امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باب اسفنجی(شیطان پرستی)

ای کسانی ک باب اسفنجی نیگاه میکردین عایا میدانستید شیطان پرستید ؟ Smile
سوره ....ایه ... Smile

خب کلی گشتم تو سایتای مختلف تا دیدم باب اسفنجی هم شیطان پرسته ناکس Smile
بچه های مسلمون التکبیر ببخشیدا ولی گندشو مسخره کردین Smile
بوگاتی شیطانیه
باب اسفنجی شیطانیه
ی بارکی بگید فلشخورم شیطانیه دگ خخخخخخ
تازه گیا فهمدیم شیوام شیطانیه خخخخخخ
حالا ما عکسای باب اسفنجیو میذاریم ک ببینید عزیزان زحمت کش مسلمونمون با چ دقتی کارتون میبینیند
کاری نداریم ک پاندای کنگ فو کارو الیس در سرزمین عجایبو تامو جریو تن تن و حاچ زنبور عسلو ای کیو سانو اون گیسو کمندو و ...........میگن شیطان پرستیه
ولی اینو ببینید خخخ
راستی موهای گیسو کمند هر جوری کرده شکل حرف(sex) شده خخخخخ
اینجا هرم چشم جهان بینه چیه اونو میبینید ک ب صورت 1 مات و خیلی ریز پشت اسفنجه خخخخ
باب اسفنجی(شیطان پرستی) 1

این اقا چاقه کلاه داه ک نماد چشم جهان بین داره(مام ک اصلا نمیدونیم این ربط ب موضوع داره بیچاره سازندش روحشم از چشم جهان بین خبر نداره)

باز پشتتش رو در چشم جهان بین(کلا ی قسمته اینها خخخخخخخ)

خود منم نفهمیدم این چ ربطی داشت ولی فردا سر ستاره دریاییم میگن شیطانیه

اخ اخ راتی اینم شیطان پرسته خخخخخ نوشته بودن بازم تک شچم(چشم جهان بین)

اینم لینک مرجع
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://mohakeme.com/news-1103.html
پاسخ
 سپاس شده توسط MoJoOnBi ، Ayda khoshgele ، سانا50 ، mo0ozhi ، -Edgar ، ຖēŞค๑໓ ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، parisa16 ، αѕтer ، nika** ، ERF@N ، Dead Silence ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، farzad0 ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ღSηow Princessღ ، Navisa. ، نازنین* ، *Armila* ، n1379sh ، mina-1mj ، marjan74 ، شکوفه2 ، سیما سارا ، farzguee ، ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، an idiot ، -м α є ∂ є- ، Brooklyn Baby ، armit ، سورنا فاول ، ایریا ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، ک * ب * ر* ا ، cheshm asali ، noosha joon ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، Mr.Black ، shawkila ، zolale qasemi ، k¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜ๖ۣۜA҉N҉D҉R҉A҉S҉ ، hesamzibaee ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، گل شکر ، مهرداد99 ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، mohpoolad ، #marya# ، בחור משוגע ، لی مین هو3 ، ×ThundeRBolT× ، Alijah-1994 ، (-_-) ، marya* ، Aesthetic ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، яᎧмιиα ، رونیتا ، narges 021 ، باران20 ، *_* ، Volkan ، Amir-al ، Cigarettes.at.daybreak ، DayanAH ، f-ghaemi ، Archangelg!le ، Ranger* ، taran08 ، یلدا930 ، sina.mo ، KING ERFAN ╬ ، . . . P oo R ! A . . . ، kian007 ، ♡ J◯乙丹 ♡ ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، sara006 ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב ، The moon ، @پوریا@
آگهی
ممنونBlushBlushBlushBlushBlush

Big GrinBig Grin
no body can drag me down
پاسخ
 سپاس شده توسط l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، ✘PETER✘ ، مهرداد99
دیگه کلا الان میخوای راحت بگوو .. V:
بگو شبکه پویام شیطانیه دیگه \: ..
راستی اون شیطان پرسته به ما چه -ـ-
الان بگن کارتون کاکلی هم شیطانی خودمو جر میدم ینی .. v:
راستشو بگو خودتو راحت کْن دیگه ..
ما رفع زحمت کنیم بریم خودکشی V: ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ♀✘ دُختَــ♥ـر بَهــآرے ♀✘ ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، یاسی@_@ ، سروشا ، DAZZLING BOY
25r3025r3013تاشیطان پرست توی سایت داریم
پاسخ
 سپاس شده توسط l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، مهرداد99
نظرات بینندگان:
متشکرم. خسته نباشيد
سلام ممنون از مطلب خوبتون اگه ميشه بيشتر درباره باب اسفنجي وهم درباره کارتون هاي ديگر که پر از نمادهاي فراماسوني هستند بنويسيد.باتشکر.
فقط همينا رو پيدا كردين اينا كه نشد دليل تازه الان تو همه ي كارتون ها اين علامتا هست من اصلا دقت نكرده بودم شما گفتي متوجه شدم چرا الكي مردم رم حساس مي كنين اين قدر اين كارتون قشنگ هست كه ادم ديگه به اين چيزا توجه نمي كنه
من کار به هيچ کدوم از اين حرفهاي شما ندارم که اين فرماسون هست يا نه ولي اينمطلب واضحه و خوب ميدونم که باب اسفنجي بدترين و زشت ترين اداب اخلاقي را به فرزندانمون ياد ميده البته اگر توجه داشته باشين اگر هم که بي توجهيم دوران بلوغ بچه هامون که شد افکاري مثل همجنس گرايي و پرخاشگري و علاقه به حکمراني ازبچتون ديدين خيلي تعجب نکنين الان به جاي اين افکار و مقابله از کسايي که چارتا چيز بيشتر از شما ميدونن حرف بشنويين که فردا خيلي ديره و اين بچه ها که ما به دنيا اورديم نبايد چوب ندوم کاريمونو بخورن .البته اگر که مهمه اصلا براتون
ازشما ممنونم
اي احمق ها باب اسفنجي اصلا تحت کنترل فرماسون نيست
دوستان دقت کنيد تعداد عروسکها و وسيله هاي داخل قفسه تو عکس اول 13 تا هست.13 عدد مقدس فراماسونهاس
بايد بگم اگه به اين پيام توجه نکنيد حقيقت مهمي رو از دست داديد... بجاي اينکه قيافه ي دجال رو تو اين فيلم پيدا کنيد بياين و ببينيد که منتقد هاي بزرگ در باره ي فيلم چي ميگن....در کارتون باب اسفنجي که مناسب کودکان است صحنه هاي واضحي از تمايل باب اسفنجي مرد به همجنسان خود دارد که اين موضوع در ابتدا چندان مطرح نبود ولي اين روز ها از بزرگترين جنجال ها در مورد اين است که دارند ذهن بچه ها را از سن کم براي انحرافات بزرگ آماده مي کنند
خيلي عالي بود ممممممممممنونننننننن
تو رو خدا بيشتر بنويسيد، طنز رجا و فارس و کيهان کم شده، چشم اميدمون به شماس
اين عکس ها فقط مربوط به يکي از قسمت هاي اين کارتون هست که توي اين قسمت قصد داره فراماسون ها رو مسخره کنه نه اين که تبليغشون کنه
سلام دايي جان ناپلئون، اميدوارم که حالت بهتر شده باشد. خواستم بگم که قواي متفقين ( که البته همونطور که ميدونيد همه فراماسون هستند ) تا پشت دروازه هاي تهرون اومدن، لطف کنيد يه مطلبي هم در مورد اين اجنبي هاي از خدا بي خبر بنويسيد. نوکر شما، قاسم
بعضي اجير شدگان براي تطهير چهره ماسوين چيغام ميگذارند که عصبانيت از نظراتشون ميباره گويي ارث پدريشون رو خورند! کسي که علاقه اي به اين مقالات روشنگرانه نداره بهته نخونه و نظر هم نده! مواظب باشيد که ماسونها در اينجا نيز نظر ميگذارند
آقا شما به جاي وب نوشتن، اگه راس مي گي برو دوتا کارتون درست و حسابي بساز، به مام بگو بيايم ببينيم. اگه به قول شما همه ي اين کارا زير سر فراماسونرهاست، پس دمشون گرم. کاش شمام به جاي مکاشفه، يه کار مفيد مي کردي. وقتي عرضه ي کارتون درست کردنم نداشته باشيم، مي شينيم انقدر باب اسفنجي و تام و جري مي بينيم که اولا تمام صحنه هاشو حفظ مي شيم و بعدم که دستمون خالي شد، از توش توهم زايي مي کنيم. فکر کنم امام زمانم بياد شما از قيافش مورد فراماسونري بگيري، امام جان خودت اين جماعتو ببخش...
ايتا همش چشمه يعني بچه ها عزيز بدونيد هميشهع يه چشمي مراقب رفتر شماست پس کار بد بد نکنيد
سلام واقعا مطالب مفيدي بود با اجازتون مي خوام بزارم تو وبم . . . ياحق
با عرض سلام وخسته نباشيد تشکر از مطالب خيلي خيلي اموزند تون اميد وارم خداوند به اسان ترين شکل به شما کمک کند من با اجازه شما اين مطالب رو در کلوب ايرانيان گذاشتم تا دوستان بيشتري بخونن بازم ميگم با اجازه شما اميد وارم منو ببخشيد بازم تشکر
بخشي از نمادهاي كشور ما تبديل شده به محلي براي مانور نمادهاي فراماسونري . از يكي از آشنايان شنيدم كه بهائي ها اغلب آنها معمار هستند و تحت حمايت فراماسون ها به فعاليت هاي خود با اميد پول ادامه مي دهند . حالا هم كه تلويزيون در اين بحث كم نگذاشته و همچون گذشته مي درخشد !!!
خدائيش كار شما با اين همه دقت بيسته ! آفرين
به اميد روزي که بشريت از اين توهمات رها شود
توهم داري ديوانه

[ɴᴏᴛ ʀᴇᴀʟ]
پاسخ
 سپاس شده توسط l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، -м α є ∂ є- ، کریستال ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، نازنین زیودار ، zolale qasemi ، مهرداد99 ، spent † ، Alijah-1994 ، Ranger* ، زینب طلا74 ، vampire whs
(10-05-2014، 15:45)ツ נڅــ ـ ـ ـےツ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه کلا الان میخوای راحت بگوو .. V:
بگو شبکه پویام شیطانیه دیگه \: ..
راستی اون شیطان پرسته به ما چه -ـ-
الان بگن کارتون کاکلی هم شیطانی خودمو جر میدم ینی .. v:
راستشو بگو خودتو راحت کْن دیگه ..
ما رفع زحمت کنیم بریم خودکشی V: ..
عایا میدانستید حسن کچل ب علت کل تاسش شیطان پرست بوده؟Smile
کارتون شکرستانم شیطانیه
مدیونید فک کنید من اعتقاد ندارم Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme ، an idiot ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، مهرداد99 ، Cigarettes.at.daybreak
آگهی
یه بآره بگین کل برنآمه کودک هآ شیطآن پرستیه:|
پاسخ
 سپاس شده توسط l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، وینکس ، LORA ، shghyegh
وللش همه شیطانین؟
مسخرس
هـــــــــه
از این ـــبــــ بعد
طعم شیرین زندگیو
تنهایی حسش میکنم
☻برو ـــــــبـــــــ درکـــ☻
پاسخ
 سپاس شده توسط l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، نفس هستم ، ✘PETER✘ ، مهرداد99
چ جالب نظر همرو ب اسلام عوض کردم؟ :|| خخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، نفس هستم ، ✘PETER✘
نوچBig Grin
هـــــــــه
از این ـــبــــ بعد
طعم شیرین زندگیو
تنهایی حسش میکنم
☻برو ـــــــبـــــــ درکـــ☻
پاسخ
 سپاس شده توسط نفس هستم ، ✘PETER✘ ، الینای گل و گلاب ، مهرداد99

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چهره یک شیطان پرست در راهپیمایی امروز-عکس
  به نظرتون این بچه واقعا بچس یا یک شیطان روانی
Heart ازدواج زن 18ساله هندی با یک سگ برای شکستن طلسم شیطان+عکس
  مطالب خواندنی درمورد شیطان
  پاتریک و باب اسفنجی ♥ ♥ ♥ best friend
  کار تون های شیطان پرستی
  حماقت عجیب شیطان پرست ها ببینی به خدا از غذا می افتی +18عکس
  ☠☠شیطان ماهی☠☠
  نماد های شیطان پرستی در clash of clans
  نماد های شیطان پرستی (فقط عکس)

پرش به انجمن: