امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مزاحم ارایش حلال دخترا نشوید!!!

(06-08-2014، 22:06)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 22:01)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:57)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:48)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:46)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب عقیده اون شخصی که باطنش پاکه اینه که بی حجاب باشه و ما هم باید بهش احترام بزاریم

نه توهینی صورت نگرفته دوست عزیز
احترام قبول ولی...
ببین اینو قبول ندارم.
علم روانشناسی ثابت کرده که ظاهر هرکس از باطنش تبعیت میکنه و باطن هرکس تحت تاثیر ظاهرش تاحدی قرار میگیره.
پس نمیشه.

این درست نیستش باطن شخصه مهمه یه مادر بی حجابه ولی بچه هاش براش مهمن و براشون مادری میکنه و با شخصیته این نگاه ظاهری غلطه شما هیچ وقت نباید قضاوت کنید من یه شخصی هستم که اهل کروات و تیپ های امروزی هستم خب شما منو ببینید ممکنه ظاهرم خوب باشه ولی نمیدونین باطنم چیه 

به هر حال نظر شما قابل محترمه با تشکر خدانگهدار

لطفا فرار نکنید.جوابتون قانع کننده نبود.
مثال نامربوطی بود.چون حس مادری مختص انسانها نیست.اما بحث عفاف و پاکدامنی مختص انسانهاست.
هم باطن مهمه هم ظاهر.باطن مهمتر هس اما این به این معنی نیس که ظاهر رو ول کنیم.
خیلی چیز بدیهی ای هس.من موندم چرا شما دنبال انکارشید.
باشه شما راست میگی . شما خوب . شما خفن . ول کن بحث ما فایده نداره همش چرته بی منطقه و فقط از روی نگاهه که قضاوت میکنید الان ۶ میلیارد نفر قراره برن جهنم ۱ میلیارد نفرن منتظر بهشتن . به زور میخواید ادمو بهشتی کنید انقدر گیر میدین از اون ور جهنم میزنه بیرون
لطفا بحث رو منحرف نکنید.مگه دنبال بحث با منطق نبودید؟من براتون دلیل از علم روز آوردم.پس سعی نکنید نصف کاره بحث رو ول کنید.
اولا بهشت و جهنم رو من تقسیم نمی کنم.خدا خودش با حکمتش تقسیم می کنه.
ظاهر نگری نفی شده.خوارج به علت ظاهر نگری خوارج شدن.باطن محض هم که یعنی هیچ.مگه میشه باطن یکی خوب باشه ظاهرش از باطنش متاثر نشه؟!نمیشه آقا نمیشه.اگر واقعا باطن پاک باشه ظاهر به مرور زمان خودشو مطابقت میده و این طبیعه هس.دس خود فرد نیست.
این دو جزء وجودی انسان که جسم و روح یا همون ظاهر و باطن شما باشن ارتباط تنگاتنگی در عیت تفاوت ها دارند.از هم نمیشه کاملا مجزا دونست.یعنی اینم قبول ندارید؟!
الانم جواب نمی خوام.برید سر فرصت بیاین با دست پر جواب بدید.ممنون میشم.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Newsha ti ti ، ALI REZA J
آگهی
برای من این حرف ها آیت الله قراعتی قشنگه |:

ولی افکار من خیلی دوره ولی به قول شاهین مسئله من

نیست ولی قشنگه !
Би садар эм нь бэлгийн хавьталд орсон

Тэр ...  нэртэй байсан
پاسخ
 سپاس شده توسط Nυмв ، Black_Man
(06-08-2014، 22:15)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 22:06)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 22:01)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:57)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:48)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام قبول ولی...
ببین اینو قبول ندارم.
علم روانشناسی ثابت کرده که ظاهر هرکس از باطنش تبعیت میکنه و باطن هرکس تحت تاثیر ظاهرش تاحدی قرار میگیره.
پس نمیشه.

این درست نیستش باطن شخصه مهمه یه مادر بی حجابه ولی بچه هاش براش مهمن و براشون مادری میکنه و با شخصیته این نگاه ظاهری غلطه شما هیچ وقت نباید قضاوت کنید من یه شخصی هستم که اهل کروات و تیپ های امروزی هستم خب شما منو ببینید ممکنه ظاهرم خوب باشه ولی نمیدونین باطنم چیه 

به هر حال نظر شما قابل محترمه با تشکر خدانگهدار

لطفا فرار نکنید.جوابتون قانع کننده نبود.
مثال نامربوطی بود.چون حس مادری مختص انسانها نیست.اما بحث عفاف و پاکدامنی مختص انسانهاست.
هم باطن مهمه هم ظاهر.باطن مهمتر هس اما این به این معنی نیس که ظاهر رو ول کنیم.
خیلی چیز بدیهی ای هس.من موندم چرا شما دنبال انکارشید.
باشه شما راست میگی . شما خوب . شما خفن . ول کن بحث ما فایده نداره همش چرته بی منطقه و فقط از روی نگاهه که قضاوت میکنید الان ۶ میلیارد نفر قراره برن جهنم ۱ میلیارد نفرن منتظر بهشتن . به زور میخواید ادمو بهشتی کنید انقدر گیر میدین از اون ور جهنم میزنه بیرون
لطفا بحث رو منحرف نکنید.مگه دنبال بحث با منطق نبودید؟من براتون دلیل از علم روز آوردم.پس سعی نکنید نصف کاره بحث رو ول کنید.
اولا بهشت و جهنم رو من تقسیم نمی کنم.خدا خودش با حکمتش تقسیم می کنه.
ظاهر نگری نفی شده.خوارج به علت ظاهر نگری خوارج شدن.باطن محض هم که یعنی هیچ.مگه میشه باطن یکی خوب باشه ظاهرش از باطنش متاثر نشه؟!نمیشه آقا نمیشه.اگر واقعا باطن پاک باشه ظاهر به مرور زمان خودشو مطابقت میده و این طبیعه هس.دس خود فرد نیست.
این دو جزء وجودی انسان که جسم و روح یا همون ظاهر و باطن شما باشن ارتباط تنگاتنگی در عیت تفاوت ها دارند.از هم نمیشه کاملا مجزا دونست.یعنی اینم قبول ندارید؟!
الانم جواب نمی خوام.برید سر فرصت بیاین با دست پر جواب بدید.ممنون میشم.
چون شما عقیده خودتون و دارید منم عقیده خودم چون من اهل منطقم ولی نه این جور بحثایی که اخرش معلوم نیست چی میشه چون عقیده ها و افکار ها با هم فرق داره ولی باطن و بنگر که اخرش به قضاوتت غبطه میخوری مثلا شما یه گدارو در نظر بگیر گدا ادمیه که به خودش نمیرسه و بیشتر اوقات کثیفه شما با دیدن ظاهرش به باطنش هم قضاوت میکنید ؟!؟!؟ جالبه این همه داستان درباره ی گداها یا افراد بی وضاعت که به یه ثروتمند درس اخلاق دادن خب این نگاه نگاه ظاهریه . داداش من اینجوریاس
مزاحم ارایش حلال دخترا نشوید!!! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ
تکرار میکنم:
منطق شما برای رد  این موضوع که علم روز روانشناسی ثابت کرده که باطن اقراد بر ظاهرشون مقدم و اما ظاهر افراد تا حدی بر باطنشون اثر میگذاره چی هست.
اصلا ظاهر نگریه صرف توی احادیث هم نهی شده و نگاه عاقلانه و منطقی تشویق شده.
ولی اصلا نمیشه صرف باطن رو درنظر گرفت ، چون همینجوری که میگیم باطنه،شما چجوری میخواید روابط اجتماعیتون رو بر اساس چیزی که مشخص نیست تنظیم کنید؟!
چجوری خودش رو این باطن نمود میده؟!
مشخصا توسط ظاهر.
پس این رابطه ی علت و معلولی رو نمیشه در نظر نگرفت.سلفی ها و وهابی ها ظاهر نگرن که ما هم ردشون میکنیم.روی نگاه صرف ظاهر که بحثی نداریم.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط Newsha ti ti ، ALI REZA J
اقا باشه من متقاطع شدم ول کن دیگه
پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ
(06-08-2014، 22:37)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اقا باشه من متقاطع شدم ول کن دیگه
متقاطع یعنی چی؟
منظورتون قانع هست؟
خوشحالم که قانع شدید.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
آگهی
(06-08-2014، 22:35)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکرار میکنم:
منطق شما برای رد  این موضوع که علم روز روانشناسی ثابت کرده که باطن اقراد بر ظاهرشون مقدم و اما ظاهر افراد تا حدی بر باطنشون اثر میگذاره چی هست.
ولی اصلا نمیشه صرف باطن رو درنظر گرفت ، چون همینجوری که میگیم باطنه،شما چجوری میخواید روابط اجتماعیتون رو بر اساس چیزی که مشخص نیست تنظیم کنید؟!
مشخصا توسط ظاهر.
پس این رابطه ی علت و معلولی رو نمیشه در نظر نگرفت.سلفی ها و وهابی ها ظاهر نگرن که ما هم ردشون میکنیم.روی نگاه صرف ظاهر که بحثی نداریم.

داداش اون جمله قرمزت نوعی سفسطه ست...
مشکل اینجاست که شما بیحجابی رو بد و زشت و ناپسند و اخ میدونی
ولی برای امثال ما خیلی عادیه کسی بدون روسری یا حجابی که باب شده تو چارتا کشور به اصطلاح اسلامی بیاد بیرون!
ظاهرشم هیچ ایرادی نداره
فقط همین قدر که لخت نباشه و بدنش پوشیده باشه (مثل همه جای دنیا) کافیه...
برا همین هی میای میگی ظاهر افراد بر باطنشون اثر میزاره و فلان...
جوریم میگی که انگار کسی بدون روسری بیاد بیرون یا ی تار موش معلوم باشه قتل کرده و یزیده و... (جای خالی را با کلمات مناسب پر کنید :183: )
بدبختانه انقدم جوسازی کردید و گفتید که ملت مام طی این سی سال کم کم باورشون شده...
بد از نگاه شما و ما کاملا فرق میکنه! برا همین توی بحث با امین وان براوون دارید دور خودتون میچرخید...
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Hitchcock ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ ، ρυяρℓє_ѕку ، L²evi
فرهنگ و دید مردم ما درباره حجاب غلطه
خدا خودش داره میگه حجاب واسه خود خانوماس یجورایی سپر برا ما
ولی سپر برای چی؟؟
تو همه کشور ها بد و خوب هست
شاید یک نفر دوست داشته باشه تر و تمیز و شیک بگرده
اون وقت ما باید بگیم طرف ...یه؟؟
چرا مردارو درس نمیکنن؟مث این میمونه ک ب آفتاب بگیم نتابه تا بستنی آب نشه
هروقت ی عیبی از مرداس ننگشو به ما میزنین
ما هم آدمیم گناه داریم
من هروقت با یک نفر چادری حرف زدم حرفای منو قبول کرده و گفته من بخاطر خدا چادر میپوشم نه دید و نظر مردم
این تو ذات زناس ک دوس دارن متفاوت باشن
همونجور ک شما میتونین تیشرت های رنگی بپوشین ما هم دوس داریم مانتو های رنگی بپوشیم
هرکس عقیده متفاوتی داره
تو ایران مشکل اینه که کسی به کسی احترام نمیذاره
واسه هیچ کس احترام نیست چه اون چادریه چه اون مانتو پوشه
چ آخونده چ کافره
شما میگی ازدواج کن بعد آرایش کن؟؟؟؟؟مگه کشکه؟؟؟
اگه تا قبل ازدواج حرف مردم و زور مامان بابا بوده بعد ازدواج حرف مردم و مامان و بابا و شوهرته!!
خیلی مسخرس ک ب تیپ و قیافه ی زن گیر میدین
شاید ی نفر دلش بخواد زنش دو تن آرایش کنه باید از من و شما اجازه بگیره؟؟؟
شما اگه ادعا خوب بودنتون میشه واسه بقیه احترام بگذارید
و انقد کوته فکر نباشین همه بخاطر تو دید بودن شیک نمیگردن
دلشون میخواد تر و تمیز و شیک باشین ک این عیبی نداره داره؟
تا جاییکه من میدونم اونکه چادرم میپوشه از دست شما میناله
این خیلیییی زشته خیلیییی!!آخر بی فرهنگیه
ک مردا واسه نگه داشتن خودشون بلایی نمونده سر ماها درنیاورده باشن
(nmikham begam marda badan ya chiiiiyaa khodeton ino migin)
چرا تو خارج از ایران که حجاب ندارن این همه بلا ملا ک میگن حجاب نباشه سر زن میاد سر اونا نمیاد؟
این عقایدی ک ما داریم ساخت خودمونه!ساخت ایران
به دینمونم ربطی نداره
همه چیز به دینمون اضاف کردیم و دیگران رو مجبور به پذیرشش میکنیم
پاسخ
 سپاس شده توسط ( lιεβ ) ، L²evi ، armin van buuren ، Hitchcock ، saeedrajabzade ، mohsenniceboy ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ ، ρυяρℓє_ѕку ، sober
(06-08-2014، 22:57)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 22:35)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تکرار میکنم:
مشخصا توسط ظاهر.

داداش اون جمله قرمزت نوعی سفسطه ست...
مشکل اینجاست که شما بیحجابی رو بد و زشت و ناپسند و اخ میدونی
ولی برای امثال ما خیلی عادیه کسی بدون روسری یا حجابی که باب شده تو چارتا کشور به اصطلاح اسلامی بیاد بیرون!
ظاهرشم هیچ ایرادی نداره
فقط همین قدر که لخت نباشه و بدنش پوشیده باشه (مثل همه جای دنیا) کافیه...
برا همین هی میای میگی ظاهر افراد بر باطنشون اثر میزاره و فلان...
جوریم میگی که انگار کسی بدون روسری بیاد بیرون یا ی تار موش معلوم باشه قتل کرده و یزیده و... (جای خالی را با کلمات مناسب پر کنید :183: )
بدبختانه انقدم جوسازی کردید و گفتید که ملت مام طی این سی سال کم کم باورشون شده...
بد از نگاه شما و ما کاملا فرق میکنه! برا همین توی بحث با امین وان براوون دارید دور خودتون میچرخید...
قربون دهنت واقعیت و بیان کردی که این اقا داره جلوش مقاومت میکنه ایشون فقط طرف باحجابا رو میگیره و به ظاهرشون قضاوت میکنه . الان همه ی زن های غیر مسلمون جهان یعنی همشون  باطنشون سیاهه...!!! عجب طرز فکری دارن این اقا محسن...!!! هر کی داره به عقیده خودش زندگی میکنه و ما حق دخالت نداریم
پاسخ
 سپاس شده توسط Newsha ti ti ، Hitchcock ، saeedrajabzade ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ ، ρυяρℓє_ѕку
من یه سوال کوچیک دارم از رفقای طرفدار حجاب اجباری (یا کلن هر عرف اجباری دیگه)

اگر روزی زبونم لال این عرف تغییر کرد یا موازنه قدرت به هم خورد دیگران میتونن شما رو مجبور کنن به سلیقه اونا و طبق عرف جدید رفتار کنید در حالی که شما دوست دارید مثل سابق رفتار کنید؟

این از زاویه کسایی که فقط به خاطر عرف جامعه این حرفو میزنن در حالیکه عرف قضیه پیچیده ایه! اولا عرف مناطق مختلف کشور میتونه با هم فرق کنه که همینطورم هست. ثانیا شما با حجاب اجباری (یا هر چیز اجباری دیگه) دقیقن نمیتونین تشخیص بدین کی به خاطر عقیده ش اینطوری میپوشه کی به خاطر اجبار (کسی که به اجبار چیزی رو سرش کرده یا پوشیده متعلق به جبهه مقابله هرچند به نظر نیاد). ثالثا این عرف خیلی جاها کاملن تغییر بنیادی کرده مثل شهرهای بزرگ کشور!

و چن تا سوالم از کسایی که از زاویه اسلام به این قضیه نگاه میکنن

اولا با تکیه بر اسلام شما حداکثر میتونین این حکم رو برای مسلمونا اجرا کنید چون غیرمسلمونا که طبیعتن نباید به احکام اسلام ملزم باشن چرا برای اونا این اجبار وجود داره؟
ثانیا آیا اسلام همین یه حکم رو صادر کرده و برای اجراش اختیار قائل نشده؟ چرا دولت اونطور که با بی حجاب مبارزه میکنه با احتکار و رشوه خواری و نزول خوری (تو بانک حداقل) و ... مبارزه نمیکنه. آیا اینا حکم دین نیست؟ آیا احکام فقط برای مردم عادیه و دولت وظیفه یی احساس نمیکنه؟

ببخشید طولانی شد!
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، mohsenniceboy ، Newsha ti ti ، armin van buuren ، בחור משוגע ، Nυмв ، Black_Man ، # αпGεʟ ، ρυяρℓє_ѕку

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Book علت حلال بودن شرط بندی بر روی مسابقات اسب سواری در اسلام
  آیا تلاش برای کسب روزی حلال از عبادات است؟
  ارایش پسرا(هرچی فک کردم دیدم موضوع ساده ز خوبه همین ارایش پسرا)
  به آغوش کشیدن کسی که دوستش داری حلال و حرام و گناه ندارد!
  مزاحم ارایش حلال دختران نشوید…¤
  آیا حرام های خدا بیشتر از حلال های او هستند؟
  چرا شراب در این دنیا حرام ولی در بهشت حلال است؟
  گوشت خوک حلال هم آمد!/ عکس
  دقت کن! ببین حلال است یا حرام؟
  نتيجه پژوهش علمي درباره گوشت حلال و ذبح شرعي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان