امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

(31-07-2013، 15:26)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:22)SHERMION نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:20)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:18)SHERMION نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:16)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دستور بدم دسمال بدن خدتتون:/

تو چی میگی این وسط
من وسط نستم، یه گوشه نشستم نظاره میکنم:|

پ همونجا بمون
نیا وسط که جر میخوری
مثلا تو میخوای جر بدی؟؟؟!!!
میخوای منو بخندونی؟!

ببین خوشگله ما به شوما بوس می دیم به جای تنبیه
حالا بدو برو بخواب
جیس بوس لالا
آگهی
(31-07-2013، 15:24)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:24)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:23)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:21)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:20)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Dodgy قهرررررررررررررررررررررررررررممممممممممممممممممممم
بگو ببخشیدDodgy
پدر از دختر معذرت خواهی کنه؟25r30داشتیم توی این 5میلیارد سال قدمت زمین جایی؟25r30تو باید معذرت بخواهی نه من.Sleepy25r30

الان می رم خودکشی می کنم با همون قرصایی که ننه صدف می خورد که باردار شه
مامانت هم میذاره.25r30به همین خیال باش.25r30

وایستا.....بیا 2 تاشو خوردم یا عذر خواهی کن یا همشو می خورم
صدف،کیمیا،امید،بیاین خواهرتون رو بگیرین باووووووووو.Dodgy
(31-07-2013، 15:25)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:23)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام..Angel
مائده اججججججججججججججییی دلم برات اندازه بال ی مگس شده بود :hje:
شما؟
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
شینا بگو دیگه اسمتو که ایتکی و دوستمی
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 118
ای خدا ...ای زندگی دوستت داشتم حیف که پدرم مرا دوست نداشت
خدانگه دار زندگی
(31-07-2013، 15:26)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شادي بس کن

همگي يه دقه خقه شين ببينين
چه ارامشيه:|
يه دقه هم نه

30 ثانيه
هيچي پيام نديد
حرف نزنيد

به هيچي فک نکنيد...
هرکي اين کارو نکرد خيلي شومپته
من خودم خفه:|

يه بار ديگه هم مي گم:/
(31-07-2013، 15:27)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:26)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:22)SHERMION نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:20)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:18)SHERMION نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چی میگی این وسط

پ همونجا بمون
نیا وسط که جر میخوری
میخوای منو بخندونی؟!

حالا بدو برو بخواب
جیس بوس لالا

:|
(31-07-2013، 15:29)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ای خدا ...ای زندگی دوستت داشتم حیف که پدرم مرا دوست نداشت
خدانگه دار زندگی
اونجا یه خدا بگو به جا هم برای من روزو کنه از دست تو.:p325:
(31-07-2013، 15:27)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تو چی میگی این وسط

پ همونجا بمون
نیا وسط که جر میخوری
میخوای منو بخندونی؟!

حالا بدو برو بخواب
جیس بوس لالا

تو که اینقد عاشق آواتارشی چرا عکسشو واسه آواتار خودت نمیذادی؟؟!
زشته پسر مردمو اغفال نکن
♪♫♬هـ ـ ـر جآیـ ـ ـ ـہ בنیـ ـ ـآیے בلـ ــ ـم اونجـ ـ ـآس♬♫♪
(31-07-2013، 15:28)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شینا بگو دیگه اسمتو که ایتکی و دوستمی
ایتک کیه؟

اصن من با اون اکنتم میام ولی نمیتونم بحرفم خواهید دید bathtime

شادی؟2ساعت یلم برا ارده بازی نکن همون اول وقتی گفتم دنبیم خو اونم دید دیگه fishing

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 29 مهمان