امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنچلوتي: رونالدو خسته است

آنچلوتي: رونالدو خسته است 1

کارلو آنچلوتي که تيمش امشب مقابل رئال وايادوليد به ميدان خواهد رفت، اظهار داشت: بارسلونا با تمام توانش مقابل اتلتيکو به ميدان مي‌رود. آخرين بازي‌ها در تمام رقابت‌ها در يک زمان برگزار مي‌شود و من فکر مي‌کنم در اسپانيا هم همين طور باشد.

وي ادامه داد: کريستيانو خسته است اما بازي مي‌کند. بيل و کارواخال در اين مسابقه حضور نخواهند داشت. مسابقه امشب براي هر دو تيم بسيار مهم است. کار آساني مقابل تيمي که براي بقا مي‌جنگد، نداريم.

سرمربي رئال مادريد خاطرنشان کرد: ايارامندي هم مي‌تواند به جاي ژابي بازي کند زيرا او هم همان ويژگي‌ها را دارد. ايارامندي مقابل والنسيا خوب بازي نکرد اما هيچ مانعي براي حضور او در مسابقات آينده وجود ندارد. آمادگي خديرا روز به روز بهتر مي‌شود و مي‌توانيم در بازي امشب از او استفاده کنيم. زمان کوتاهي براي بازي او و آربلوا در نظر خواهيم گرفت و مطمئن نيستم که ايارامندي در ترکيب اصلي امشب حضور داشته باشد.

وي در خصوص پاداش به بازيکنان اضافه کرد: فکر نمي‌کنم بازيکنان براي حرفه‌اي بودن به پول نياز داشته باشند. اين مسئله به اندازه پرداخت پول به بازيکنان براي شکست خوردن جدي نيست اما بازيکنان براي اينکه حرفه‌اي تر باشند، نياز به پاداش ندارند. آنها در هر صورت بايد حرفه‌اي باشند.

آنچلوتي گفت: اگر مي‌خواهيم قهرمان شويم، تنها انتخابي که داريم، پيروزي در سه مسابقه باقي مانده است. هدف ما اين است؛ اتلتيکو نسبت به ما برتري دارد زيرا چهار امتياز تنها چيزي است که آنها براي رسيدن به قهرماني به آن نياز دارند اما بايد ديد چه اتفاقي مي‌افتد.
آنچلوتي: رونالدو خسته است 1
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  رونالدو اشتباه بزرگش را تکرار کرد
  یوونتوس جانشین رونالدو را پیدا کرد
  تصمیم بزرگ کریستیانو رونالدو لو رفت (عکس)
  تصمیم نهایی کریس رونالدو برای آینده مشخص شد
  طارمی بود یا کریستیانو رونالدو؟
  یوونتوس و تبعیضی که مخصوص رونالدو است!
  نگاه خشمگین رونالدو به علی دایی (عکس)
  علی قربانی روبروی کریس رونالدو (عکس)
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان