نظرسنجی: ایا جادووجود داره
این نظرسنجی بسته شده است.
نه
33.33%
13 33.33%
اره
66.67%
26 66.67%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ایا جادو وجود داره؟

اره وجود داره............................................................
پاسخ
آگهی
جادو الکیه وجود نداره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایا جادو وجود داره؟ 2
پاسخ
من همسايمون تو كارشه
ایا جادو وجود داره؟ 2
پاسخ
(17-07-2013، 18:11)لایلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2013، 17:20)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسایی که میگن اره مگه دیدینDodgy .این کریس انجلو دیوید کاپر فیلد همشون الکیه

از کجا میـدونی؟

چون تا حالا از نزدیک ندیدم من هرچیو از نزدیک دیده باشم قبول دارمSleepy
پاسخ
(17-07-2013، 18:49)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2013، 18:11)لایلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2013، 17:20)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا میـدونی؟

جدی اما من دیدم

ایا جادو وجود داره؟ 2
برای بعضی ها نباید خودت باشی!
باید یکی باشی مثِ خودش...:|
پاسخ
نه وجود نداره ولی ای کاش داشتConfused
میدونی وقتی خدا داشت بدرقه ات می کرد چی گفت
گفت:جایی که میری مردمی داره که تو را می شکنند ; نکنه غصه بخوری من همه جا با تو هستم
توی کوله بارت عشق می گذارم که بگذری
اشک می گذارم که همراهیت کنه
غرور می گذارم که هر مو قع خسته شدی زیر پات لهش کنی
پاسخ
 سپاس شده توسط D-:
وجود ندارهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه​هههههههههه
پاسخ
(17-07-2013، 22:42)لایلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2013، 18:49)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا میـدونی؟

جدی اما من دیدم

امکان نداره دروغههSleepy
پاسخ

از کجا میـدونی؟

از اونجایی که تو برنامه رازهای شعبده باز راهکاراشو نشون میداد.پرواز کردن،غیب شدن،تو جعبه رفتن و....
من جن رو قبول دارم ولی.چون خودم نه ولی یکی از نزدیکام دیده و ارتباط داره یه جورایی.نه این که مال خودش باشه ها.

اونی که وجود داره تردستی و شعبده بازیه.من 2،3تا با پاسور بلدم.خیلیا بلدن
                             هیـچ میدانـی؟
جای "عزیزم غصه نخور"های تو را
دیازپام گرفته؟
پاسخ
(17-07-2013، 23:29)☼Mehrzad☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-07-2013، 22:42)لایلا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا میـدونی؟

جدی اما من دیدم

امکان نداره دروغههSleepy

باشه ولی من خودمم یه جورایی بلدم

(18-07-2013، 0:05)D-: نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از کجا میـدونی؟

از اونجایی که تو برنامه رازهای شعبده باز راهکاراشو نشون میداد.پرواز کردن،غیب شدن،تو جعبه رفتن و....
من جن رو قبول دارم ولی.چون خودم نه ولی یکی از نزدیکام دیده و ارتباط داره یه جورایی.نه این که مال خودش باشه ها.

اونی که وجود داره تردستی و شعبده بازیه.من 2،3تا با پاسور بلدم.خیلیا بلدن

من منظورم جادوگری بود مثل هری پاتر نه شعبده بازی جادو وجود داره خودم دیدم جونــــــــــــــــــــــــــــم

ایا جادو وجود داره؟ 2
برای بعضی ها نباید خودت باشی!
باید یکی باشی مثِ خودش...:|
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  نفرقبلي به چي احتياج داره به نظرت؟ /;
  به نظرت نفر قبلی چقدر اعتماد به نفس داره؟
Tongue متولد چه ماهي هستي (بيا تو با قبليا فرق داره) اطمينان داشته باش
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
Rainbow ۞ بـه نظـرتـون نفــر قبلــي تــو دنياي واقعــي چه شخصيتــي داره ؟۞
  وقتی میخوای با یکی دوست بشی کدوم از این موارد برات اهمیت داره؟؟
  بعد از ۵ سال نبودن تو این سایت دوباره برگردی چه حسی داره؟
Photo آنالیز یه قالب زندگی معمولی که اصلا آینده نگری وجود نداره /؛
Tongue حدس بزن نفر قبلیت داره به کی پ.خ میده ؟!
  چیزی که همیشه تو یخچالتون وجود داره چیه؟ (نسخع 2 )

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان