امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

همانگونه که هستم دوستم بدارم

Thumbs Up 
یک روز، زنی با یک مجله در دست پیش شوهرش می‌آید و می‌گوید: " عزیزم، این مقاله فوق‌العاده است، یک فعالیتی را توضیح می‌دهد که هر دوی ما می‌توانیم برای بهتر کردن رابطه مان آن را انجام دهیم. موافقی امتحانش کنیم؟ "
همسرش می‌گوید، حتماً!
زن توضیح می‌دهد، این مقاله می‌گوید که یک روز هر کدام از ما یک لیست جداگانه از چیزهایی در مورد همدیگر که دوست داریم تغییر دهیم تهیه کنیم. چیزهایی که اذیتمان می‌کنند، اشکالات کوچک و از این قبیل، و بعد فردای آن روز این لیست را به همدیگر بدهیم، موافقی؟
شوهر لبخند زده می‌گوید: «موافقم!»
آن روز مرد کاغذی برداشته و در اتاق نشیمن نشست، زن به اتاق خواب رفت و همان کار را کرد.
روز بعد، سر میز صبحانه، زن گفت، «شروع کنیم؟ اشکالی ندارد اگر من اول شروع کنم؟»
مرد گفت: شروع کن.
زن سه ورق درآورد، لیست بلند بالایی بود، شروع به خواندن لیستش کرد. " عزیزم اصلاً دوست ندارم وقتی…" و همینطور لیست را که از کارهای کوچکی در مورد همسرش که او را اذیت می‌کرد تشکیل شده بود، ادامه داد.
مرد احساس کرد خنجری به قلبش وارد شده است. زن متوجه این قضیه شد و پرسید: " دوست داری ادامه بدم؟ "
مرد گفت: اشکالی ندارد، ادامه بده، می‌تونم تحمل کنم.
زن به خواندن ادامه داد.
آخر کار زن گفت: خوب تمام شد، حالا تو شروع کن.
مرد ورقی را از جیبش درآورد و گفت: دیروز از خودم پرسیدم دوست دارم چه تغییراتی در تو ایجاد کنم. هر چقدر فکر کردم، حتی یک چیز به ذهنم نرسید. بعد کاغذ که سفیدِ سفید بود را به همسرش نشان داد، بعد ادامه داد، چون به نظر من تو در نقص‌هایت کاملاً بی‌نقصی. من تو را آنطور که هستی قبول کرده‌ام، با همه نقاط مثبت و منفی که داری. من کل این مجموعه را دوست دارم. تو آدم فوق‌ العاده‌ای هستی و من واقعاً عاشقتم.

زن ناراحت شد، سه ورق کاغذ را در دستانش مچاله کرد و محکم خود را به آغوش همسرش انداخت.

.
.

نکته: انسان ها هیچکدام کامل نیستند! ما باید یکدیگر را آنگونه که هستیم دوست بداریم، همراه با نواقص و نکات مثبتی که در ما وجود دارد.
همانگونه که هستم دوستم بدارم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط spent † ، S R U H ، ☻☺ ✘ AngeL ✘ ☻☺ ، Aesthetic ، ✘Nina✘ ، *Armila* ، الهه 1379
آگهی
واقعا زیبا وجالب بود.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
واقعا هیچ کسی کامل نیستUndecided
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
واقعا حال خوندن ندارم ولی سپاسیدم.
وقت کردم میخونم.
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
(20-04-2014، 17:40)pardis11 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واقعا حال خوندن ندارم ولی سپاسیدم.
وقت کردم میخونم.

خدا کنه
پاسخ
جالب بود......!؟
خیلی ممنون ._.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
..

. 가끔 기적 같은 침묵 아니에요 항상 환호 되는 필드
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘Nina✘ ، ✘PETER✘
آگهی
واقعا اگه بخوایم اشکالهای جزءرو درست کنیم باز هم ایراد های بزرگتری میتونیم داشته باشیم،مهم اینه همینطور کسی که شخص مخاطب هست رو دوس داشته باشیم
?Isn't it lovely, all alone
...Heart made of glass, my mind of stone
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چالش انفجار تتلیتی(من هم یک زیر زمینی هستم)تتلیتیا واس خاطر امیر بیاید
Wink شوخی بد دوستم و دختر خالش با یک دختر غریبه(به خدا جالبه بیا میترکی از خنده)
  دنیای پسرونه من اینه(با این که دختر هستم)
  من كه هستم؟ ✿دخترونه✿
  من دختری هستم که....
  من و دوستم داستان خیلی ترسناک
Photo من که هستم ، تو کجایی!!!!!.
  هـــی با تو هستم
  خواستگاری دوستم:؟...
  در جواب دوستان که میگم من چه رفیقی هستم؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان