امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

کارلو آنچلوتی: در فینال هیچ تیمی مدعی نیست

کارلو آنچلوتی: در فینال هیچ تیمی مدعی نیست 1

کارلو آنچلوتی گفته: در فینال هیچ تیمی مدعی نیست. دوران حضورم در چلسی نیز بسیار خوب بود.
کارلو آنچلوتی بر این باور است که در فینال چمپیونزلیگ میان دو تیم رئال مادرید و اتلتیکو مادرید، هیچ کدام از دو تیم از قبل مدعی نیستند.
اتلتیکو مادرید چهارشنبه شب با نتیجه 3-1 موفق به شکست چلسی شد و بعد از رئال مادرید که شب قبل از آن با نتیجه 5-0 از سد بایرن مونیخ گذشته بود، راهی فینال لیسبون شد.

بعد از صعود شاگردان سیمئونه، آنچلوتی با Sky Italia گفتگویی انجام داده و به آنها تبریک گفت: "همه در مادرید خوشحال اند و هیچ مدعی برای فینال وجود ندارد. اتلتیکو شایسته حضور در فینال است، آنها به سادگی بهتر بودند.

هرکس که یک بار به فینال رسیده باشد می داند که هیچ تیمی از قبل مدعی نیست. بازی نزدیکی خواهد بود. چلسی و اتلتیکو دو تیم مشابه بودند. یکی دارای تمایل بیشتر و تجربه کمتر اما دیگری باتجربه تر و تمایل کمتر."

آنچلوتی در ادامه افزود: "من هیجان زده ام. من در دنیایی زندگی می کنم که در آن باید از چنین لحظات مثبتی لذت برد، چرا که بعداً می توانیم با نکات منفی روبرو شویم.

رسیدن به فینال چمپیونزلیگ به همراه رئال مادرید و بعد از 12 سال، موفقیت فوق العاده ای است. احساس خوبی دارم. این مهم است چرا که به شما اجازه می دهد تا مسائل را با دید درستی مشاهده کنید. من جاه طلبی های شخصی ندارم و در باشگاهی کار می کنم که احتمالاً بزرگترین باشگاه دنیاست.

فوتبال چیزهای زیادی به من داده است و من خوش شانس بوده ام. در ایتالیا می گویند 'وقتی دری بسته می شود، دروازه ای باز می شود'، هرچند دوران حضور من در چلسی نیز بسیار خوب بود. می خواهم فصل بعد هم در اینجا به کارم ادامه دهم."
کارلو آنچلوتی: در فینال هیچ تیمی مدعی نیست 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Hadis Messi
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Humanfemale کشتی فرنگی زیر ۲۳ سال؛ دو نماینده ایران در فینال
  ژاوی هنوز آماده هدایت بارسلونا نیست!
  خلاصہ فینال لیگ اروپا (منچستر یونایتد - ویارئال)
  هم تیمی میلاد عبادی پور از اسکرا جدا شد
  نعمتی: می‌خواهیم پله پله به فینال برسیم
  فینال کم تاثیر است؛ مسی تصمیمش را گرفته
  سولسشر: ما فینال و بردن جام را می خواهیم
  فوری: شکایت فدراسیون فوتبال هند از پرسپولیس تایید شد! شایعه نیست
  گل‌محمدی: اینجا شرایط خوب نیست اما ما بردیم!
  این رونالدو در یوونتوس ماندنی نیست (عکس)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان