امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

شرکت "والت دیزنی" چگونه ذهن کودکان دنیا را کنترل می کند؟+ تصاویر

بس کنین ..
بهترین انیمیشن هارو میسازه..
همه ی این چیزا هم چرتهSleepySleepyDodgyDodgy
اواتار شرکت "والت دیزنی" چگونه ذهن کودکان دنیا را کنترل می کند؟+ تصاویر 2خلاف قوانین حذف شد دفعه بعداخطار دریافت میکنید
پاسخ
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є-
آگهی
منو نزنین
بخدا من خودمم از این کمپانی خوشنم میاد فقط از موضوعش خوشم اومد گزاشتم بخونین همین...!!-__-
              شرکت "والت دیزنی" چگونه ذهن کودکان دنیا را کنترل می کند؟+ تصاویر 2

پاسخ
(06-06-2014، 1:29){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 12:29)karona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2014، 22:02)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی ما اصلا انسان نیستیم جزء دسته نباتاتیم به حساب نمیایم
کوچکترین نشانه ای از اختیار و درایت تو ما نیست
و فقط یه سری کمپانی هستن که میخان ما رو تحت کنترل بگیرن چون اینو فهمیدن
یعنی چی آداب وسنن آمریکایی رو تبلیغ میکنه
خب فیلمساز یه عمر تو آمریکا زندگی کرده ناخوداگاه اینجوری دیالوگ مینویسه ناخوداگاه اینجوری داستان خلق میکنه Huh

دوست عزیز
یکی از اصل های شیطان پرستی اینو میگه آدما دو دسته هستند گروهی در بالا که تمام امور زیر نظر اونهاست و گروهی دیگه انسان های هستند که فقط برای تاثیرپزیری و خدمت ب دسته ی اول ب وجود آمدن و دسته ی اول بر تمام کار های اونا نظارت دارن ( همون چشم بالای هرم)
داري به ممد اين چيزا رو ياد ميدي؟ Smile
ممد خودش جدش برميگرده به كسي كه شيطان پرستي رو اختراع كرد

هه ن بابا
فقط از این که گفته :
(یعنی ما هیچ اختیاری از خودمون نداریم)
میخواستم بگم که عقیده ی اونا این جوریه
دیگه نمیدونستم آقا محمد شما و جدشون تو این پروسه این همه پیشتازنSmileWink
کنارم گذاشتی که تلخم کنی نیستی ببینی شرابی شدم ناب........
پاسخ
(07-06-2014، 14:28)karona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-06-2014، 1:29){{♥♥♥ aydin ♥♥♥}} نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-06-2014، 12:29)karona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-06-2014، 22:02)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی ما اصلا انسان نیستیم جزء دسته نباتاتیم به حساب نمیایم
کوچکترین نشانه ای از اختیار و درایت تو ما نیست
و فقط یه سری کمپانی هستن که میخان ما رو تحت کنترل بگیرن چون اینو فهمیدن
یعنی چی آداب وسنن آمریکایی رو تبلیغ میکنه
خب فیلمساز یه عمر تو آمریکا زندگی کرده ناخوداگاه اینجوری دیالوگ مینویسه ناخوداگاه اینجوری داستان خلق میکنه Huh

دوست عزیز
یکی از اصل های شیطان پرستی اینو میگه آدما دو دسته هستند گروهی در بالا که تمام امور زیر نظر اونهاست و گروهی دیگه انسان های هستند که فقط برای تاثیرپزیری و خدمت ب دسته ی اول ب وجود آمدن و دسته ی اول بر تمام کار های اونا نظارت دارن ( همون چشم بالای هرم)
داري به ممد اين چيزا رو ياد ميدي؟ Smile
ممد خودش جدش برميگرده به كسي كه شيطان پرستي رو اختراع كرد

هه ن بابا
فقط از این که گفته :
(یعنی ما هیچ اختیاری از خودمون نداریم)
میخواستم بگم که عقیده ی اونا این جوریه
دیگه نمیدونستم آقا محمد شما و جدشون تو این پروسه این همه پیشتازنSmileWink
ممد منظورش از اين حرف اين نبوده.به خودش پي ام بده تا جوابت رو بده
پاسخ
 سپاس شده توسط -м α є ∂ є- ، Hitchcock
ما یه عمر نشستیم اینارو دیدیم مسلمونیم هنوز بعدم کودوم بچه ای تو سن کمش میفهمه شیطان پرستی و نماداش چیه HuhHuhHuhHuhHuhفقط شما ها بلدین به چیزای الکی گیر بدین که چرت ستاره ها تو هوا این شکلین AngryAngryAngryAngry
پاسخ
نه مشکلی نیست من توجیح هم.....
میخواستم منظورمو ب شما بفهمونم که فکر کنم متوجه شدی ....Sleepy
پاسخ
آگهی
اوفففف صدبار گفتم من خودمم عاشق این کمپانی ام
انقد بحث نکنید!!

پاسخ
نقل قول: دوست عزیز
این چیزی که شما نوشتی خیلی به نظر مارکس شبیهه و ربطی به اصول اعتقادی نداره. حالا مارکس گفته کشورها به این دو دسته تقسیم میشن و یه عده هم که مارکس ناخواسته بزرگترین خدمت رو بهشون کرده اومدن از اون نظریات برای لاپوشونی ضعف های خودشون استفاده کردن. این عده که متاسفانه افکار مردم ایرانو در طول تاریخ (به خصوص بعد از صفویه) تحت سیطره خودشون داشتن نمیتونن ببینن روشایی که باهاشون مردم رو یه عمر گول زدن دیگه کارایی نداره با هر ابزاری هر چیزی رو که به اصول اعتقادی کوچکترین ربطی نداره سعی میکنن با اعتقادات مردم (که عموم جامعه سعی میکنن همیشه ظاهرش رو همیشه حفظ کنن نه فقط ایران تو کشورای دیگه شده یه قسم خوردن رو از اعتقادشون برای خودشون نگه میدارن) پیوند بزنن. حالا یه روزی تو زمان قاجار میومدن میگفتن مدرسه و پشت میز و نیمکت نشستن و فیزیک و شیمی یاد گرفتن آدما رو ملحد و کافر میکنه. یه روز میگفتن زن ناقص العقله و نمیتونه حق رای داشته باشه. حالا هم که اینا جا افتاده از روشهای دیگه استفاده میکنن. حلقه اتصال همه این روشها هم تعصب دینی مردمه.
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
(07-06-2014، 15:09)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این چیزی که شما نوشتی خیلی به نظر مارکس شبیهه و ربطی به اصول اعتقادی نداره. حالا مارکس گفته کشورها به این دو دسته تقسیم میشن و یه عده هم که مارکس ناخواسته بزرگترین خدمت رو بهشون کرده اومدن از اون نظریات برای لاپوشونی ضعف های خودشون استفاده کردن. این عده که متاسفانه افکار مردم ایرانو در طول تاریخ (به خصوص بعد از صفویه) تحت سیطره خودشون داشتن نمیتونن ببینن روشایی که باهاشون مردم رو یه عمر گول زدن دیگه کارایی نداره با هر ابزاری هر چیزی رو که به اصول اعتقادی کوچکترین ربطی نداره سعی میکنن با اعتقادات مردم (که عموم جامعه سعی میکنن همیشه ظاهرش رو همیشه حفظ کنن نه فقط ایران تو کشورای دیگه شده یه قسم خوردن رو از اعتقادشون برای خودشون نگه میدارن) پیوند بزنن. حالا یه روزی تو زمان قاجار میومدن میگفتن مدرسه و پشت میز و نیمکت نشستن و فیزیک و شیمی یاد گرفتن آدما رو ملحد و کافر میکنه. یه روز میگفتن زن ناقص العقله و نمیتونه حق رای داشته باشه. حالا هم که اینا جا افتاده از روشهای دیگه استفاده میکنن. حلقه اتصال همه این روشها هم تعصب دینی مردمه.

من واقعا نمیدونم چه برداشتی از نوشته ی من میشه
من با تمام چیزی های که شما میگید کاملا موافقم و منظورم از اون نوشته هم این بود که
واقعا ی همچین عقیده ی بین شیطان پرستا وجود داره که کنترل کامل روی تمام آدما دارن
و درباره ی گفته ی شما هم باید اینو بگم که ربط دادن هر چیزی ب شیطان پرستا درست نیست
اما با این موافقم که دیزنی داره ی کار های خلاف اعتقادات ما ایرانی ها انجام میده که شاید ب تفسیر بعضی ها اینم ب خاطر تفاوت فرهنگیه
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، -м α є ∂ є-
(07-06-2014، 15:23)karona نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-06-2014، 15:09)Hitchcock نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من واقعا نمیدونم چه برداشتی از نوشته ی من میشه
من با تمام چیزی های که شما میگید کاملا موافقم و منظورم از اون نوشته هم این بود که
واقعا ی همچین عقیده ی بین شیطان پرستا وجود داره که کنترل کامل روی تمام آدما دارن
و درباره ی گفته ی شما هم باید اینو بگم که ربط دادن هر چیزی ب شیطان پرستا درست نیست
اما با این موافقم که دیزنی داره ی کار های خلاف اعتقادات ما ایرانی ها انجام میده که شاید ب تفسیر بعضی ها اینم ب خاطر تفاوت فرهنگیه
مرسی از نظرت
ولی تعداد زیادی از این پستای فلشخور به طور غیرقابل باوری ربط دادن همه موضوعات به شیطان پرستیه جوری که آدم حس میکنه اکثریت جهان رو شیطان پرستا تشکیل میدن و فقط ماییم که راهو داریم درست میریم. (البته این تقصیر کاربرا هم نیست تو نت میگردن هرچی که از نظرشون جالبه به اشتراک میذارن.) ولی با چندتا شکل هندسی و شکل معماری هیچ چیز رو نمیشه تعمیم داد. وگرنه میشه از پرچم ایرانم همچین نشونه هایی رو استخراج کرد. و کاملا بهت اطمینان میدم اینا چیزی جز تفاوت فرهنگی نیست.
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  طبقه بندی 88 زبان اول دنیا بر اساس مجموع ارزشها:
  وحشتناک ترین نامه دنیا که یک قاتل نوشت (عکس)
Shocked زشت ترین مرد دنیا + عکس!
  دنیا تا سال ۲۰۲۵ به انرژی نامحدود دسترسی پیدا خواهد کرد
Subarrow برجام چگونه بن سلمان را وادار کرد از موضع پایین، به مذاکره با ایران تن دهد؟
  عجیب و غریب‌ترین تابو‌ها در دنیا
  صدای ارتعاش اتمسفر زمین چگونه است؟
  چاقترین زن دنیا عروس میشود !!+ عکس
  فروش ویژه انواع درب ضد سرقت شرکت اتحاد درب
  گرانترین لباس دنیا که پوشیدنی نیست ( عکس )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان