امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اخـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــر خنده

لازمه واسه خاک انداز برا اون یه خط خاکی که آخر سر عمرا واردش نمیشه یه سیستم هورت کش تعبیه کنن …
این دانشمندا دارن چیکار میکنن من نمیدونم !

.

.
امروز ظهر یهو یادم افتاد وااااای باید برم مهد دنبال بچم !
بدو بدو رفتم دم مهد یادم اومد عهههههههههه من که بچه ندارم ؛ تازه زنم ندارم ! هیچی دیگه عن شدم ، داشتم برمیگشتم سمت ماشین که یادم اومد ماشینم ندارم …
اومدم دربست بگیرم تا خونه دیدم عه پولم ندارم ! هیچی دیگه کلا قهوه ای شدیم سینه خیز تا خونه اومدیم !

.

.
یکی از تفریحات دوران کودکیم این بود که یه مگس میگرفتم بهش نخ می بستم بعد یکی دیگه هم میگرفتم بالهاشو میکندم میبستمش اون سر نخ بعد مگس سالمه پرواز میکرد و این یکی رو بکسل میکرد میبرد با خودش ، صحنه ی زیبایی بود !!!

.

.
زمان مکالمات تلفنی :
پسر به پسر = ۰۰:۰۰:۵۹
مادر به پسر = ۰۰:۱۰:۳۰
پدر به پسر = ۰۰:۰۲:۳۶
پسر به دختر = ۰۱:۱۵:۰۱
دختر به دختر = ۰۰:۲۹:۵۹
دختر به پسر = ۰۰:۰۰:۰۵

.

.
من توی هفت آسمون یه ستاره داشتم ، راه شیری رو که می خواستن احداث کنن افتاد تو طرح …
هیچی دیگه الان هم در خدمت شماییم !

.

.
دکمه روشن کردن کولر باید همه جای خونه باشه ، دکمه خاموششم تو انباری زیر دبه سیرترشی …

.

.
هروقت به مدت یه ساعت از اتاقم بیرون نمیام مادرم با یه خوراکی که همش بهونه س میاد ببینه چه غلطی میکنم …
.

.
بعضی وقتا لازمه که تکلیفتو با خودت روشن کنی ، رودروایسی ها رو بذاری کنار مثه یه کوه قوی باشی ، قاطع و استوار از جلوی لپ تاپ بلند بشی و بری دستشویی …

.

.
تابستون فصلیه که به خاطر گرما نمی تونی اون کاری رو به انجام برسونی که توی زمستون به دلیل سرما نمی تونستی انجام بدی …

.

.
بعد چند سال شانس در خونمو زد ، درو که باز کردم دیدم حکم تخلیه دستشه !!!

.

.
اونقدر که ایران عکاس داره ژاپن دوربین تولید نکرده !!!

.

.
شبا وقتی سوار تاکسی میشم به این فکر میکنم که مثلا رمز عابر بانمکو چی بگم به راننده یا اگه پیچید تو فرعی چجوری در ماشینو باز کنم بپرم بیرون !

.

.
امروز یه سر رفتم محله قدیممون ، همه خونه ها و مغازه ها و آدما رو یه دل سیر نگاه کردم ولی هیچ حس خاصی بهم دست نداد …
آخه ما هنوزم تو همون محله زندگی میکنیم …

.

.
هرجا خشکسالی اومد بگین من ماشینمو ببرم اونجا بشورم ؛ ۱۰۰% بارون میاد …

.

.
پسر عموم میگه : ساعت ۱۲ظهر از خواب بلند شدم رفتم سرکوچه یه کارت شارژ هزاری خریدم ؛ موقع برگشتن ته کوچه دو نفر با موتور جلومو گرفتن دیدن نه گوشی موبایل دارم نه پول و نه کیف پول …
اعصابشون خورد شد کارت شارژمو پاره کردن یکی خوابوندن زیر گوشم و رفتن …

.

.
یکی اومد با احساسات من بازی کرد ، دو هیچ بردمش !

.

.
از جمله خباثت های من این بوده که گوشیه دوستمو بگیرم اسم دوست دختراشو با هم عوض کنم !
اصن یه حالی میده که قابل توصیف نیست …

.

.
ولی خدایی بیایم ظاهربین نباشیم !!! بعضیا ممکنه در ظاهر بیشعور به نظر بیان اما وقتی باهاشون میگردیم و بیشتر میشناسیمشون می بینیم که باطنن هم بیشعورن …

.

.
یه سوال علمی ذهن منو سرویس کرده که عایا مورچه ها خسته نمیشن اینقدر سلام علیک میکنن ؟

.

.
الان دقیقا یه سوال دارم …
اونایی که دو یا سه تا زن میگیرن ، یعنی به جز نیمه گمشده وقت اضافه و پنالتی هم داشتن ؟

.

.
از دختره می پرسم با کدوم Browser با اینترنت کار میکنی ؟
سافاری ؟ اکسپلورر ؟ اپرا ؟ فایرفاکس ؟
میگه با اون که اولش گوگل رو باز میکنه …

.

.
همین الان مامانم اومد بهم گفت : بگیر بخواب ، بی خوابی سلول های مغز رو پیر می کنه !
منم گفتم : مامان جان ، من مغزم کجا بود که سلول داشته باشه ؟
هیچی دیگه ، قانع شد و رفت !

.

.
اسم آیدیش رو گذاشته “جوجه طلایی” ازش میپرسم چند سالته ؟ میگه ۳۸ …
خداییش شما بگین آخه این جوجه طلاییه یا شتر مرغ بالغ ؟؟؟

.

.
مادربزرگ دوستم بالای ۷۰ سال سن داره ، یه مدتیه زانوش درد میکنه ؛ میگه : فکر کنم دارم قد میکشم …

.

.
بارالها از این همه چاله که گذاشتی تو مسیر زندگیمون آیا روا نبود یه دونه رو محض تنوع بندازی رو لپمون ؟ چی می شد واقعن ؟؟؟

.

.
یعنی هیچی بدتر از اون لحظه ای نیست که وسط نصفه شب صدای خاموش شدن کولرو میشنوی ولی توان بلند شدن و یا حتی داد زدن این جمله رو هم نداری : “بزا روشن بااااشه !!!” و اینطوریه که تو میمونی و یک گرمای جانفرسا …

.

.
یه بارم قبض تلفن به جای اینکه بیاد ، بره ؛ چی ازش کم میشه ؟

.

.
تو که این همه میتونی بد باشی بیخود کردی اون همه خوب بودی !!!
.
پاسخ
 سپاس شده توسط mahdi1441 ، پسرک تنها ، ✘PETER✘
آگهی
 سپاس قشنگ بوداینقدراز آدمایی که یه پستو میخونن بی سپاس میرن بدم میاد
Big Grinامضام پـسـت هـــای خودمه ببینین لدفن Big Grin
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیا خوشت میاد..... باور کن یه سوال دارم.... ده بیا خو دیگ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا ما؟.... آقا شما... بیا بخند ادامه بده خخخخخ
سوالات متداول خانم ها..... پسرا بیاین یاد بگیرن در آینده بیچاره نشید
سوغات شهرتون چیه؟ بیا بگو و برو دیگ لوس نشو.......
اسمس93.....سری دوم
پاسخ
 سپاس شده توسط پسرک تنها ، ✘PETER✘ ، sadeq sm

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  عکس های خنده دار (انفجار خنده) سری 2
  استاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک (طنز جدید اعترافات خنده دار طنز اول مهر طنز مورد د
  بمب خنده (اگه میخوای نمیری از خنده نیا تو)
  تنها محض خنده !!! ( شادی و خنده)
Sad چقدر خنده داره که.....(واقعا خنده داره بیاین تو)
  جملات خنده دار ، قصار و طنز آلود پشت کامیونی ! مجموعه : مطالب طنز جملات خنده دار ، قص
  جدیدترین اس ام اس خنده دار و باحال روز مجموعه : اس ام اس خنده دار و طنز جدیدترین اس ا
  مطالب طنز فقط محض خنده !! (40) مجموعه : مطالب طنز مطالب طنز فقط محض خنده !! (40)
  اعترافات جالب و خنده دار طنز (90) مجموعه : مطالب طنز اعترافات جالب و خنده دار طنز (90
  جوک خنده دار و جالب (10) مجموعه : جوک های طنز جوک خنده دار و جالب (10) ملانصرالدین د

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان