امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 4.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 + 4✗9 ×

(18-08-2013، 18:39)*!*karola*!* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اِخطآرآیه مُحَمَده هــآ .. =))))

اسپمر .. (+3 مورد) 11-09-2012, 12:15 PM پایان یافته ~SoLTaN~ مشاهده

اذيت كردن كاربران! (+2 مورد) 10-14-2012, 10:13 PM پایان یافته ps3000 مشاهده

مردم آزاری با هدایت کاربران به اجرای برنامه booter (+2 مورد) 09-20-2012, 06:30 PM پایان یافته poorman مشاهده

هرچيزي رو هرجايي نميگن!! ادب داشته باش و به اقوام مختلف توهين نكن! (+2 مورد) 08-20-2012, 06:03 PM پایان یافته ps3000 مشاهده

این از همه مهم تره
مردم آزاری با هدایت کاربران به اجرای برنامه booter (+2 مورد) 09-20-2012, 06:30 PM پایان یافته poorman مشاهده
=) نزدیک بود کاربرای سایت ویروسی بشن=)پورمن بهم اخطار دادم=)
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط T A R A ، melodi+ ، ღSηow Princessღ ، ~JaSmIn~ ، HEART♥DEVIL
آگهی
(18-08-2013، 18:40)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:39)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:38)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:36)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:35)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جنبه ی شوخی داشتن هم خوبه Angel

نه بابا شوخی کردم باباBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

واقعا خدا چرا بعضیا رو شفا نمیده Angel Big Grin

دیگه داری می ری رو اعصابمDodgyDodgyDodgyDodgy

دیدی جنبه ی شوخی نداری Big Grin

اگه ناراحتت کردم ببخشید قصد بدی نداشتم فقط شوخی کردم

دارم ولی با بچه ها شوخی ندارمDodgyDodgyBlushAngry
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://harfeto.timefriend.net/16295438986692
(18-08-2013، 18:40)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام پری :/
از کجا بیارم برات؟ :/
بجه ها متاهل شدم ^_^

مـیـشـه مـالِ خـودتــو ور دارَمــ...؟Angel
مـبـآرَکـه+_+
شـیـوا:انتقـامـ شیرین و خــآطـرخـواه
تــآرا-_-
اوا منم عـــــروسی میاما=))
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

سپاس شده توسط ~JaSmIn~
(18-08-2013، 18:42)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:40)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:39)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:38)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 18:36)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

=|
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
(18-08-2013، 18:42)مهرداد* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باوشه باو ببخشید Undecided

عذر خواهی کردم که Sad
بردار :|
عروسی گرفتیم تموم شد ^_^
خانومم اون وره :|
A Friend is nothing but a known enemy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 314
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، ~JaSmIn~ ، ღSηow Princessღ ، HEART♥DEVIL ، Albert wesker
(18-08-2013، 18:44)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بردار :|
عروسی گرفتیم تموم شد ^_^
خانومم اون وره :|

عروسیتون خیلی باحال بود واقعا Big Grin
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~
چــه سِـپـاسـایِ رنـگـی رنـگـی ای.../
آوا آرزومـ شـده یـه بــآر مـنـو سـپـآس کـنـی-__-
 سپاس شده توسط melodi+
جآنَم پــَری .. cof
× گُـفـتُــــــ~ـــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه یِ 1 +  4✗9  × 314
 سپاس شده توسط ~JaSmIn~ ، Albert wesker ، ღSηow Princessღ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان