امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جوجه های رنگی!!!!!!!!

در این ویدئو کلیپ نحوه چگونه رنگ کردن جوجه های نحیف و کوچک نمایش داده میشود باشد تا تمایل افراد از خرید این نوع جوجه ها خودداری کنند
شاید شما هم در کودکی جوجه رنگی خریده باشید. آیا میدانید آنها چگونه رنگ میشوند؟شاید این ویدیو به سوال شما پاسخی تلخ بدهد
شاید با دیدن این ویدئو از خرید جوجه رنگی منصرف بشوید ولی نه فقط بخاطر این جوجه ها بلکه بخاطر خودتان و نزدیکانتان  بهتر است هیچ وقت هوس خرید این جوجه های بیچاره به سرتان نزند
اغلب جوجه ‌هایی که در کنار خیابان و توسط دست فروشان عرضه می‌ شوند، جوجه‌ های نر مرغ‌ های تخم گذاری هستند که چون نگهداری آن ها برای مرغدار صنعتی به صرفه نیست، آن ها را معدوم می ‌کنند یا آن که توسط کارگران مرغداری یا دست فروشان به صورت غیرمجاز عرضه می ‌شوند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
متاسفانه این جوجه‌ ها که اغلب جوجه مرغ و اردک هستند در شرایط غیر بهداشتی و نامناسب به صورت متراکم و فشرده به دور از تهویه مناسب در کنار خیابان‌ های آلوده به دود و انواع میکروب‌ های بیماری‌ زا نگهداری و عرضه می ‌شوند. بنابراین اغلب، عمر کوتاهی داشته و ضعیف و بیمار هستند که البته برخی از این جوجه ‌ها ممکن است با داشتن ظاهری سالم و مقاوم ناقل میکروب‌ های بیماری ‌زا باشند.
معمولا بیماری عفونی که از جوجه ‌ها می ‌تواند به انسان منتقل شود بیماری ” سالمونلوز” است.
این بیماری، مشترک میان انسان و حیوان است و اغلب باکتری آن به طور طبیعی در دستگاه گوارش، پوست و موی بسیاری از حیوانات اهلی و وحشی وجود دارد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
متاسفانه امروز بسیار دیده می ‌شود که کودکان به دلیل اشتیاق زیاد به جوجه‌ ها، در کنار آن ها غذا می ‌خورند. آن ها را می ‌بوسند، به لباس و موهای خود می ‌مالند و گاهی نیز در محیط داخلی خانه به بازی با آن ها می ‌پردازند یا شخصا اقدام به تعویض و نظافت محیط نگهداری آن ها می ‌کنند. این در حالی است که در اثر آلوده شدن غذا یا لباس کودکان به مدفوع آلوده جوجه‌ ها یا استنشاق غبار حاصل از مدفوع، ادرار یا غذای آلوده به این باکتری در هنگام نظافت محل نگهداری احتمال انتقال این بیماری به کودک دلبند شما وجود دارد.
http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=97b76c1998d394b3d219ab0efda69122

لطفا این فیلم رو ببینید

منبع:
http://20ist.com/archives/5131
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، saeid ، عاشق الکترونیک ، یاسی@_@ ، Mïņ̃†êR ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ✘PETER✘ ، HediVampire ، mahdi.ir ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، ***Z.E*** ، Rospina ، امیرحسین@@ ، vma3 ، کابوس عشق ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
ای جوووووووووووونم چه بامزن!Big Grin

اینا تا 6 ماه شکم منو سیر نگه میدارن!ما افعی ها عین بوآها یه غذا میخوریم و تا 6 ماه هضمش میکنیم!
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط vma001 ، عاشق الکترونیک ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ✘PETER✘ ، امیرحسین@@
(17-04-2014، 16:48)افعی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای جوووووووووووونم چه بامزن!Big Grin

اینا تا 6 ماه شکم منو سیر نگه میدارن!ما افعی ها  عین بوآها یه غذا میخوریم و تا 6 ماه هضمش میکنیم!
هههههههههههه خندیدیمSleepy
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط BlAcK dAy ، عاشق الکترونیک ، -Nᴇɢᴀʀ- ، ✘PETER✘ ، امیرحسین@@
یه چیز بگم این داداش کوچیکه علی(vma001) جوجه خریده بود یکی قرمز یکی هم سبز... امروز هر دو تاش مردن..خخخخخخخخ25r30
پاسخ
 سپاس شده توسط -Nᴇɢᴀʀ- ، vma001 ، ✘PETER✘
ای جووووووووونم ...Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط vma001 ، ✘PETER✘
(18-04-2014، 21:56)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه چیز بگم این داداش کوچیکه علی(vma001) جوجه خریده بود یکی قرمز یکی هم سبز... امروز هر دو تاش مردن..خخخخخخخخ25r30
خیلی ناراحت شدم
تصمیم گرفته بودم ازشون محافظت کنم از یه سایتی نحوه نگهداریشون رو خونده بودم میخواستم بزرگشون کنم ولی نشدcrying
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، عاشق الکترونیک
آگهی
(18-04-2014، 22:31)vma001 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-04-2014، 21:56)عاشق الکترونیک نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خیلی ناراحت شدم
تصمیم گرفته بودم ازشون محافظت کنم از یه سایتی نحوه نگهداریشون رو خونده بودم میخواستم بزرگشون کنم ولی نشدcrying
خخخخخخخخخخخخخ25r30
عیب نداره...
پاسخ
 سپاس شده توسط vma001 ، ✘PETER✘
وای اون عکس دومی دلمو سوزوندcryingcryingcrying
جوجه های رنگی!!!!!!!! 1
پاسخ
 سپاس شده توسط vma001 ، ✘PETER✘ ، امیرحسین@@
همشون مریضی دارن
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، vma001
بمیرم براشون crying
گفتم غم تو دارم                      گفتا چشت دراید
گفتم که ماه من شو                   گفتا دلم نخواهد
گفتم دل رحیمت کی عزم صلح دارد     گفتا برو به سویی تا گل نی دراید
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘ ، vma001 ، امیرحسین@@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بگویید از چه رنگی تنفر دارید تا شخصیت‌تان را متوجه بشید!
  کاربرد شیشه رنگی در ساختمان های تجاری و اداری
Rainbow چه رنگی را دوست دارید .
Rainbow طالع رنگی هفته – ۱۱ تا ۱۷ خرداد ^ــ^
  اسم شما چه رنگی است؟!
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۵ تا ۳۱ خرداد ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۶ مرداد تا ۱ شهریور ^ــ^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۵ تا ۱۱ مرداد ^ــ^
Thumbs Up طالع رنگی هفته – ۴ تا ۱۰ اسفند ^^
Rainbow طالع رنگی هفته – ۲۰ تا ۲۶ بهمن ^^

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان