امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷

شیوا نوشتن کاربران در حال بازدید خلاف قوانینه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 111
 سپاس شده توسط Mïņ̃†êR
آگهی
(31-07-2013، 15:09)R.t.R.d نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:02)Honi نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الوووووووو
اندامت تو حلقم |:
bathtime
شادی بیا اون بازیرو بکنیم دیگه
چی شده پری؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
⊶⊰گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُســـ×ــــخِه یِ1 + 4✖8 ⊱⊷ 111
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ
مريDodgyExclamation

صدف كيه:|
THERE IS A HELL

BELIEVE ME ،I'VE SEEN IT
(31-07-2013، 15:09)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:04)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:01)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:58)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:57)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَردَلان.Dodgy

اَردِلان جان بابایی؟
عاشق شدم دَدی
نکنه عاشق همین یارو شدی؟Dodgyغلط کردی عاشق شدی.Dodgyعشق باید مثل من و مامانت باشه فمید؟Dodgyمیخوایی بدمت به این بد قواره؟Dodgyمن همیچین گ*هی نمیخورم.Dodgy

دَدی اون خَرَم هم نیست
دَدی من عاشق اواتارش شدم
می خوامش

ببین عزیزم به شوما مربوط نی من چه جوریم خوشت نیومد هری
ببند فکّو:|

لایک لایک لایک لایکHeart
 سپاس شده توسط سایه2
(31-07-2013، 15:10)hhrrbb نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حميد رضا؟؟؟
:|

بعله؟
موقعه تُف کردنه
تُف×××××××××××
(31-07-2013، 15:10)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:08)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:03)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:01)+shina+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:59)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دنبی؟Huhمریم تویی؟Huh
دنبی کیه؟منتازه امروز عضو شدم kaffe2
هر کیو بتونی مشکی کنی منو نمیتونی.:cool:من خودم زغال کارم.:cool:چطوری آجی؟:cool:
من ی جایی این اسمو دیدم خوشم اومد گذاشتم نام کاربریم

میشه این خانم یا اقای دنبی رو بم معرفی کنین؟bathtime

کجای من شبیه ایشونه؟
آشغال منو یادت نیس؟Dodgyگمشو از جلوی چشام.Dodgyدنبی آشغال.Dodgy
هووووووووووووووووی ارده امیدوار شدم جنبت بالاتر رفته میبینم که هیچ تغییی نکردی
(31-07-2013، 15:12)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:09)z_farhad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:04)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 15:01)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(31-07-2013، 14:58)˩öñê˩¥✘ɢïя˩ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اَردِلان جان بابایی؟
عاشق شدم دَدی
نکنه عاشق همین یارو شدی؟Dodgyغلط کردی عاشق شدی.Dodgyعشق باید مثل من و مامانت باشه فمید؟Dodgyمیخوایی بدمت به این بد قواره؟Dodgyمن همیچین گ*هی نمیخورم.Dodgy

دَدی اون خَرَم هم نیست
دَدی من عاشق اواتارش شدم
می خوامش

ببین عزیزم به شوما مربوط نی من چه جوریم خوشت نیومد هری
ببند فکّو:|

لایک لایک لایک لایکHeart

باباcrying نامردcrying

سارا اینجا جاش نی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 8 مهمان