امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ دُ ♫♪

(01-09-2013، 8:35)RASHIN 2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

توکفش بمونید ب نی نی شیطونه پی امشو دادم خخخ

پ ن پUndecided
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 75
آگهی
سلام صب بخیر

ماکان مگه تو سره کار نبودی؟

دخترمم که اینجاس چی شده زود پخ کن ببینم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Channel
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، M.K.N
نم به 10 و علی سورنا و حامد فردو یادم رف بگم ":/
نقل قول: سلام حمید:l
چه خبر ؟
(01-09-2013، 8:36)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جافریدخالیهUndecidedBig Grin

خو بلی آقا فرید که جای خود دارد (: ولی نه بیاد دوباره به من میگه دیوونه |:

منم اعصاب خورت میشم |:
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 75
مخم پوکید ازبیخوابیConfused

(01-09-2013، 8:39)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 8:36)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم اعصاب خورت میشم |:

توهم بهش بگو شومپته شومپتاTongue
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(01-09-2013، 8:38)happy girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام صب بخیر

ماکان مگه تو سره کار نبودی؟

دخترمم که اینجاس چی شده زود پخ کن ببینم

صبح بخیر گلم ♥Big GrinHeart
  Do ɴoт dαre тo ѕтop мe jυѕт ιɴ cαѕe ѕoмeoɴe ѕтopped мe ♪♫گـُـفـتـِــــ♀♂ـــگــو آزآد نسـ ــ ـــخــ♪ــه چـ ــ ـهــلـُـ   دُ ♫♪ 75
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
(01-09-2013، 8:37)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: چیـــــــــ؟؟؟؟
امید قدر
کاغذ
علی اوج
شایع
بیگرز :/

هـــــ×ــــهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

توعم مث من خلی از اول صبی آهنگ گوش میدی تا نصف شب...
ممم!

من دقیقا همین الان آهنگی که گوش میدادم تموم شد...

خب شماها بگین الان چی گوش کنم؟
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє
(01-09-2013، 8:36)RASHIN 2012 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-09-2013، 8:30)MAKAN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همگی

سلام پدربی مسولیت
ای خدا
دیگه چی شده؟
به من میگی بی مسئولیت؟امروز رفتم شرکت دیدم بستس زنگ زدم میگم چرا در بستس؟میگه اِ آقا شرمنده یادم رفت بهتون اطلاع بدم که امروز شرکت تعطیله
آخه مرتیکه ی........ منو تو این هوا از این سر تهران کشوندی اون سرش؟بعد وقتی زنگ میزنم تازه یادت میاد شرکت تعطیله؟؟؟؟؟
آخه چی بگم من به اینا؟:angry2:
کــوه بـا نـخـسـتـیـن سـنـگ هـا آغـاز مـی شـود...
انـسـان بـا نـخـسـتـیـن درد...
مـن بـا نـخـسـتـیـن نـگـاه تـو آغـاز شـدم...
(01-09-2013، 8:39)مهسا...... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مخم پوکید ازبیخوابیConfused

(01-09-2013، 8:39)نی نی شیطونه نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم اعصاب خورت میشم |:

توهم بهش بگو شومپته شومپتاTongue

نه آبجی ما حوصله ی دردسر نداریم

والا

بگم که چی بشه !؟ اوشون هرچی میخواد به من بگه ولی من نه هیچی نمیگم |:
خب من جام خالی نبود برم
Channel
 سپاس شده توسط M.K.N ، Ƒαкє ѕмιƖє ، ~JaSmIn~

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ► گــُــفتُـ ـــگویِــ آزآد "نُــسخـِه 6×8 " ◄

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 159 مهمان