امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یه وخت زشت نباشه......!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه وخت زشت نباشه......! 1

[align=center]یه وقت زشت نباشه
.
.
.
.
.
.
.
.
من از همون کودکی حروف الفبای انگلیسی رو بلد بودم اما هنوز که دانشجو ام حروف الفبای فارسی رو درست بلد نیستم !!!!

قابل توجه کسانی که عینک افتابی میزنن و میشینن روبروت و خیره میشن تو چشات بعد فک میکنن ادم چشاشونو نمیبینه و نمیفهمه ک دوساعته زل زده بهمون
یه وخ زشت نباشه که میشینی خیره میشی به ما!!!؟هااا!!!!؟ پرسیدی و اینکارو میکنی!!؟

میگم یه وقت زشت نباشه من بازی سابوی (سکه خور) رو ندارم ؟!!
اگه زشته بگین برم دانلود کنم . ولا . . .
فرستنده : یعنی کی میتونم باشم ؟!!

عاقا یوخ زشت نباشه...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
عاقا یوخ زشت نباشه ما چند ترم اومدیم دانشگاه هنوز نه مثل دخترا ابرو برداشتیم نه فرقی کردی؟؟؟ آیا؟

آرزوی دوستام اینه که پزشک و مهندس شن.اون وخ آرزوی من هنوز اینه که خواننده های موردعلاقه مو از نزدیک ببینم!یه وقت زشت نباشه.زشته؟

میگم زشت نیست در همین لحظه استاد زل زده ب من و منم ریلکس سرکلاس نشستم پست میزارم اینجا و اصلا به رو خودم نمیارم,تازه میشینم جوکای بچه هارو میخونم و میخندم و لایکم میکنم!!!

یه وقت زشت نباشه....
یه هفته از تعطیلات نوروز هم گذشته و ما کلاس نرفتیم مثل قبل عید!؟!؟^_^

میگم دوستان یه وقت زشت نباشه توی دانشگا همه ی بچه ها و دوستامون سر به هوا باشن و ... ولی ما همش سرمون زیر باشه و تو لاک خودمون باشیم ؟ Smile
شما که تجربه دارین بگین یه وقت زش نباشه پشتمون حرف بزنن :دی

من هروقت میرم آزمون قلم چی هیچی بلد نیستم ولی یه سوال...
یه وقت زشت نباشه بقیه میخونن میان سر آزمون؟
برای ما ها افت داره...از ما گفتن بود خرخونا

بعد عیدی رفتم دانشگاه از همون اولش شروع کردن از دخترا که تو تاکسی کنارم نشستن تا خود استادا ک عید چکار کردید مسافرت کجا رفتید؟؟! هرکیم یجارو میگفت و از اونجا که بچه های دانشگاه ما خیلی سر خودشون معطلن شروع کردن گفتم ک ترکیه و دبی و کیش و فرانسه و از این خرفاااا,,,,
حالا میخواستم بگم یه وخ زشت نباشه از من پرسید گفتم من فقط خونه مادربزرگم رفتم تازه اونم خونشون چسبیده ب خونه خودمون!!!!

میـــــــگم .....یه وقت زشت نباشه که من یه مانتو عید گرفتم که دو ساعت با زور بازو و کمک مامانم میپوشم.... از بس که تنگه!!!
.
.
.
بعدشم که تا دو ساعت نفس نفس میزنم!
چی کار کنم خوب سخته دیگه... :-)

یه وقت زشت نباشه من از شلوارم به عنوان دستمال استفاده میکنم...
اخه میدونی خیلی گشاده...

میگم یه وقت زشت نباشه من بادوم هندی دوست ندارم اونوقت پسر یک سال ونیمه ی من از بین اون همه آجیل فقط به بادوم هندی میگه آجیل!!!

میگم یه وقت زشت نباشه همه رو برق میگیره ما رو جرقه پتو
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘ 2gнєтєя4єνєя ✘ ، Roxanna ، atusajoon ، ▪неизвестный▪ ، parmida11 ، sara mehrani ، shawkila ، SABER ، جيمزباند
آگهی
یه وقت زشت نباشه....
یه هفته از تعطیلات نوروز هم گذشته و ما کلاس نرفتیم مثل قبل عید!؟!؟^_^

باحال بودن.Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط Blązing~Ŝtąr ، parmida11
یه وقت زشت نباشه بهت سپاس ندادمBlush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
اینو من زود تر از تو گزاشتم

فقط کسی معنی دلتنگی رو درک میکنه کهکه طعم وابستگی رو کشیده باشه  پس هیچوقت به کسی وابسته نشو که سر انجام ان دلتنگیست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
عالی بودkaffe2elecelecIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeaIdeabathtimebathtimebathtimebathtimebathtimebathtimebathtime
پاسخ
 سپاس شده توسط Blązing~Ŝtąr ، parmida11
زشته، زشته
ب جون اون خیلی زشته :!

Big Grin
پاسخ
آگهی
اصلا خوب نبود

[url=http://www.asemoona.com/1394/02/18/photo-nahalsoltan-2015/][/url]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان