امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

حمیــــــــــــــــد خانوم aah
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 179
آگهی
سلام به همهBig GrinHeart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط bela vampire ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
من خیلی خُلم
5 تا از عکسای بچیگیم رو زدم رو دیوار ربه رومAngel

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
واااااااااااای بد شده با من چون از حد و مرز رد شده کارم چیزایی میگه انگا جنگ شده واقعا چرا بدی چرا بدی چرا بدی
واااااااااااای بد شده با من چون از حد و مرز رد شده کارم چیزایی میگه انگا جنگ شده واقعا چرا بدی چرا بدی چرا بدی
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، bela vampire
(01-09-2013، 20:06)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همهBig GrinHeart

سلام شادی جونمHeartHeartHeart
(01-09-2013، 20:07)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 20:06)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همهBig GrinHeart

خوبی///؟؟؟
عــآقــآ خیلی دوسش دارم Angel
وقت امتحانو گندزدن به برگمه. تو خودت ميدوني كه گند میزنم پ الكي جو نده.حرفاي خانوادمم كه نمك زخممه. تنها دلخوشيمم ترم هاي بعدمه...و باز منمو حسرت يه نمره ي بيست.كه استاد بنويسه گوشه ي ليست.ميدوني چند بار افتادم براي يه درس بگذريم.ديگه بيست گرفتنشم برام مهم نيست.تو كه ميدونستي دانشجوي ترم اولتم.بگو با من دیگه چرا د آخه نوکرتم؟
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، bela vampire ، Łost Đλtλ
(01-09-2013، 20:08)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 20:07)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همهBig GrinHeart

خوبی///؟؟؟

اره عشقم

چه خبرا؟؟؟؟
بچه ها یه سوال
ماکان چجوری 372 تا ارسال داره ولی یه ستاره بزرگ داره؟Huh

بازم تو خواب من با من قدم بزن

آروم و سر به زیر

میمیرم از غم و بی خود سراغمو از آدما نگیر
زاخار با ما چرا بدی مگه تنت میخاره انگاری ترا زدی انقد نکنی نگا رفیقی یهو میشه دعوا مرافه بعدش حرف و خرافه اگه کل داری میگم بیام فردا سراغت مثه کاجبین کرکات بریزه انگاری واجبین همه دوستا با منن شدم اوستا کار اصن تویه روستاها امضا میخوان دوستارا ازم دور ور ما دیگه کیف کوکه پ تنها جایی که منو ببینی فیس بوکه نزار قرار شب دیگه با سردار شهر چون میدم سوارت شن اینا مثه قطار شب تو که فحش میدی فقط وقتی پا تلفنی میگه قاتل خولی ولی دلشو نداری بیای مامله کنی همه لات بازیات واسه مامانه بوده خون ریزیاتم که  مال عادت ماهیانت  بوده 
کروس ام جی و هییچکس

سلمونی نرو با ما بد باش فقط میزنیم کلتو باش کچل فرق از وسط فرق از بقل قرمز مده میکنیم رنگ عوض حرف زدنم هست مرهم مریض تو اروپا به هم میگن دست مسیح بس دلیل با ما از این باش که هستی با خلق زمین بالا اییم و میخوریم پلوتون سیر میشیم و لیس میزنیم کهکشان و میخوریم شیب ترمز بریدیمو میکنیم زیر له این زندگی هر روز زشت میشه پ ما تند میریم جلو سپری میشه همینه که گوش میکنه نوت همش به من دیگه بعد ندیده نبیره نتیجه اینه که رپ تو تاریخ ایران شک پدیده شک قوی به کل مملکت داد با ما نباش بد دیگه فک کن سنجیده
کروس ام جی و هییچکس
واااااااااااای بده شده با من چون از حد و مرز رد شده کارم چیزایی میگه انگا جنگ شده واقعا چرا بدی چرا بدی چرا بدی
واااااااااااای بده شده با من چون از حد و مرز رد شده کارم چیزایی میگه انگا جنگ شده واقعا چرا بدی چرا بدی چرا بدی

آره اینجا داستانی داره رفیقت که راس وامیساده پاسگاه می خوابه الکی فشار نیار زاخار باشگاه نیس آخه زیر پامون مچاله میشی تو پاسکاری آره بجاش یکمی سنو هل بده بالا بجا فحش به ما برو گل بده بابا تو 4 دیواری که هواتو داره چون اگه دست ما بیفتی میشی خراب و پاره بهتره هیچ وقت نخوره تو گذرت به ما آسمون بالا تنها نقطه مشترک ما مهراد بالاتر از اینه بشه درگیر قضیه نه زیر کسیه نه میده تغییر عقییده و تحت تاثیر بقیه تو یه دقیقه دریده مثه سگ هاری که به یه غریبه پریده ما ها بهترینیم این طبیعت ماست اگه نمیفهمی بکنم اون شقیقتو باز

اوترو
چرااااااا بااااا من بدی چرااااااا بااااا من بدی چرااااااا بااااا من بدی چرااااااا بااااا من بدی
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط bela vampire ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، black devil

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان