امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بی غیرتی یک مرد عرب در حراج گذاشتن همسرش! + عکس

Thumbs Down 
تصویری که در این مطلب مشاهده می فرمایید مربوط به یک تازه داماد لیبیایی است که در اوج بی غیرتی و با افتخار همسرش را به حراج گداشته است و این عکس را در مراسم عروسی اش انداخته است.
بر روی پلاکارد نوشته شده است: امشب شب عروسی من است و من حاضرم تا همسرم را به مجاهدین (شورشیان سلفی) در سوریه هدیه دهم تا بشار اسد را ساقط بی غیرتی یک مرد عرب در حراج گذاشتن همسرش! + عکس 1 بی غیرتی یک مرد عرب در حراج گذاشتن همسرش! + عکس 1 کنند. اگفته نماند گروه کثیری از علمای وهابی با صدور فتوایی که به (جهاد نکاح) مشهور شده است، از زنان جهان عرب خواسته اند تا به سوریه روند و بدون ازدواج دائم، خود را در اختیار شورشیان مسلح قرار دهند تا نیاز جنسی آنان ارضا شود.

بی غیرتی یک مرد عرب در حراج گذاشتن همسرش! + عکس 1

پاسخ
 سپاس شده توسط TurK WolF ، mohammad31 ، BlAcK dAy ، . . . P oo R ! A . . . ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، maryamam ، marjan74 ، eNorto ، Rospina ، an idiot ، شکوفه2 ، hokm ، ~~SARA:HIVA~~ ، ຖēŞค๑໓ ، @پوریا@ ، ♥shaqayeq♥ ، ❤уαѕαмιη❤ ، عاشق الکترونیک
آگهی
تکراریست...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
واقعا که ...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(24-04-2014، 17:23)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراریست...

نبود رفتم جستجو کردم نبود الکی نگو لطفا
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy
عجب آدمایی پیدا میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، an idiot
از ادم جاهل انتظار دیگه نمیشه داشت..
عقل ندارن دیگه..
وگرنه کدوم مردی زنش رو برای ارضای جنسی به مردای دیگه میده؟!-__-
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
(24-04-2014، 17:46)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2014، 17:23)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراریست...

من که هر چقدر بگم تو باور نمیکنی ولی من عقده ای نیستم که همش تو همه ی پستات بیام بگم تکراری!من اینو قبلا دیده بودم الکی هم نمیگم!ولی باشه کوتاه میام شما راس میگی...اگه هم میگی لینکشو بیار چون من تابستون اومدم اینجا 3 ماه بودم و بعد رفتم تا  بازم امسال اومدم الآن یادم نیست تو کدوم پست دیدمش!شما ببخش...Exclamation
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(24-04-2014، 17:52)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-04-2014، 17:46)پسر تنها نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکراریست...

من که هر چقدر بگم تو باور نمیکنی ولی من عقده ای نیستم که همش تو همه ی پستات بیام بگم تکراری!من اینو قبلا دیده بودم الکی هم نمیگم!ولی باشه کوتاه میام شما راس میگی...اگه هم میگی لینکشو بیار چون من تابستون اومدم اینجا 3 ماه بودم و بعد رفتم تا  بازم امسال اومدم الآن یادم نیست تو کدوم پست دیدمش!شما ببخش...Exclamation

میگم گشتم پیدا نکردم بعد میگی لینکشو بدع؟ اگه پیدا نکنم یعنی تکراری نیستBig GrinBig Grin
پاسخ
واقعا که
عشق بی پایان من هم به پایان رسید

پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
خاک تو سرشAngry
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس لو رفته ی خیانت زن به همسرش
  جک جدییییییییییییید حراج کردم
  مردی به خاطر همسرش زبانش را برید!!!
  هنرنمایی زن برروی ماشین همسرش! + عکس
  عکسی از شوخی رمانتیک صدام حسین با همسرش (بیا ببین خیلی جالبه)
  چند جمله قشنگ برای گذاشتن امضا
  اقدام عجيب يك زن براي ترك سيگار همسرش
Heart ابتکار خلاقانه یک مرد برای تولد همسرش +عکس
  روش احمقانه این زن برای جدایی از همسرش
  ریش گذاشتن دختران داعشی !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان