امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فقط رئال مي‌تواند حريف بايرن شود

فقط رئال مي‌تواند حريف بايرن شود 1

مهاجم پيشين باواريايي‌ها گفت تنها کهکشاني‌ها مي‌توانند سد راه تيم قديمي او براي فتح مجدد ليگ قهرمانان اروپا شوند.

جيواني البر اطمينان دارد که منچستريونايتد امشب (چهارشنبه) نمي‌تواند بايرن مونيخ را در آليانتس آره‌نا شکست دهد و راهي مرحله نيمه نهايي شود، چون اين کار از عهده هيچ تيمي برنمي‌آيد جز سفيدپوشان پايتخت اسپانيا.

به نقل از تسنيم، البر با اشاره به بازي امشب منچستريونايتد و رئال مادريد در دور برگشت مرحله يک چهارم نهايي ليگ قهرمانان اروپا که در آن شياطين سرخ بايد بازي را برده يا تساوي با 2 گل زده کسب کنند، اظهار داشت: بايرن مونيخ امسال از سال گذشته قوي‌تر است. بايد منتظر بازي بمانيم اما اگر از من بپرسيد مي‌گويم تنها يک تيم در ليگ قهرمانان اروپا هست که مي‌تواند بايرن مونيخ را شکست دهد و آن تيم رئال مادريد است.

البر افزود: بايرن مونيخ از ابتداي بازي برابر منچستريونايتد شروع به حمله مي‌کند و آنقدر به اين کار ادامه مي‌دهد که فرصت نفس کشيدن را از منچستري‌ها مي‌گيرد هرچند بايد مواظب ضدحملات اين تيم هم باشد. به نظر من بايرن مونيخ در اين بازي به همان شيوه‌اي حمله مي‌کند که در بازي چهارشنبه هفته گذشته حمله مي‌کرد اما اين بار موقعيت‌هاي فراواني به دست خواهد آورد. من از اين بابت مطمئنم.

مهاجم پيشين باواريايي‌ها تصريح کرد: به نظر من بايرن مونيخ با وجود ماريو ماندزوکيچ در خط حمله‌اش بسيار قوي‌تر است. من اين بازيکن را دوست دارم، چون از هيچ گل مي‌سازد. آرين روبن و فرانک ريبري هم 2 بال تراز اول هستند که هميشه آماده نبرد هستند. يک گل زودهنگام مي‌تواند کار بايرن مونيخ را بسيار آسان کند، چون در آن صورت دفاع منچستريونايتد براي شرکت در حملات باز مي‌شود و بايرن مي‌تواند بازي هميشگي‌اش را انجام دهد.
22 0

نویسنده: همیشه
پاسخ
 سپاس شده توسط sina008 ، AuTuMn ، בחור משוגע ، maria-masiha ، Ã V Ä Ť Å Ŗ
آگهی
نمیتونه فعلا نمیتونه....بایرن 5 تا میزنه
پاسخ
بدون بارسا بایرن قهرمانه
شک نکن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ریسک دروازه‌بان لوانته پیروزی را از رئال گرفت (عکس)
  هواداران رئال خواهان ماندن ستاره ژاپنی (عکس)
  این رئال فوق العاده حاصل جادوی زیدان است (عکس)
  اتمام حجت رئال؛ این ۴ بازیکن را نمی‌فروشیم (عکس)
  زیدان: کلوپ در رئال؟ فعلا من سرمربی این تیم هستم
  نصف رئال مقابل سه‌چهارم لیورپول
Clocket رونالدو و رئال مادرید با هم در ارتباط هستند (عکس)
  کریس رونالدو و عملیات بازگشت به رئال مادرید
  شوک به هافبک سابق رئال مادرید؛ فوت ناگهانی برادر
  رئال مادرید و غفلت عجیب در مورد ارلینگ هالند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان