امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 4.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست نویسندگی در بخش اس ام اس های جدید و پیامک

من می تونم بیام ؟Huh
شرایط منو بررسی کنید ؟
درخواست نویسندگی در بخش اس ام اس های جدید و پیامک 3
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ
 سپاس شده توسط ✘PETER✘
آگهی
لطفا شرایط منو هم بررسی کنید
پاسخ
منم لطفا بررسـی کنـید ..
|:
پاسخ
 سپاس شده توسط # αпGεʟ
میتونید شرایط من رو بررسی کنید من به این موضوع خیلی علاقه مند هستم
پاسخ
(08-05-2014، 13:14)تو دل برو نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم می خوام !!!!!!!!!!!!!!
BlushBlushHeartBig GrinBig GrinTongue
شرایط رو ندارید
صفحه نخست رو بخوانید
(27-05-2014، 9:47)amirkiral نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میتونید شرایط من رو بررسی کنید من به این موضوع خیلی علاقه مند هستم

شرایط رو ندارید
صفحه نخست رو بخوانید
پاسخ
بررسی کنید
تروخداHeart
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
(06-04-2014، 21:12)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

انجمن فلش خور از کسانی که به زمینه ی ویژه ای علاقه مند هستند و در آن زمینه دانسته هایی دارند به نام نویسنده ی متخصص، دعوت به همکاری می نماید.

وظیفه نویسنده متخصص:
یک نویسنده متخصص با ایجاد حداقل دو یا سه موضوع با کیفیت و پر بازدید در هفته، در موضوع تخصصی خود و پاسخگویی و تبادل نظر با کاربران علاقمند به آن موضوع، با انجمن همکاری می نماید.
واضح است که یک نویسنده متخصص بایستی در برابر کاربران و همکاران خوش برخورد، صبور و با حوصله باشد و به قوانین انجمن احترام بگذارد و از اسپم، تبلیغ یا هرگونه عمل خلاف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانین انجمن پرهیز نماید.

هر کدام از دوستان واجد شرایط، که تمایل دارند که بعنوان نویسنده متخصص با انجمن همکاری کنند لطفا سه موضوع تخصصی مورد علاقه ی خود را به ترتیب اولویت در تاپیک های درخواست برای نویسندگی در بخش ها ایجاد کردیم اعلام کنند. (تا پایان ماه جاری با افراد واجد شرایط بصورت پیام خصوصی مکاتبه خواهد شد):

شرایط لازم برای نویسنده متخصص :
1_داشتن بیش از 9 موضوع (موضوع های با کیفیت و همراه با عکس) در تخصص مربوطه (موضوعات با بیش از 250 بازدید در اولویت خواهند بود).
2_داشتن اینترنت نا محدود و انلاین بودن در بیشتر اوقات (البته این بند در ماههای تحصیلی کمتر مورد نظر خواهد بود)
3_دارا بودن حداقل چهار ستاره از ارسالها در انجمن (250 ارسال)

4_اعصاب راحت و انتقاد پذیر
5_نداشتن اخطار از طرف مدیران و داشتن سابقه ی خوب بین کاربران
6_گذشتن حداقل 4 ماه از تاریخ عضویت در سایت
7_و در آخر نظر مثبت کاربران، مدیران و نویسندگان متخصص انجمن، نسبت به شما

مدیر ها از بین نویسندگان انتخاب می شوند
مرسییییییییییییییییییییییییییییییییییHeart

(06-04-2014، 21:12)SABER نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود

انجمن فلش خور از کسانی که به زمینه ی ویژه ای علاقه مند هستند و در آن زمینه دانسته هایی دارند به نام نویسنده ی متخصص، دعوت به همکاری می نماید.

وظیفه نویسنده متخصص:
یک نویسنده متخصص با ایجاد حداقل دو یا سه موضوع با کیفیت و پر بازدید در هفته، در موضوع تخصصی خود و پاسخگویی و تبادل نظر با کاربران علاقمند به آن موضوع، با انجمن همکاری می نماید.
واضح است که یک نویسنده متخصص بایستی در برابر کاربران و همکاران خوش برخورد، صبور و با حوصله باشد و به قوانین انجمن احترام بگذارد و از اسپم، تبلیغ یا هرگونه عمل خلاف دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قوانین انجمن پرهیز نماید.

هر کدام از دوستان واجد شرایط، که تمایل دارند که بعنوان نویسنده متخصص با انجمن همکاری کنند لطفا سه موضوع تخصصی مورد علاقه ی خود را به ترتیب اولویت در تاپیک های درخواست برای نویسندگی در بخش ها ایجاد کردیم اعلام کنند. (تا پایان ماه جاری با افراد واجد شرایط بصورت پیام خصوصی مکاتبه خواهد شد):

شرایط لازم برای نویسنده متخصص :
1_داشتن بیش از 9 موضوع (موضوع های با کیفیت و همراه با عکس) در تخصص مربوطه (موضوعات با بیش از 250 بازدید در اولویت خواهند بود).
2_داشتن اینترنت نا محدود و انلاین بودن در بیشتر اوقات (البته این بند در ماههای تحصیلی کمتر مورد نظر خواهد بود)
3_دارا بودن حداقل چهار ستاره از ارسالها در انجمن (250 ارسال)

4_اعصاب راحت و انتقاد پذیر
5_نداشتن اخطار از طرف مدیران و داشتن سابقه ی خوب بین کاربران
6_گذشتن حداقل 4 ماه از تاریخ عضویت در سایت
7_و در آخر نظر مثبت کاربران، مدیران و نویسندگان متخصص انجمن، نسبت به شما

مدیر ها از بین نویسندگان انتخاب می شوند
ممنون دوس داشتم
پاسخ
Wink 
کد:
منم میخوام بیااااااام

کد:
منم میخوام بیاااااااااااااااام
سه آرزوی قشنگ عاشقانه :
بی من نباشی
بی تو نباشم
بی هم نباشیمBlush

منممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم میخوام بیام

(08-04-2014، 12:04)✘ lᴚıƃ ʎZɐᴚɔ ✘ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-04-2014، 18:20)*onlygirl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-04-2014، 21:21)*onlygirl* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میشه شرایط منو بررسی کنید؟؟
من منتظرم
پس چی شد؟"
انــقـــدر ســریــع کـه بـررســی نــمـیــشــه !
میخوام بدونم چطور براخودت عکس میذاری
پاسخ
میشه منم بیام چراپیام هارو نمیگیرین هان چرا یعنی من 4 ماه مهمان بودم چرا قدر نمیدونید خدافظ؟وا
4xvکسی با من دوست میشه4xv
پاسخ
منم ممنونم میشم بررسیم کنیم
LIFE is a LiaR GaMe......SoooOOoO.......NEveR TruSt enYOne Angel
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان