امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

عـوضی بکپ نـع بگـو بخـواب زیبـایتـان بـریـد اوهـوع :|

اَه خـدافـــ):ـــس ,عـوضیـا (((:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223
 سپاس شده توسط L.A.78
آگهی
(02-09-2013، 2:19)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم برم چون اگه مآمیم اومد منو دید بآید ب صرف حلوآ تشریف بیآرین ((((:

لعی تو حداقل دسمو ببوس ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223
تو نرو عوضــــــــــی>_<

بــیاه^_^

(02-09-2013، 2:18)Evil star نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عنتـر از خـودت مـایـه بـزار (:
مآیه ندآرم که بخوآم بزآرم ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223

دوبآره تو روح عمه هرچی منحرفه ( مثه بنده )

مـری گو گوشیتو چک کن-_-

لعییییییییییییییی ب خدآ دس ب شکلکآ من زدی نآقصت میکنم |:

اینآ سفآرشین =)

سی*تیر باوو|:

من رو شکلکآم حسآسم نکبت >_<

عـــه؟!:|
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223
^_^

لعیآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ >_<

ج**ش دس نزن بشون >_<

من که شکلک سفآرش دآدم اینم دآد اشآنتیون Sleepy

ایمان درس کرده؟
آغآ من دیه رفتم بآی >_<

خـــــــــیلی*****>_<
خدافس وجدان نکبت خر-_-

آره :/

(02-09-2013، 2:38)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایمان درس کرده؟
هوم:|

مری♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 223
چرا من همچین چیزیو میتونم ببینم؟
(02-09-2013، 2:57)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط میتون اسمشو از اونجا ببینی ولی بهش دسترسی نداری تو اون انجمن از اینا نیست؟ من الآن تویه انتقادات بودم کلی اونجا زر زدم دی.
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(02-09-2013، 3:16)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2013، 2:57)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط میتون اسمشو از اونجا ببینی ولی بهش دسترسی نداری تو اون انجمن از اینا نیست؟ من الآن تویه انتقادات بودم کلی اونجا زر زدم دی.
چرا داره|:
پس فردا اخطار مگیری^_^

برو این بازیرو نگاه کن خیلی توپه(===

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=53507
 سپاس شده توسط ERF@N
(02-09-2013، 3:20)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2013، 3:16)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا داره|:
پس فردا اخطار مگیری^_^

منکه آدرسه اونجا رو ندادم اونجا میتونه هزار جا باشه ‏‎Big Grin‎‏.
مهرزاد اسمتو تو پروفایلم به عنوان دوستام بنویسم؟

الآن با گوشیم کلیپ نمیتونم ببینم بعدن. وای چه قدر خوبه این دخترا تو گفت و گو نیستن واقعا آرامش دارم اینطوری. حرفاشون همش قربون صدقه هم رفتنو خاله زنک بازیه.
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆
(02-09-2013، 3:25)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-09-2013، 3:20)✯مهرزاد✯ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا داره|:
پس فردا اخطار مگیری^_^

منکه آدرسه اونجا رو ندادم اونجا میتونه هزار جا باشه ‏‎‎‏.Big Grin
مهرزاد اسمتو تو پروفایلم به عنوان دوستام بنویسم؟

الآن با گوشیم کلیپ نمیتونم ببینم بعدن. وای چه قدر خوبه این دخترا تو گفت و گو نیستن واقعا آرامش دارم اینطوری. حرفاشون همش قربون صدقه هم رفتنو خاله زنک بازیه.
راس میگی من براچی از اونجا عکس گرفتم؟Big Grin
اره بابا بنویس اشکالی ندارهSleepy
دقیقا البته یه چنتایی هستن که همش به هم فوش میدنBig Grin
 سپاس شده توسط ERF@N
دادا آهنگه نگفتم نرو رو گوش دادی؟
 سپاس شده توسط ∆ MeRzaD ∆

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان