امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هشدارها و اخبار زلزله

دوستان عزيز آمادگي براي زلزله در هر زمان كاري لازم و پسنديده هست، اما مواقعي كه نشانه ها در مورد مساله اي حكم ميدهند بهتره خودمون رو كمي بيشتر از قبل آماده كنيم!

يكي از نشانه هاي زلزله اغلب شروع پيش لرزه هاي فراوان در يك منطقه هست كه اغلب از زمان معيني شروع ميشوند و نشان از شروع نوعي تحركات لايه هاي دروني زمين دارند كه معلوم نيست شدتشان به چه حد برسد. مثل اينكه دو سطح كاملا ناهموار و داراري پستي و بلندي را در روي هم حركت ميدهيم و مشخص نيست بزرگترين ارتعاش ناشي از تماس دو سطح چه موقع اتفاق بيفتد.

از حدود 4 بامداد ديروز تا حدود دو ساعت قبل (1.02 دامداد) و در عرض 21 ساعت نزديك 15 پيش لرزه در ناحيه مابين مازندران و سمنان رخ داده كه گرچه بنابراعلام موسسه ژئوفيزيك مركز همگي آنها "شهميرزاد" در استان سمنان هست اما بعضي لرزه ها نزديكي خاصي هم به شهر طارم در استان مازندران دارند. بزرگترين لرزه 3.5 ريشتر هست.

دوستاني كه در اين ناحيه هستند بهتره كمي بيشتر مراقب خود و خانواده شان باشند و در اين روزها كمي بيشتر به توصيه هاي ايمني زلزله كه قبلا بارها اعلام شده است اهتمام بورزند! (به قولي: از ما گفتن!)

لازم به ذكر هست كه از نشانه هاي اوليه يك زلزله بزرگ بي قراري حيوانات، گرم شدن آبهاي زيرزميني(كه به سطح راه پيدا كرده اند)، پايين رفتن يا بالا آمدن غيرعادي آب چاه ها، مرگ و مير غيرعادي ماهي ها و گاها مشاهده بعضي نورهاي غير طبيعي در آسمان ميباشد.

با آرزوي سلامتي و بهروزي تك تك هم فلش خوری های عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ارمين2012 ، poya ، ps3000 ، AmItiSe ، hero2012 ، Apathetic ، nanaz13
آگهی
خوب بود
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
جالب بود مرسیییییییییییی
cof cof
پاسخ
 سپاس شده توسط Apathetic
جدیه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ConfusedConfusedConfused
وصیت میکنم وقتی مردم همیشه سر قبرمو با آب و صابون بشورین تا هر وقت که یکی رد میشه سر بخوره بیفته تا منم بخندم روحم شاد بشهAngel:4chs:اگه خوشتون اومد سپاس بده:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  جدید ترین اخبار و نتایج کشتی کج
  کمک های نقدی شما به زلزله زدگان کرمانشاه
  اخبار گوناگون - گوسفندی که توله سگ زائید!
  اخبار شرکت صنعتی تولیدی فلو
Thumbs Up سایت اخبار خواننده ها و اهنگا شون خیلی بروزه
  طنز اخبار روز
  زلزله امشب در تهران!
  معرفی برترین افراد خیر با کمک های میلیاردی در جهان مجموعه : اخبار چهره ها معرفی برتری
  اخبار روز استقلال
  آخرین اخبار از اعدام ریحانه جباری + تصویر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان