امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکسایی از امین تانی استعداد کشف شده!!

(18-04-2014، 19:05)آرزو آتیش پاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر آلبوم هستم. باید جالب باشه خنده دارBig GrinWink
سلام منو برسون بگو انشالا که موفق باشه.
چه سبکی بیشتر کار میکنه؟
ممنون.
بیشتر پاپ کار میکنه.
آره بیشتر طنز کار می کنیم و برای خنده هست.

(18-04-2014، 21:15)دکتر نیما افشار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من تازه این سایت اومدم چجور متونم عکس بزارم؟

در اخرهم من از رپ سر در نمیارم اما اقا  ی ترول اینجور حرف زدن درست نیست.
موفق باشید. عضو جدید رضا

(18-04-2014، 19:05)آرزو آتیش پاره نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منتظر آلبوم هستم. باید جالب باشه خنده دارBig GrinWink
سلام منو برسون بگو انشالا که موفق باشه.
چه سبکی بیشتر کار میکنه؟
متیونم باهات دوس بشم Big Grin
سلام داداش گلم.
این حرفت اصلا ربطی به این موضوع نداره و میتونی تو گفتگو آزاد بپرسی.
و برای دوستی هم پیام بده.
ممنون.

(18-04-2014، 21:36)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون اقایی ک مسخره میکنه بدونه یاس و ارمین هم از شکم مامانشون رپر  و خواننده نبودن حتی ارمین رو نگا کنید من اولین موزیک های تصویریشو دارم تو خونه خودشون خونده خیلی هم بد خونده ولی الان به خاطرش سرو گردن میشکنن 
:|
خود منم دوستایی دارم ک خیلی خوب میخونن ولی اسپانسر خوب ندارن تا معروف شن تونستم میزارم قضاوت کنید 
Heart
سلام. ممنون.
سعید جان نظر ایشون برای من مهم نیست.
بجز ارمین یاس هر خواننده ای رو که گفتی (هیچکس . حصین . پیشرو و.....) برات آهنگ هاشون رو میزارم که حالت بهم میخوره گوش بدی.
اگه از دوستان هم موزیکی داری بزار.

(18-04-2014، 21:07)92 ترول نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2014، 19:14)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2014، 19:09)92 ترول نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این دلقکا رو ببین Shy
یادم باشه ازتون ترول بسازم.

(18-04-2014، 19:06)BARDIN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سپاس+

تا باشه استعداد رپ پارسـ
منتظریم
جیگر این اسکول چه میدونه رپ چیه؟!

قیمت ساعت چنده؟

قُلوه فقط شما میدونی؟
تو برو ترولتو بساز
چپ روده به ترول ها توهیین نکن.
من میشناسم دیگه یه مشت دلقکن که میخوان با دلقک بازی یکم معروف بشن!!
داشی لا*ی حرفی داری بیا پیام خصوصی جلوی جمع خودنمایی نکن.
ما نه عقده معروفیت داریم نه هر چیز دیگه که فک می کنی...ما میخوای یه کار طنز با حال بدیم بیرون مث جعفر گاهی اوقات هم جدی میخونیم.
در هر حال ممنون که انتقاد کردی.
منتظر جواب هستم.

دوستان نظر فراموش نشه...ممنون.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeid ، eNorto
آگهی
سلام من دی جی خوب سراغ دارم دوتومن میگیره کل البوم رو درست می کنه خواستی بگو تا شماره بدم.
اگه وبلاگ داری منو معرفی کن خودم هم معرفی می کنم میخوای پول در بیارم.Big Grin

یه خورده بیشتر رو عکسا کار کنید معمولی هستن. ممنون.
منتظر البوم هستم.

از حصین آهنگ یا لینک بزار. یه چی که حالم به هم بخوره.
پاسخ
 سپاس شده توسط Ashkan Fadaei
چی شد؟

عکس از خودت وشاعر هم بزار
پاسخ
هه هه...فکرشم خندم میندازه.

استعداد کشف شده!!Shy
پاسخ
(18-04-2014، 21:36)saeid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون اقایی ک مسخره میکنه بدونه یاس و ارمین هم از شکم مامانشون رپر  و خواننده نبودن حتی ارمین رو نگا کنید من اولین موزیک های تصویریشو دارم تو خونه خودشون خونده خیلی هم بد خونده ولی الان به خاطرش سرو گردن میشکنن 
:|
خود منم دوستایی دارم ک خیلی خوب میخونن ولی اسپانسر خوب ندارن تا معروف شن تونستم میزارم قضاوت کنید 
Heart
واقعا.مثلا یکیش خود منAngel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عکسایی از امین تانی استعداد کشف شده!! 2
پاسخ
کوچیکتم داداش.
 بی صبرانه منتظر البومم.
پاسخ
آگهی
(18-04-2014، 22:55)رپر سایت نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من دی جی خوب سراغ دارم دوتومن میگیره کل البوم رو درست می کنه خواستی بگو تا شماره بدم.
اگه وبلاگ داری منو معرفی کن خودم هم معرفی می کنم میخوای پول در بیارم.Big Grin

یه خورده بیشتر رو عکسا کار کنید معمولی هستن. ممنون.
منتظر البوم هستم.

از حصین آهنگ یا لینک بزار. یه چی که حالم به هم بخوره.
سلام. ممنون داداش.
اینقدر پول نداریم.
وبلاگ ندارم.
از حصین هم میزارم چشم.

نظر فراموش نشه.
ممنون.
پاسخ
ما*ر ج*ده.
val  ترول ساختن خیلی سخته پس سپاس نظر فراموش نشه... :ggr:
پاسخ
(20-04-2014، 18:11)92 ترول نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما*ر ج*ده.
جوابتو خدا بده.

سلام به (رپر سایت) داداش برو به این لینک اهنگ جن رو دانلود کن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://hamed-biyar.blogfa.com/post/657 در اصل اسم اهنگ ج*دس اما چون غیر اخلاقی تو سایت گذاشتن جن.
پاسخ
داش کارت درسته به یه مدیر هم بگو بیاد این ترول92 رو محروم کنه
پاسخ
 سپاس شده توسط spent †

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان