امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

من

من يك دختر مسلمانم و كتابم قرآن است . دينم اسلام است و پيامبرم حضرت محمد (ص) كه او را بسيار دوست دارم. پيامبر مهرباني كه او هم كودكان مخصوصا دختران را دوست داشت و آنها را ريحانه مي ناميد. محمد امين (ص) كه در راستگويي و درستكاري ، الگوي تمام جوانان دوران خود بود. رسولي كه از جانب خدا فرمان يافته بود تا با دعوت مردم به اسلام و ايمان به خدا آنها را به راه راست هدايت كند.

پيامبر من در كنار مستمندان مي نشست و با عالمان هم صحبت بود. او در گذشت از اشتباهات ديگران بخشنده ترين افراد بود و هميشه تاريخ تا درياها آب دارند و ابرها مي بارند و خورشيد طول و غروب مي كند و مهتاب و ستارگان درخشندگي دارند، خدا و ملائك بر او سلام و درود مي فرسند.
من يك دختر مسلمانم ؛ عاشق پيامبر رحمت و مهرباني ، پيامبري كه براي من و امتش از هر پدري دلسوزتر است.
من يك مسلمانم و هرگز اهانت و بي احترامي به پيامبرم را تحمل نمي كنم. اگر چه دختري كوچكم اما در برابر دشمنان پيامبرم ، از هر مرد دلاور و جنگاوري ؛ دليرترم .
دشمنان پيامبر من از حقيرترين و نادان ترين افراد روزگارند كه فكر مي كنند؛ مي توانند با مشتي خاك چهره درخشان و زيباي پيامبرآخرالزمان را بپوشانند.من به دشمنان اسلام و مسلمانان مي گويم: جان ناقابلمان و خوني كه در رگ هايمان جريان دارد؛ ارزش و اعتبارش در فدا شدن به راه اسلام است كه ما پرورش يافته مكتب عاشورا هستيم . عاشورايي كه به ما آموخت مرگ با عزت بهتر از زندگي با ذلت است .
من چون رقيه (س) بانوي كوچك اما بزرگوار عاشورا كه تاب تحمل بي احترامي و نامردمي به پدر و امامش حسين بن علي عليه السلام را نياورد ، بر سر دشمنان اسلام فرياد بر مي آورم ؛ ننگتان باد ننگتان باد.
من مسلمانم و ساير پيامبران را دوست دارم و به يگانگي خدا و حقانيت رسولانش از آدم تا خاتم ايمان دارم و توهين كنندگان به پيامبرم را دشمن خدا و دين و كافراني سياه رو و سنگ دل مي دانم كه راهي به جز جهنم براي آنها وجود ندارد و خوش منزلي است ، جهنم برايشان كه هيزم كشان آن خودشان هستند...
و در پايان مي گويم:
اي آقاي من ! امام زمان (عج)
چه بي تاب شدم ، وقتي احساس كردم كه شما هم با توهين به پيامبر اسلام ، دلشكسته شديد و چه بايد مي كردم در برابر اين همه گستاخي ، جز اينكه فرياد بر آورم « اللهم عجل لوليك الفرج»
زود تــَــر  بِریـــد جِلـــو وآسهِ دَردُ دِل با خُــــــــــدآ عَجَلـــــــ♥ــه دآرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط sara-ice girl ، ✘PETER✘ ، ▪неизвестный▪
آگهی
ما دخترای مسلمون نما هستیم ......
خودت میدانی شرمنده اقا........
زان روزهاى خوب ، گویی هزار سال گذشته...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
هههه به قوله رهبرمون از اسلام یه نسیمیش به ما وزیده

میتونیم باشیم نمی وایم
زود تــَــر  بِریـــد جِلـــو وآسهِ دَردُ دِل با خُــــــــــدآ عَجَلـــــــ♥ــه دآرم...
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، ▪неизвестный▪
جالب بود ممنونمHeart
من 1
پاسخ
باریکHeartHeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان