امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عجیب ترین کشف جهان توسط دختر 5 ساله +عکس

Photo 
همیشه باستان شناسان با دستگاه ها و ابزار به کاوش در مورد فسیل ها مشغول هستند اما این دختر 5 ساله با یک بیلچه اسباب بازی توانست فسیلی با قدمت 160 میلیون سال را پیدا کند.

به گزارش ایران ناز امیلی بالدری دختر 5 ساله ای که در حال بازی در پارک ساحلی در شهری در انگلستان بود موفق شد به کمک پدر خود و تنها با یک بیل اسباب بازی یک فسیل که قدمتی بیش از 160 میلیون سال دارد را پیداکند.

عجیب ترین کشف جهان توسط دختر 5 ساله +عکس

این فسیل مربوط به جانوری نرم تن است و زیستگاه آن دریا است.بنا به گفته باستان شناسان مربوط به دوره ژوراسیک است.

این فسیل در حدود 41 سانتی متر عرض دارد و این خانواده قصد دارند آن را در خانه خود نگهداری کنند که طبق گفته پدر خانواده این کار از تمام کارهایی که انجام داده سختر است زیرا این فسیل بسیار شکننده است. عجیب ترین کشف جهان توسط دختر 5 ساله +عکس 1 عجیب ترین کشف جهان توسط دختر 5 ساله +عکس 1
عجیب ترین کشف جهان توسط دختر 5 ساله +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط . . . P oo R ! A . . . ، Jack Daniel'ѕ ، ~~SARA:HIVA~~ ، شکوفه2 ، BlAcK dAy ، ***shabnam*** ، shining ، گریس ، ک * ب * ر* ا ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، یاسی@_@ ، مريم93 ، آقا اميد ، | NEON DEMON | ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، نفس. ، oktay.j ، LIGHT ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، Interstellar ، amy roz ، NeginNg ، L²evi ، negin 20 ، amdr2018 ، marjan74 ، cheshm asali ، ɱɪɾʌʛє ، Ayda khoshgele ، ☺t@k selooli☺ ، عسل. ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، نگین15 ، ~ArTaBaNoOs~ ، ♫♪M.J.X♪♫ ، TARA* ، キム尺刀ム乙 ، مامان بزرگ ، حانی خوشگله. ، شایان1382 ، rezaak ، رها0 ، arbab1376 ، Samaneh77 ، عزیز دردونه ، سانا50 ، ★ASAL-GIRL★ ، _єяяσя_ ، (fatemeh(N ، 1 نفر ، mHDiiiiye ، Avril. ، ♥shaqayeq♥ ، -Edgar ، ~Mahnaz~ ، xoxo gurl:*) ، ''HeisEnbErg'' ، آرین..... ، poorzoor ، نفس هستم ، عاشق الکترونیک ، ❤уαѕαмιη❤ ، عاشق دیونه ، doshize ، **li@** ، Ƒαкє ѕмιƖє ، eagle2 ، sogol15 ، "♥sadaf♥" ، کاوه ک ، ♥kimiya♥ ، دخمل کره ای ، @پوریا@ ، پری استار ، spent † ، [χσℓσνєѕтєя] ، parisa777 ، eɴιɢмαтιc ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، baran81 ، ✘Miss maryam✘ ، °◦°یـه مـرد تـنـهـا°◦° ، Nυмв ، dj erfan ، saba 3 ، ຖēŞค๑໓ ، بووووق ، *پریسانــ* ، hanie directioner ، اشا ، an idiot ، ραяα∂ιѕє- ، 7383 ، هلی
آگهی
خدا شانس بده!!!
من اگه 2 روز زمینو بکنم سنگم گیرم نمیاد!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Jack Daniel'ѕ ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، نفس. ، Interstellar ، ɱɪɾʌʛє ، pari_t ، عزیز دردونه ، *پریسانــ* ، an idiot
عجب فسیلییییییBig Grinدختره بیکاره دیگهTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، نفس.
آفَرین بع دُختَرع...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، نفس. ، عزیز دردونه ، eɴιɢмαтιc
خخخ من و چن تا لز دوستام چند سال پیش زمینو کندیم تا به گنج برسیم یه ماه طول کشید ولی یه سنگ گیرمون نیومد
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، نفس.
اوووووفففففففففففف دمش گرم بابااااااااااا
مرسی

پاسخ
 سپاس شده توسط ✔✘ζoΘdY✘✔ ، ✘PETER✘ ، نفس.
آگهی
وای چ حوصله ای داره ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس. ، eɴιɢмαтιc ، سینا z شهران
والـامردم چه شـانسـایی دارن..به عبـارتی خر شانسن ://
من همون رومیساما crying :viki:
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس. ، girl of chaos ، سینا z شهران
خوش به حال مامان و باباش که چنین دختر خوش شانسی دارن
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، نفس. ، سینا z شهران
هه
من به مامانم بگم چیزی کشف کردم میگه
برو بابا خواب دیدیBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، گوجونپیو ، kiss mi ، سینا z شهران

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Lightbulb دنیای تاریک من | my dark world [ عجیب و ترسناک ]
  انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
  نامه ی یک دختر کم توقع
  شخصیت شناسی توسط کیک مورد علاقه...
  وقتی یه دختر گریه میکنه ..
  متن های فوق العاده زیبا در مورد دختر
  لوگوی جدید ایرانسل و گاف عجیب آن به نقل از رندباز
  داستان واقعی ترسناک درباره اتفاقات عجیب
  حماقت بسیار عجیب و باور نکردنی یک مرد
  مردان عجیب آنهای که جیگر دارند بیان دا خل

پرش به انجمن: