امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

آنجلوتی :” در آلیانس با بی بی سی بازی می کنیم ، می خواهیم گل

آنجلوتی پس از بازی با اوساسونا گفت که از یک ترکیب هجومی در آلیانس استفاده می کند . ” اگر خوب باشند ، کریستیانو ، بیل و بنزما در مونیخ بازی می کنند . می خواهیم گل بزنیم ، نه این که دفاع کنیم .”

کریستیانو :” روبراه است . با اطمینان و اعتماد نفس بیشتری نسبت به چهارشنبه بازی کرد . همه چیز برای او و ما خوب بود . او را بیرون کشیدیم تا استراحت کند . خوب بازی کردیم و جدیت داشتیم . ”

بنزما :” بهتر شده است . برای سه شنبه مشکلی ندارد . فردا بی مشکل تمرین می کند . ”

جو :” مشخص بود که از ما راضی هستند . این مهم است . هواداران انگیزه بسیار بالایی دارند . ”

تیتو :” رابطه زیادی با او نداشتم . فقط یک بار با پی اس جی مقابلش قرار گرفتم اما از نظر من مردی آرام و جدی بود . ناراحت شدیم . بارسا یک شخصیت بسیار مهم را از دست داد . ”

تکرار ترکیب بازی با بایرن :” یک ترکیب پر امید را استفاده کردیم . فکر نمی کنم که چیز ابداع کرده باشیم . خوب آماده خواهیم بود . اعتماد زیادی به خودمان داریم . ”

بیل ، کریستیانو و بنزما :” اگر آماده باشند ، در مونیخ بازی می کنند . هدفمان گلزنی است ، نه دفاع کرن . ”

بیل :” سرما خوردگی او را ضعیف کرده بود و ترجیح دادیم امروز صبح تنها تمرین کند . آماده سه شنبه است . ”

ایسکو مقابل مونیخ فدا می شود ؟ ” ببینیم چه می شود . ”

موراتا یا آمدن مهاجمی دیگر :” مهاجم کم نداریم . اگر کریستیانو آن جا بازی می کند به این خاطر است که خوب کار می کند . موراتا در طول بازی و این فصل خوب تلاش کرد . به او نیاز داریم . شاید نزدیک کریستیانو و بنزما بماند . باید در پایان فصل صحبت کنیم . ”

رفتن زیدان :” اطلاعی ندارم . این بحث مربوط به حالا نیست . “
آنجلوتی :” در آلیانس با بی بی سی بازی می کنیم ، می خواهیم گل 1
پاسخ
 سپاس شده توسط maria-masiha
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  شاکری: در لیگ و جام حذفی به سهمیه فکر می‌کنیم
  نعمتی: می‌خواهیم پله پله به فینال برسیم
  سولسشر: ما فینال و بردن جام را می خواهیم
  زیدان: به تیمم افتحار می کنم؛ قهرمانی می خواهیم
  طاهری: سعی می‌کنیم از گروه چهار آسیا صعود کنیم
  طارمی: بازی با ریوآوه برای من بازی خاصی بود.
  هیچ موقع به جدایی بیرانوند فکر نکردم/ بازهم دروازه بان می‌خواهیم
  هشدار حمید سوریان: کشتی حمایت نشود سقوط می‌کنیم
  پیروانی: باید به زندگی در کنار کرونا عادت کنیم/ همه بازیکنان پرسپولیس می‌مانند
  خاطره‌بازی با مهاجرانی درباره بازی ایران و فرانسه/ تقابل پلاتینی و ستاره‌های ایران +

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان