امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تيلور سلنا رو در اينستاگرام آنفالو كرد! + ترجمه يكي از ارسالي هاي جديد سلنا

مثل اينكه با آنفالو كردن تمام دوستاي سلنا توسط خودش در اينستاگرام غوغا به پا كرده! اون حتي دوستاي صميميش مثل كندال رو آنفالو كرده و جاستين هم فالو نكرده كه امكان داره بخاطر آپديت كردن اينستاگرامش باشه.
اما امروز طرفداران تيلور متوجه شدن كه تيلور هم سلنا رو آنفالو كرده!

تيلور سوييفت سلنا رو در اينستاگرام آنفالو كرد! + ترجمه يكي از ارسالي هاي جديد سلنا
تيلور سلنا رو در اينستاگرام آنفالو كرد! + ترجمه يكي از ارسالي هاي جديد سلنا 1
جديدا سلنا توضيحي درباره آلبوم "Growing Pains" كه براي سال 2007 هستش به اينستاگرامش ارسال كرده كه طرفداراش رو نگران كرده! منم براتون ترجمه ـش كردم كه ببينيم قضيه از چه قراره:

تيلور سوييفت سلنا رو در اينستاگرام آنفالو كرد! + ترجمه يكي از ارسالي هاي جديد سلنا

ترجمه:
اما آلبوم جديدش "Growing Pains" (رشد دردها)، همه چيز رو خيلي واضح ميكنه، ناراحتي ها و نا امني هنوز ثابت هستن و آهنگها [ي اين آلبوم] به اندازه كافي عصبانيت و ترس و وحشت دارن كه به طرفداري قديميش هيجان بدن.

يه مثال ساده، تيتر يكي از آهنگهاي اين آلبومه كه متنش ميگه: "من هرچيز مادي كه ميتونم لازم داشته باشم رو دارم/ من عشق ِ طرفدارايي كه منو دوست دارن رو دارم/ و من سپاسگزارم [بخاطر اين موضوع]/ اما من يخورده عشق به خودم رو از دست دادم (خودمو زياد دوست ندارم)/ من بايد قبول كنم كه دارم روي خودم كار ميكنم [كه خودم رو دوست داشته باشم]"

"قراره زمان زيادي بگذره كه اين [حس] بهبود پيدا كنه." اون (يعني خواننده اين آهنگ) ميگه: "من نميتونم درك كنم كه همه آدمها چطور ميتونن فكر كنن كه [اين] چيزها خوب هستن."
"نميتونم بگم كه پيشرفتي نكردم اما من بايد خيلي كار بكنم اگر بخوام اين موفقيت رو حفظ كنم و نگه دارم و توي حالت خوبي از ذهنيت (آرامش) بمونم."

خب به نظر شما هدف سلنا از تكرار كردن حرف هاي خواننده آلبوم "Growing Pains" و ارسال اين عكس چيه؟ آيا اون علاقشو نسبت به خودش از دست داده؟ يا حس ميكنه خيلي كم داره تلاش ميكنه؟ نظرتونو بگيد ..
منبع پی اس گومز
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، -м α є ∂ є- ، # αпGεʟ
آگهی
آره اولش هشت تا از دوستاش رو آنفالو کرده بود سلنا

1_تیلور سویفت

2_اشلی بنسون

3_کندال

4_جاستین بیبر

5_لیلی کالینز

6_ونسا

7_کایلی

8_Zooey Deschane

بعدشم هـمـه رو .__.
پاسخ
 سپاس شده توسط PISHY ، -м α є ∂ є- ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(03-05-2014، 12:17)آتوسا(1) نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اونوقت میگن تیلور خوبه
جاستین خوبه
این دوتا سلنارو دوس ندارن میخوان بدبختش کنن

جاستین که واقعا بده و فقط باعث عذآب و دردسر سلیه
ولی تیلور واقعا میخواد ب سلنا کمک کنه
PISHY

*.*
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دانلود + متن + ترجمه آهنگ How Far I’ll Go از Alessia Cara
  متن و ترجمه اهنگ | yok yok |از Feride Hilal Akin
  تم سانگ د میز+ترجمه متن آهنگ
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان