امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مزاحم ارایش حلال دخترا نشوید!!!

بله حرفشونو گوش کنید حداکثر دیگه تا دبیرستان برید خونه شوهر هرچقدر خواستین آرایش کنین اصن!
هرچقدر شل بگیرین دردش کمتر میشه مث آمپول میمونه ازدواج Rolleyes
درد من تنهایی نیست بلکه
درد من مرگ مردمی است که
گدایی را قناعت
بی عرضه گی را صبر
و با تبسمی بر لب این حماقت ها را
حکمت خدا می نامند!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، armin van buuren ، בחור משוגע ، Nυмв ، Black_Man ، # αпGεʟ
آگهی
(03-08-2014، 21:11)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2014، 18:39)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 23:22)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی به عقیده خودش رفت و امد میکنه و وظیفه ما احترام گذاشتن به طرف مقابله حتی اونی که تو خونه ارایش میکنه چه اونی که میره بیرون هم ارایش میکنه بایدی وجود نداره...
ولی جامعه یکسری هنجار داره که شکستنش بی احترامی به بقیه هست.
یعنی یکی بی حجاب بیاد بیرون هنجار اون طرف مقابل فوران میکنه ...!!!؟؟ . عزیز من این فرهنگمونه که چنین هنجار هایی رو به وجود اورده و اون شخص مقابل به خاطر فرهنگشه چنین چیزیو بی احترامی خطاب میکنه وقتی یه زن باحجاب میاد بیرون وظیفه من احترام گذاشتن به اون شخصه و بی حجابم همین طوره پس این هنجار ها درست نیستش فقط به ظاهر نگاه نکنید این باطنه که زیبایی واقعی شخص و نمایان میکنه...
از کوزه همان برون تراود که در اوست.
من حوصله بحث برای بحث رو ندارم.
چون فکر میکنم منطقی پشت این حرفای بظاهر منطقی نیست.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
من برنامه ای که ایشون در مورد ارایش حلال حرف میزدند را دیدم

واقعا خیلی خوب و مفید و با مفهوم حرف میزنن
خواهی که جهان در قبال تو باشد خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

ماسپاهانیم حالا حالا نه تا ابد قهرمانیم Rolleyes
پاسخ
(06-08-2014، 20:45)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2014، 21:11)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2014، 18:39)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2014، 23:22)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر کی به عقیده خودش رفت و امد میکنه و وظیفه ما احترام گذاشتن به طرف مقابله حتی اونی که تو خونه ارایش میکنه چه اونی که میره بیرون هم ارایش میکنه بایدی وجود نداره...
ولی جامعه یکسری هنجار داره که شکستنش بی احترامی به بقیه هست.
یعنی یکی بی حجاب بیاد بیرون هنجار اون طرف مقابل فوران میکنه ...!!!؟؟ . عزیز من این فرهنگمونه که چنین هنجار هایی رو به وجود اورده و اون شخص مقابل به خاطر فرهنگشه چنین چیزیو بی احترامی خطاب میکنه وقتی یه زن باحجاب میاد بیرون وظیفه من احترام گذاشتن به اون شخصه و بی حجابم همین طوره پس این هنجار ها درست نیستش فقط به ظاهر نگاه نکنید این باطنه که زیبایی واقعی شخص و نمایان میکنه...
از کوزه همان برون تراود که در اوست.
من حوصله بحث برای بحث رو ندارم.
چون فکر میکنم منطقی پشت این حرفای بظاهر منطقی نیست.
باشه ، شما برو به دیگرون بی احترامی کن و ذهن خودتو فقط درگیر ظاهر کن و باطن و کنار بزار این منطق شماست . اصلا شما راست میگی هع...
مزاحم ارایش حلال دخترا نشوید!!! 2
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ
منم مشکلی با تقدم باطن بر ظاهر ندارم.
مشکل من اینه که کسایی که ادعای باطن پاک و خوب رو دارند چرا نباید ظاهر و باطنشون رو مطابقت بدند.
در ضمن اگر توهینی شد و لحن تند بود ببخشید!Blush
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
(06-08-2014، 21:41)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مشکل من اینه که کسایی که ادعای باطن پاک و خوب رو دارند چرا نباید ظاهر و باطنشون رو مطابقت بدند.
خب عقیده اون شخصی که باطنش پاکه اینه که بی حجاب باشه و ما هم باید بهش احترام بزاریم

نه توهینی صورت نگرفته دوست عزیز
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ
آگهی
(06-08-2014، 21:46)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:41)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب عقیده اون شخصی که باطنش پاکه اینه که بی حجاب باشه و ما هم باید بهش احترام بزاریم

احترام قبول ولی...
ببین اینو قبول ندارم.
علم روانشناسی ثابت کرده که ظاهر هرکس از باطنش تبعیت میکنه و باطن هرکس تحت تاثیر ظاهرش تاحدی قرار میگیره.
پس نمیشه.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
(06-08-2014، 21:48)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:46)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام قبول ولی...
ببین اینو قبول ندارم.
علم روانشناسی ثابت کرده که ظاهر هرکس از باطنش تبعیت میکنه و باطن هرکس تحت تاثیر ظاهرش تاحدی قرار میگیره.
پس نمیشه.

این درست نیستش باطن شخصه مهمه یه مادر بی حجابه ولی بچه هاش براش مهمن و براشون مادری میکنه و با شخصیته این نگاه ظاهری غلطه شما هیچ وقت نباید قضاوت کنید من یه شخصی هستم که اهل کروات و تیپ های امروزی هستم خب شما منو ببینید ممکنه ظاهرم خوب باشه ولی نمیدونین باطنم چیه 

به هر حال نظر شما قابل محترمه با تشکر خدانگهدار
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Hitchcock ، בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ
(06-08-2014، 21:57)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:48)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام قبول ولی...
ببین اینو قبول ندارم.
پس نمیشه.

این درست نیستش باطن شخصه مهمه یه مادر بی حجابه ولی بچه هاش براش مهمن و براشون مادری میکنه و با شخصیته این نگاه ظاهری غلطه شما هیچ وقت نباید قضاوت کنید من یه شخصی هستم که اهل کروات و تیپ های امروزی هستم خب شما منو ببینید ممکنه ظاهرم خوب باشه ولی نمیدونین باطنم چیه 

لطفا فرار نکنید.جوابتون قانع کننده نبود.
مثال نامربوطی بود.چون حس مادری مختص انسانها نیست.اما بحث عفاف و پاکدامنی مختص انسانهاست.
هم باطن مهمه هم ظاهر.باطن مهمتر هس اما این به این معنی نیس که ظاهر رو ول کنیم.
خیلی چیز بدیهی ای هس.من موندم چرا شما دنبال انکارشید.
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
(06-08-2014، 22:01)mohsenniceboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-08-2014، 21:57)armin van buuren نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

احترام قبول ولی...
ببین اینو قبول ندارم.
پس نمیشه.

لطفا فرار نکنید.جوابتون قانع کننده نبود.
مثال نامربوطی بود.چون حس مادری مختص انسانها نیست.اما بحث عفاف و پاکدامنی مختص انسانهاست.
هم باطن مهمه هم ظاهر.باطن مهمتر هس اما این به این معنی نیس که ظاهر رو ول کنیم.
خیلی چیز بدیهی ای هس.من موندم چرا شما دنبال انکارشید.
باشه شما راست میگی . شما خوب . شما خفن . ول کن بحث ما فایده نداره همش چرته بی منطقه و فقط از روی نگاهه که قضاوت میکنید الان ۶ میلیارد نفر قراره برن جهنم ۱ میلیارد نفرن منتظر بهشتن . به زور میخواید ادمو بهشتی کنید انقدر گیر میدین از اون ور جهنم میزنه بیرون
پاسخ
 سپاس شده توسط בחור משוגע ، Black_Man ، # αпGεʟ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Book علت حلال بودن شرط بندی بر روی مسابقات اسب سواری در اسلام
  آیا تلاش برای کسب روزی حلال از عبادات است؟
  ارایش پسرا(هرچی فک کردم دیدم موضوع ساده ز خوبه همین ارایش پسرا)
  به آغوش کشیدن کسی که دوستش داری حلال و حرام و گناه ندارد!
  مزاحم ارایش حلال دختران نشوید…¤
  آیا حرام های خدا بیشتر از حلال های او هستند؟
  چرا شراب در این دنیا حرام ولی در بهشت حلال است؟
  گوشت خوک حلال هم آمد!/ عکس
  دقت کن! ببین حلال است یا حرام؟
  نتيجه پژوهش علمي درباره گوشت حلال و ذبح شرعي

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان