امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

سلامcryingcryingcryingcryingcrying
شعارما پسران:
نه سربازی نه جان بازی بزن بریم دختر بازی
الله یاور ماست110و 115 دنبال ماست ru1ru1:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://wwwvvv.rozblog.com/
 سپاس شده توسط z_farhad
آگهی
نقل قول: قصه ی تو قصه  یبعضیاس که داخل آدم حسابشون نمیکنن هی خودشونو میندازن وسط
 جمع میکنی خودتو یا باید جمعت کنم ؟Dodgy
 سپاس شده توسط Ali MuSiC
(03-08-2013، 13:35)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:32)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:31)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:28)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

" بیابون " بود اسمت ؟
اهان " صحرا "
بچه برو به عروسک بازیت برس
اینجا واسه من یه فوتی :|
حالا تمومش کن وگرنه هر چی دیدی از چشمه خودت ببین
Confused وای وای وای ترسیدم

بگو نمیتونم جوابتو بدم چرا خودتو جر میدی

هع=)

شرط می بندم خیس کردی خوتو=)
قصه ی تو قصه  یبعضیاس که داخل آدم حسابشون نمیکنن هی خودشونو میندازن وسط

نه بابا؟0_0

جونه من؟0_0

هع=)

خوشم میاد ازت|:

شر زیاد می گی|:

زیاد می چسبونی خوتو |:
cof cof
 سپاس شده توسط L.A.78
(03-08-2013، 13:35)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:32)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو و شیطون گ*ه میخورید در ضمن عقب افتاده بزن میخوام ببینم چطور میزنی
اوپس!
جلو کی خوردی؟!Smile

سریع تخ کن واست زیادهSmile

بزنه ک ب ف**ک میری عموSmile
هروقت گفتم پیرزن بپر وسط زر بزن
نقل قول: اونا که هستن میدونم بزن ببینم چطور میزنی
بزنه خون میپاشه :|
 سپاس شده توسط L.A.78 ، Ali MuSiC ، AmItiSe
(03-08-2013، 13:36)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:33)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:32)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:29)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شیطونه میگه بزنم دشت و چمنش کنما :|
شیطونه گو میخوره با ننه بابات :|
عقب افتادم عمته کره خر :|
بزنم دردت میاد میترسم پردت هوا بره :|
اونا که هستن میدونم بزن ببینم چطور میزنی
بپا بنت نکنن
دردت میاد هنو کوچولویی آماده نیستی بعدشم من سگ کنی رو گذاشتم کنار :|
بنم شم مهم نیس چون حال جنده هایی مثه تورو میگیرم :|
 سپاس شده توسط AmItiSe ، L.A.78
(03-08-2013، 13:37)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:35)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:32)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:31)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:28)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

" بیابون " بود اسمت ؟
اهان " صحرا "
بچه برو به عروسک بازیت برس
اینجا واسه من یه فوتی :|
حالا تمومش کن وگرنه هر چی دیدی از چشمه خودت ببین
Confused وای وای وای ترسیدم

بگو نمیتونم جوابتو بدم چرا خودتو جر میدی

هع=)

شرط می بندم خیس کردی خوتو=)
قصه ی تو قصه  یبعضیاس که داخل آدم حسابشون نمیکنن هی خودشونو میندازن وسط

نه بابا؟0_0

جونه من؟0_0

هع=)

خوشم میاد ازت|:

شر زیاد می گی|:

زیاد می چسبونی خوتو |:
این از توهم بالای تووه
تو که عرضه نداری واس چی میای تو نت با من کل میندازی

(03-08-2013، 13:38)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:36)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:33)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 13:29)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپا بنت نکنن
کم آوردی سوت بزن چرا خودتو جر میدیBig Grin
(03-08-2013، 13:38)black dragon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بپا بنت نکنن
 یارو همه جای خونشو قهوه ای کرد|:

=)

دمت گرم علی تیکه هـــآت از مرغای هورمونی کشنده تره =)

باس برم|:

خــــ-ـــدـــــ-ــــــــآفس×
cof cof
 سپاس شده توسط L.A.78 ، Ali MuSiC
(03-08-2013، 13:37)روناک 18 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هروقت گفتم پیرزن بپر وسط زر بزن
اورین اورین عموییSmile

اینارو تو مهدکودکت یاد گرفتیSmile

بیا بت شوشولات بدمSmile
 سپاس شده توسط AmItiSe ، * Exceptional girl * ، Ali MuSiC ، ICe Angele
(03-08-2013، 13:38)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اونا که هستن میدونم بزن ببینم چطور میزنی
بزنه خون میپاشه :|
دیدن این صحنه ها برام عادی شده دارم نتمو به خاطر تو حروم میکنم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 62 مهمان