امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوختم باران بزن شاید توخاموشم کنی

سوختم،باران بزن شاید تو خاموشم کنی،شاید امشب سوزش این زخم هارا کم کنی،آه باران من سراپای وجودم آتش است،پس بزن باران،بزن شاید تو خاموشم کنی...

نیمه شب آواره و بی حس و حال ،در سرم سودای حانبی بی زبار ،پرسه ای آغاز کردیم در خیال، دل به یاد آورده ایام وصال، از جدایی یک دو سالی می گذشت، یک دو سال از عمر رفت و برنگشت ،دل به یاد آورد اول

بار را خاطرات، اولین دیدار را آن نظر بازی آن اسرار را، آن دو چشم مست آهو باز را ،همچورازی مبهم و سر بسته بود ،چون من از تکرار،او هم خسته بود ،آمد هم آشیان شد با من،او ،هم نشین و هم زبان شد با من،او،

خسته جان بودم که جان شد با من،او ،ناتوان بود و توانمند شد با من،او، دامنش شد خوابگاه خستگی ،این چنین آغاز شد دلبستگی، وای از آن شب زنده داری تا سحر ،وای از آن عمری که با او شد سحر ،مست او

بودم ز دنیا بی خبر، دم به دم میشد این عشق بیشتر ،امد و در خلوتم دم ساز شد، گفتگو ها بین ما آغاز شد ،گفتمش از عشق پابرجاست دل ،گه گشایی چشم دل زیباست دل ،گه تو زرق مان شوی دریاست دل ،شام

بی فرداست دل ،دل ز عشق روی تو حیران شد ،در پی عشق تو سرگردان شده گفتد، در عشق وفا دارم بدان، من تو را بس دوست میدارم ،بدان شوق وصلت را به سر دارم بدان ،چون تویی محفور خمارم بدان، با تو

شادی می شود غم های من، با تو زیبا میشود فردای من ،گفتمش عشقت به دل افزون شده، دل به جادوی زحت افسوم شده ،جز تو هر یاری به دل مدفون شده، عالم از زیبایت مجنون شده ،بر لبم لب بگذاشت یعنی

خموش، طعم بوسه از سرم برد عقل و هوش در سرم جز عشق تو سودا نبود، به هر کس جز او در این دل جا نبود ،دیده جز بر روی او بینا نبود، هم چو عشق من هیچ گل زیبا نبود ،خوبی او شهره ی آفاق بود، در نکویی در

نجابت ناب بود ،روزگار اما با ما وفا نداشت ،طاقت خوشبختی ما را نداشت،پیش پای عشق ما سنگی گذاشت،بی گمان از مرگ ما پروا نداشت،اخر این قصه هجران بود و بس ،حسرت و رنج فراوان بود و بس،یاره

مارا از جدایی غم نبود،در غمش مجنون عاشق کو نبود،با من دیوانه پیمان ساده بست،ساده هم آن عهد و پیمان را شکست...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوختم باران بزن شاید توخاموشم کنی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ☆รคђคг★ ، arezoo8 ، دریا+17 ، افسانه ی عشق ، Nυмв
آگهی
عالییییییییییی بودcrying
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
مشنگ بود .احساسم جریحه دار شدcryingcryingcrying. 3پاسWink
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
خيلي احسآسي بود
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
تکراری بود وغلط املایی داشت ولی ممنون که نوشتیشHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
بابامیگم من بی احساسم توهم همین چیزا بزار اشک ادمو درمیاری نگاه کن چطور گریه میکنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinهه هه سرکارت گذاشتم من که گریه نمیکنمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueTongueTongueTongue

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوختم باران بزن شاید توخاموشم کنی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
آگهی
قشنگ بود
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
:||||||
Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)
عنوانشو درست کن نوشته خواموشم....بنویس خاموشم در ضمن خیلی قشنگهHeartSmile
■پُستـ هایِ اَخیرَمو بِبینید◄
5ساحل باور نکردنیـ
سفر به مکان هایی که مثل خوابهـ 
بزرگترین دیزنی لند دنیا
10تا از ناشناخته ترین جاذبه هایِ جهان
پاسخ
 سپاس شده توسط (-_-)

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  شاید قبلا دیده باشید ولیبازم ببینید خیلی خنده داره
  سوتی بسیار عجیب در سریال آوای باران (عکس)
  قران و ریاضی...بخون شاید چن دیقه وقتتو بگیره ولی می ارزه
  کیدوم دختری جاظره با این کارا باش باشه؟ شاید همه؟شاید هیچ کس
  واي، باران؛ باران
  بیا حتما بخون...شاید عبرتی شد برا بعضیا...
  دعای درخواست بارش باران
  باران مدفوع در پایتخت ایتالیا !!!!!!!!!!!!(عکس)
  ایران به زودی موشک باران خواهد شد...... .

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان