حاضر با کتاب محرف و پر از دستکاری خاخام هاست که مع الاسف هنوز نام تورات بران است.
گرچه در روایات با سند رجالی صحیح از جمله {امالی ،شیخ صدوق،جلد 2 صحفه 233 }پاراگراف دوم با سندی متصل به حضرت نبی خاتم صل علی علیه و آله امده که بزرگترین دشمنان من در حال و بزرگترین دشمنان امت من تا ضمان امر موعود یهود است

سوال ،اگر امامت و ولایت از اصول و ارکان شریعت حقه شیعه اثنی عشریه هست ،پس تکلیف با کسانی از جمله اهل سنت ایران که به طور کلی منکر این اصل هستند و بر ما ثابت است که منکر یکی از اصول دین قطعا خارج از دین و کافر است پس چگونه برخی دم از وحدت با اهل سنت و برادری با انان میزنند به کدام دلیل روایی صحح و یا ایه صریح؟
پاسخ
(23-08-2013، 15:46)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا چرا میگن موسقی حرامه؟

خوب چه موسیقی ایHuh
شباهت این اقا خانوم ایرانی هارو شگفت زده کرد

پاسخ
(22-08-2013، 21:11)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

راسته میگن فیسبوک حرامه:306:
نه!

(23-08-2013، 15:46)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا چرا میگن موسقی حرامه؟
موسيقي رپ حرامه!
و موسقي زن نامحرم كه خوانده شه!
پاسخ
 سپاس شده توسط s.amiri

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دینی که با خوردن آب در ملا عام به خطر بیفته!
  نگاهی به شیوه زندگی و سلوک دینی امام رضا (ع)
  ܓ نـآمه هـآی نَهجُ البلاغـه
  اطلاعات عمومی دینی ومذهبی*
  غیرت دینی
  5عمل مستحبی دینی با اثر گذاری بسیار عمیق
  جنجال علمای دینی ورس بر موضوع ازدواج با دختر سادات
  جراحی زیبایی بینی و انجام فرایض دینی
  [*•زندگی نآمه امآمآن و بزرگآن دینی•*]
Rainbow آیا ساده‌زیستی‌مسئولان ضرورتی دینی‌است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان