امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

نيمار: اولين‌فصل حضورم در بارسا فصل‌يادگيري بود

نيمار: اولين‌فصل حضورم در بارسا فصل‌يادگيري بود 1

نيمار، ستاره برزيلي تيم فوتبال بارسلونا که در فصل جاري لاليگاي اسپانيا تنها 9 گل با پيراهن کاتالان‌ها به ثمر رسانده است، گفت: نخستين فصل حضورم در بارسلونا فصل يادگيري بود. من از کشوري ديگر با سبک فوتبالي متفاوت و در شرايطي کاملاً جديد به اينجا آمده‌ام. من بايد خود را با شرايط جديد وفق مي‌دادم. از زماني هم که به بارسلونا ملحق شدم چيزهاي زيادي ياد گرفتم، نه تنها چيزهاي شخصي بلکه از لحاظ حرفه‌اي هم نکات زيادي آموختم.
مهاجم 22 ساله کاتالان‌ها که در ديدار فينال جام حذفي اسپانيا از ناحيه پاي چپ مصدوم شد به مدت چهار هفته از ميادين مسابقه دور خواهد بود و احتمالاً نمي‌تواند بارسا را در ديدارهاي باقيمانده فصل 14-2013 لاليگا همراهي کند.
ستاره تيم ملي برزيل تصريح کرد: هيچ چيز در زندگي آسان نيست، گاهي اوقات صبح که از خواب بيدار مي‌شوي همه چيز خوب است و گاهي هم برعکس مي‌شود. ما اخيراً در فينال جام حذفي اسپانيا شکست خورديم که احساس خوبي نبود ولي بايد از اين شکست‌ها آموخت. وقتي ناراحت هستيد بايد سرخود را بالا نگه داريد و لبخند بزنيد.
وي افزود: در اين فصل نياز به يادگيري داشتم و اميدوارم اين آموخته‌ها فصل آينده به خوبي به کارم بيايد تا از اين طريق عملکرد بهتري داشته باشم و به موفقيت‌هاي زيادي برسم.
نيمار همچنين با تمجيد از مهاجم ولزي رئال مادريد اظهار داشت: گرث بيل بازيکن بزرگي است که پتانسيل بالايي هم دارد و آن را اين فصل به نمايش گذاشته است اما از آنجايي که هر روز با مسي تمرين مي‌کنم بايد بگويم که او از نظر من بهترين بازيکن جهان است. ليونل بازيکن خاصي است.
نيمار: اولين‌فصل حضورم در بارسا فصل‌يادگيري بود 1
پاسخ
 سپاس شده توسط Nazanin♥Xavi ، Hadis Messi ، maria-masiha
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بارسا 3-3 سیتی: 6 گل به افتخار اونسوئه
  وکلای بارسا در تلاش برای سد راه انتقال مسی به PSG
  واکنش جرارد پیکه به توقف تلخ و لحظه آخری بارسا
  حسرت ستاره بارسا؛فرصت بی نظیری را از دست دادیم
  کاسیمیرو در پوست کریم؛ یک تنه مساوی بارسا (عکس)
  شش‌گانه بایرن مونیخ بهتر بود یا شش‌گانه بارسا؟
  این ویدیو بارسا را دوباره به هم می‌ریزد؟ (عکس)
  بارسا سد راه جذاب‌ترین انتقال تابستانی
  گزینه کلایورت؛ رختکن بارسا به بارتومئو سیگنال داد
  خشمگین ترین مسی، بالا تا پایین بارسا باید تغییر کند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان