امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات متداول خانم ها..... پسرا بیاین یاد بگیرن در آینده بیچاره نشید

اگر در آینده همسرتون از این سوالات زیر پرسید فقط همین جوابهارو بدید وگرنه بیچاره اید از من گفتن بوداااااااا...

من رو چقدر دوست داری؟

خوب این سئوالی است که هر چند روز یکبار خانم ها می پرسند، جواب استاندارد آن فقط یک جمله است: "قد تموم ستاره ها"، دقت کنید اگر همسر دلبندتان هزار بار نیز این سئوال را بپرسد، جواب همان است که گفتیم، از پاسخهایی نظیر، به اندازه مامان جونم، به اندازه خواهر خوشگلم، به اندازه ماه شب چارده، به اندازه زن اولم،... و موارد مشابه به شدت پرهیز کنید که 1 هفته باید تخم مرغ بخورید و روی کاناپه بخوابید!!!!bathtime
اگه من مریض بشم چیکار میکنی؟
خوب این سئوالی است که خانمها ممکن است حتی زمانی که کاملاً در صحت و سلامت هستند از شما بپرسند، جواب استاندارد آن فقط یک جمله است: "یکی از کلیه هایم را میفروشم و خرج درمانت می کنم!"، دقت کنید هیچگاه زیاده روی نکنید، فروش دو کلیه نشان دهنده خالی بندی شماست، همچنین اگر از فروش سایر اعضا و جوارح نظیر قلب، ریه، طحال... و نظایر آن استفاده کنید حسابتان با ...... است!udo
من زیباترم یا آنجلینا لوپز؟
خونسردی خود را حفظ کنید، خانمها گاهی برای آنکه میزان علاقه شما را به خود بسنجند از این سئوالات می پرسند، جواب استاندارد آن فقط یک جمله است: "آنجلینا لوپز دیگه کدوم خریه؟"، دقت کنید اگر این سئوال را با جوابی تشریحی پاسخ دهید حسابتان با کرام الکاتبین خواهد بود، اگر به جای "آنجلینا لوپز" از شخص دیگری نام برده شد، شما هم همان اسم را به کار برید، لیکن به جای خر از هیچ حیوان دیگری استفاده نکنید!:moi:
بیخ نوشت اخلاقی: به دلیل پرهیز از توهین به شخصیتی حقیقی از نام فرضی "آنجلینا لوپز" استفاده شده است !
اگه من بمیرم چیکار میکنی؟
بندرت خانمها از این کارها میکنند، ولی ما احتیاطاً عرض میکنیم، جواب استاندارد این سئوال فقط یک جمله است: "من اون روز زنده نیستم که این خبر رو بشنوم!"،... دقت کنید، برای اینکه پاسختان اثر بخش باشد میتوانید یک پیاز بزرگ پوست بکنید، از پاسخهایی نظیر، نترس خانمها تا ما رو نکشند هیچ چیزیشون نمیشه، یا حالا کو تا اون موقع، یا بادمجون بم آفت نداره پرهیز کنید که حسابتان با همون بادمجونه خواهد بود!4

تا حالا هیچوقت عاشق شدی؟

خونسردی خود را حفظ کنید، تازه عروسان گاهی چنین سئوالی می کنند، دقت کنید اگر چه دروغ در ارائه آمار تورم واجب کفایی است، ولی در این مورد خاص واجب موکد است، جواب استاندارد این پرسش یک جمله است "عزیزم، تو اولین و آخرین عشق من هستی!"، دقت کنید از جوابهایی نظیر برو بابا حال نداری، و یا گشنگی نخوردی که عاشقی یادت بره،... و موارد مشابه پرهیز کنید که حسابتان با کرام الکاتبین خواهد بود!p329

وقتی منو تو خواستگاری دیدی چه حالی داشتی؟
به اعصاب خود مسلط باشید، خانمها عاشق مرور خاطرات شیرین گذشته اند، جواب استاندارد این پرسش یک جمله است: "عزیزم ، فلبم به طپش افتاده بود !"، دقت کنید از طپش جاهای دیگر، نظیر لرزش از مشاهده هیبت پدر زن، و یا تالاپ تولوپ قلبتان از وحشت میزان مهریه و... موارد مشابه صحبت نکنید که حسابتان با کرام الکاتبین خواهد بود، به یاد داشته باشید هر گونه توضیح اضافی خطرات جانی در پی دارد!

تا حالا به من دروغ گفتی؟

راحت باشید، فکر کنید قصد اعلام نرخ تورم را دارید، اگر راستگو هستید که بی خیال، اگه دروغگو هستید که یه دروغ دیگه هم روش! ابروان خود را گره کنید و طوری که ماتحتتان مرتعش شود با قاطعیت بگویید: "دروغ ؟؟... هرگز!!"،... مواظب باشید، اگر اشتباهاً اعضا و جوارحی که قرار بود یکی گره شود، و دیگری مرتعش شود عوض شود در خانه جنگ جهانی به راه میوفتدConfusedwrdft:... خطرناکه حسن! بترس از این امتحان دشوار.4
اگ موافقی سپاس بده دیگ
Big Grinامضام پـسـت هـــای خودمه ببینین لدفن Big Grin
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا خوشت میاد..... باور کن یه سوال دارم.... ده بیا خو دیگ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما؟.... آقا شما... بیا بخند ادامه بده خخخخخ
سوغات شهرتون چیه؟ بیا بگو و برو دیگ لوس نشو.......
اسمس93.....سری دوم
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa16 ، saeid ، sarah74 ، عاشق الکترونیک ، نفس. ، L²evi ، نسترن خانم ، . . . P oo R ! A . . . ، خانومي ، اقیانوس اشک ها ، melika1377 ، Alijah-1994 ، NeginNg ، mobina1375 ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، **li@** ، الن لیون ، narges 021 ، ✘ӍДЯЈДл✘ ، rihaneh ، یاسی@_@ ، سروشا ، Berserk ، bee-a ، fafa23 ، Modern Thinking ، ~ALONE GIRL~ ، ★Gιяℓ★ ، *!hasti!* ، دریای بی موج ، ریحون بنفش ، باران 8 ، karolin ، alibalii2000 ، آراگل ، هدیه 20 ، امیر0012 ، чернаяЛуна ، mr.destiny ، roya15 ، {HoSsein_83} ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، yozpalang ، مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב
آگهی
هه...چه قدر باحال بود
مر30
+سپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، عاشق الکترونیک
خیلی جالب و درست بود تنکس
دی
Heart
دل مرنـجــان کــــه ز هــــر دل بــــه خــــدا راهـــی هـــســت
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، عاشق الکترونیک
(08-05-2014، 13:05)پریسا15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه...چه قدر باحال بود
مر30
+سپاس
خواهش میشه آبجی گلم:500:
Big Grinامضام پـسـت هـــای خودمه ببینین لدفن Big Grin
بیا خوشت میاد..... باور کن یه سوال دارم.... ده بیا خو دیگ

آقا ما؟.... آقا شما... بیا بخند ادامه بده خخخخخ
سوغات شهرتون چیه؟ بیا بگو و برو دیگ لوس نشو.......
اسمس93.....سری دوم
پاسخ
 سپاس شده توسط parisa16
ممنون خوب بود
هیچ وقت در مورد چیزی که در بارش اطلاعات کامل نداری قضاوت نکن.شاید مجرم خودت باشی.دوست خوبم بابت همه چی عذر میخوام.
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، amirkiral
همه رو نخوندم ولی همین جوریه +سپاس
..

[ ᴇvɪʟ ]
사람들의 수용을 위해 사는 경우, 거절로 죽을거야 

..
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، ❤️Arsham ❤️
آگهی
والا اگه ایجوریه........اصن زن میخوام چیکار!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441
پسراحواستون وجمع كينين به ويژه حميدآقا!!!!!!!!Big GrinBig GrinBig Grin
خـــدایا پرسشی دارم .....
رها کن آســمان ها رآ، بیــآ اینجا قضاوت کن
بـــــبیـــنم در زمین یک مرد پیدا میکنی یا نـــــه؟
تو هم مثل همه امروز و فردآ میکنی یا نــــه؟
بندگـــآنت را از ننگ آدم بودن و بیهوده فرسودن
مٌبـــَرآ میکنی یا نـــــه؟
بـــــــرآی آخــــــرین پرســــش .....
قیـــــآمت را بـــــگو، مردآنـــــــه، برپا میــــــکنی یا نـــــه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
Heart
 ما چقدر بدبختیم ههههههههههههه
سوالات متداول خانم ها..... پسرا بیاین یاد بگیرن در آینده بیچاره نشید 1
پاسخ
آنجلينا لوپز؟
اين دقيقا جنيفر لوپزه يا آنجلينا جولي؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sasa.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جونتو ازت بگیرن ولی چیرو ازت نگیرن؟
  خانم ها دوست دارن دوست پسرشون چه جور باشه از چه پسرس خوششون میاد
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  بیاین سوسک هارو از شهرمون بیرون کنیم.
  ✹ ✺ ✻ ✼ ❄دی ماهیا بیاین تو ❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈❆ ❇ ❈
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  روشهای تقلب 1 ... بیاین بخونین شاید بدردتون خورد
  ایران در 50 سال آینده
  از سری سوالات کلیشه ای : رسالتی دارید؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان