امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گزارش مشکلات فنی در انجمن !!

ببخشید یک نفر از موضوع من به نفع خودشون استفاده کرده.میخواستم بدونم این کارشون درست بوده یا نه.
من یه موضوعی گذاشتم اینم لینکشه. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=38887
یک خانومی از سایتی که من واسه این موضوع استفاده کردمدر امضاش استفاده کرده.به نظرم اگه میخواد کپی کنه باید منبعش رو کپی کنه نه اینجوری.
اینجوری همه فکر میکنن من از امضا ایشون استفاده کردم و کپیش کردم.واینکار ایشون باعث میشه که موضوع من بازدید و سپاسش کم بشه.
وقتی کسی از یه موضوعی خوشش میاد باید سپاس بده نه اینکه سپاس نده بعدم کپیش کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=39783
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
آگهی
(24-07-2013، 22:00)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ببخشید یک نفر از موضوع من به نفع خودشون استفاده کرده.میخواستم بدونم این کارشون درست بوده یا نه.
من یه موضوعی گذاشتم اینم لینکشه. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=38887
یک خانومی از سایتی که من واسه این موضوع استفاده کردمدر امضاش استفاده کرده.به نظرم اگه میخواد کپی کنه باید منبعش رو کپی کنه نه اینجوری.
اینجوری همه فکر میکنن من از امضا ایشون استفاده کردم و کپیش کردم.واینکار ایشون باعث میشه که موضوع من بازدید و سپاسش کم بشه.
وقتی کسی از یه موضوعی خوشش میاد باید سپاس بده نه اینکه سپاس نده بعدم کپیش کنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=39783
این گونه پرسش ها رو باید توی تاپیک سوالات متداول بگید.(این هزار بار)
ولی همین جا بهتون پاسخ میدم.

اگه این نوشته ماله شما بوده و خودتون نوشتید اگر کس دیگری این تاپیک رو کپی کرده در جای دیگه خوب ممکنه کار اشتباهی کرده باشه چون منبع رو اون جا ننوشته.
 البته خیلی ها بدون نام بردن منبع یا لینک منبع رو دادن در همین جا هم نوشته می ذارن.

بلاخره مشکل داره دیگه.

بهتره همیشه منبع رو بنویسیم.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
بعضی از گوشیا این ادیتور جدیدُ پشیتیبانی نمیکنن...
بخاطر همین بعضی از بچه هایی که با گوشی میان نمیتونن پ.خ بدن.
گزارش مشکلات فنی در انجمن !! 11
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
نخست به تنظیمات کاربری رفته و در قسمت گزینه های دیگر Which BBCode editor to show on post pages را باز کنید و sc editor رو به mycode editor دگرگون ساخته. این جوری گوشی هایی که مشکل دارن با ویرایشگر نو درست میشن چون سیستم کاربری شما بر می گرده به ویرایشگر پیشین.

پاسخ
درود all من adsl512 دارم ولی با این حال یکی دو روزه سایت برام کند شده سرعتمو ام چک کردم زیر 120 هیچ وقت نمیاد برای شما کمی کند نشده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: درود all من adsl512 دارم ولی با این حال یکی دو روزه سایت برام کند شده سرعتمو ام چک کردم زیر 120 هیچ وقت نمیاد برای شما کمی کند نشده؟

نه. تنها شما این گزارش رو امروز کردی. نمی دونم مشکل شما از کجا هست.

کس دیگری هم هست که این مشکل رو داشته باشه بیان کنه

پاسخ
 سپاس شده توسط poya ، ∆ MeRzaD ∆
سلام من یه مشکلی واسم پیش اومده اونم اینکه من وقتی واسه کسی مسیج میفرستم باید 2بار بفرستم تا جواب اون شخص براد من فرستاده شه ممنون میشم کمکم کنیدHeartcrying
زندگی مثل پیانو است ...
دکمه های سیاه برای غم ها و دکمه های سفید برای شادی ها

اما
زمانی میتوان آهنگ زیبایی نواخت
که دکمه های سفید و سیاه را با هم فشار دهی ...
پاسخ
شما باید صبر ککنید خود طرف جوابنومو می ده
شما وقتی داری دوباره می فرستی
اون اولی به دست طرف رسید و داره جواب میده
منظورتون همین بودHuh
پاسخ
(03-08-2013، 16:11)setareh joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من یه مشکلی واسم پیش اومده اونم اینکه من وقتی واسه کسی مسیج میفرستم باید 2بار بفرستم تا جواب اون شخص براد من فرستاده شه ممنون میشم کمکم کنیدHeartcrying
درود
پیام خصوصیه انجمن رو میگید؟؟؟
شما نیاز نیست 2 بار بفرستید. باید شکیبا باشید تا طرف پاسخ بده(مگر این که دو تا پیام رو با فاصله ی 20 ثانیه نفرستی)

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
فرید فکر کنم من هم همینو گفتماExclamationIdea
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Question مشکلات موجود در سایت بازی ها
  مشکلی در انجمن پیش اومده لطفا مدیران و...

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 49 مهمان