امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

چرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟

این عقیده شماست. ولی تهران از همه جای ایران بهتره. البته درسته که مردم کمی افسرده و خسته هستن. ولی کلا مردم ایران ذاتن شاد هستن. اګه غمګین باشن حتما دلایل زیادی داره. یکیش همین دلیل بزرګ اقتصادی هست. البته همون طور که ګفتم مردم ایران خیلی شاد هستن. این مراسم عذا داری ها که توی تقویم هست بیشتر باعث تفریح مردم شده. مخصوصا توی تهران. ولی به دلیل مسایل اقتصادی و مشغله های کاری اجتماعی بیشتر مردم حوصله جشن رو ندارن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط sp_go ، night vampire ، ☼آریا☼ ، Son of anarchy
آگهی
این عقیده شماست که تهران بهترین جا است.
اتفاقا بیش تر مردم استان ما از تهران بدشون می اد و به نظرشون اینجا بهترین جای ایران است.
فقط بعضی هاشون هم که برای کار مجبور می شن برن تهران که البته وقتی میان همش می نالن ومی گن عجب شهر ......ه و ناراحت هستن که مجبورن اونجا زندگی کنن.

اگه از سر نبودن کار و اجبار نباشه شرط می بندم درصد زیادی از مردم دوست ندارن تو تهران زندگی کنن.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، night vampire ، pegah-p ، Son of anarchy
من که خوشحال میشم خیلی از مردم شهر تهران از این جا برن. تهران خیلی توی این چند سال جمعیت جذب کرده!!!
من و پدر ، مادرم توی تهران به دنیا امدیم . اون چند سال پیش رو یادم هست که خیلی تهران خلوت تر بود.
من تهران رو دوست دارم به دلیل امکانات و دست رسیش به چند نوع طبیعت و این که همه فامیل هام تهران هستن.

پاسخ
 سپاس شده توسط night vampire ، ☼آریا☼ ، Son of anarchy
تهرانو نمیدونم ولی اصفهانیا که شادنBig GrinBig GrinBig Grin

نمونش من!!!
چرا مردم ایران اینهمه افسرده و غمگین اند ؟ 2
❤ alone girl ❤
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، elnaz-s
نقل قول: من که خوشحال میشم خیلی از مردم شهر تهران از این جا برن. تهران خیلی توی این چند سال جمعیت جذب کرده!!!
اره دیگه دلیلش به خاطر همون کار هست کلا بیش تر افرادی که تو تهران هستن اصلا تهرانی نیستن.

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، night vampire ، ☼آریا☼ ، Son of anarchy
من که ګفتم!!!! من تهران به دنیا امدم پدر و مادرم هم توی تهران به دنیا امدن. پدرم بچه قصر دشت تهران هست مادرم هم بچه روباط کریم تهران هست منم بچه روباط کریم تهران هستم بیمارستان بابک. ولی مادر بزرګ و پدر بزرګم از سمت کشور اذربایجان امدن به این دلیل که اون جا رو کمونیست ها اشغال کردن.
من که خیلی تهران رو دوست دارم. و اندیشه نمی کنم که تهران شهر بدی باشه. هر چند که بیشتر مردم تهران خوشک هستن.

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، night vampire ، ☼آریا☼ ، Son of anarchy
آگهی
بابا من کلی گفتم 90 درصد نهرانی ها اصلا تهرانی نیستن.
بله خوب خیلی هم اعتقاد دارند که نهران شهر خوبی است و درش شکی نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، night vampire ، ☼آریا☼ ، Son of anarchy
انسان به هدف زنده است

و جامعه هم همینطور

افراد زیادی از کسانی که در جامعه ی ما زندگی می کنند هدف های شخصی دارند نه هدف عمومی
هدف جامعه ما چیست؟این چیزی است که باید به طور شفاف در جامعه بیان شده و در مغز مردم فرو برده شود

وقتی که مردم به هدفی ننگرند در نتیجه به اهداف شخصی محدود خواهند شد و اهداف شخصی یعنی تقسیم شدن جامعه به صد، هزار، یا میلیونها دسته مختلف

الان مردم باید به بیرون از کشور نگاه کرده و نقش خود را در آنجا پیدا کنند و کشور ما همانطور که اکنون در نظر دارد نقش سیاسی مهمی در جامعه جهانی ایفا کند که بر عهده گرفتن این نقش یعنی وحدت بیشتر و در نتیجه یکی شدن اهداف و یکپارچه شدن جامعه و دوری از چند پارگی و اختلافات داخلی

البته برای رسیدن به این شرایط واقعا سخت است
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط night vampire ، FARID.SHOMPET ، Łost Đλtλ
من ایرانیم ....اماغمگین نیستم.پس ایرانی نیستم!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هه هه من ترکم.پس ترکیه ای میشم.Big Grin
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
حالا این وسط کی غمگینه؟ Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسط Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان