امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

(31-07-2013، 17:45)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:43)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:41)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:38)*βeС-МoЯЯiGαƝ* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:38)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیدونم چی بود=))
هرچی بود قوی بوده لامصب=)))

به ما هم بده Big Grin
اااااا!
زودتر میگفتی =)))
تمومش کردم=)

تک خور Big Grin
دیگه=)

مرض و دیگه Dodgy

بدو باس واس منم جور کنی Big Grin
 سپاس شده توسط L.A.78
آگهی
(31-07-2013، 17:47)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:44)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـــ آشــقــم...!!
عـــآشـــ ق اون بــــالــآ ســری..!!
×:|×
حمید بیا خوشت اومد باعث شدی اینم خز شه؟؟Dodgy این قدر تو گفتی بقیه اومدن خزش کردن!!Dodgy
:|||||
حالاچرا امضاتو برداشتی؟؟ من یه چیزی گفتم!! از خواهرم بپرس!! منو نباید جدی گرفت!! نه هنی؟؟Big GrinBig Grin
Take The Gun
&
Count To Three
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
(31-07-2013، 17:48)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاآآآآآآآآم=)

سلام مامانی
 سپاس شده توسط parmida.a
چقد شلوخه اینجا :/

ادم خوف میکنه ...

=/
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 152
 سپاس شده توسط *βeС-МoЯЯiGαƝ*
تُف××××
باز تویی؟
بینم کی تو رو رات داده؟
غوارت تو این محفل نمیگنجه
(31-07-2013، 17:48)parmida.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاآآآآآآآآم=)

سلام....
بچت به دنيا اومد؟؟؟؟
:|
 سپاس شده توسط parmida.a
(31-07-2013، 17:48)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:47)L.A.78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 17:44)sjmmc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عـــ آشــقــم...!!
عـــآشـــ ق اون بــــالــآ ســری..!!
×:|×
حمید بیا خوشت اومد باعث شدی اینم خز شه؟؟Dodgy این قدر تو گفتی بقیه اومدن خزش کردن!!Dodgy
:|||||
حالاچرا امضاتو برداشتی؟؟ من یه چیزی گفتم!! از خواهرم بپرس!! منو نباید جدی گرفت!! نه هنی؟؟Big GrinBig Grin

اصلا جدی بگیرنت خودشون ضرر میکنن Big Grin
 سپاس شده توسط sjmmc
سلام دخدره خوشگلمRolleyes

بچه.؟؟ كدوم بچه عزيزم؟؟
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
 سپاس شده توسط βΑllεяiηΑ♡ ، *βeС-МoЯЯiGαƝ*
امرو رفتن دیدن مریضای بیمارستان که واسشون گل ببرم
رفتم اونجا گلاب به روتون 10 کیلو بالا اوردم
اونجا می خواست یکی حالِ منو خوب کنه ...

هعیی!!!! خدا نیاره:|
خخخخخخخ تُف××××××
خلتي بود
باز تویی؟
بینم کی تو رو رات داده؟
غوارت تو این محفل نمیگنجه

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان