امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

(13-07-2013، 12:22)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 12:19)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: بچه ها الان همچی بین منو پویان تموم شد...
آخی....دخترکم.Undecided

بیخیال از من یاد بگیر. گذشتم پر از پیوند های گوناگون هست ولی هنوز ناامید نشدم و ادامه میدمSmile

فرید جان شما فرق داری دخترا خیلی احساساتی ترن......HeartHeart
زود ناراحت میشنHeartcryingcrying

:d yaaaaaaaaaaaaaaaaaaay
آگهی
نقل قول: نفس حرف مفت نزنا پسرا ارزش مرگ دارن....ولشون کن...
Dodgy دخترایی که اینو میگن از اون دخترایی هستن که بلد نیستن پسر خوب پیدا کنن و باهاش بمونن(انتخاب نادرست) و دخترایی هستن که خیلی هم دلشون می خواد با یه پسر باشن و این چیز ها که میگن سیاه بازیشون هست.Dodgy
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

(13-07-2013، 12:26)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 12:23)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دارم دلداری میدم=)

کی؛ کِی میاد؟!

لحظه ی مرگم....
اهع=/
باز گفت=/

+ تـو قصّـه ـی مـن ..
تـو بودی ستـاره ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 396

(13-07-2013، 12:23)Artmis2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 12:22)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 12:20)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس گریه نکن عزیزم=/
این پویان همچین مالی نبود که=/

مرسی...
الان دارید دلداری میدید؟؟
مرگ؛کی میای؟؟

نفس حرف مفت نزنا پسرا ارزش مرگ دارن؟؟؟....ولشون کن...Undecided
بوشه...
فقط بخاطرتو!!!Sleepy
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

به وب منم بسرين...
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://smart-girl78.blogfa.com
 ..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
(13-07-2013، 12:26)*2gether4ever* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نفس تو ميتوني از پيج نت با ويندوزت عكس بگيري؟
نوچ////!!!
ولی با دوربین میتونمBig Grin

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

(13-07-2013، 12:26)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(13-07-2013، 12:23)نسیم نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آره دارم دلداری میدم=)

کی؛ کِی میاد؟!

لحظه ی مرگم....

میگم حرف مفت نزن....
تا همین یکی دودقیقه پیش تصمیم گرفتیم که دیگه درباره پسرا حرف نزنیم....
همشون******هستن
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=41041
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=15804
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=16362

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 396
(13-07-2013، 12:26)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: نفس حرف مفت نزنا پسرا ارزش مرگ دارن....ولشون کن...
Dodgy دخترایی که اینو میگن از اون دخترایی هستن که بلد نیستن پسر خوب پیدا کنن و باهاش بمونن(انتخاب نادرست) و دخترایی هستن که خیلی هم دلشون می خواد با یه پسر باشن و این چیز ها که میگن سیاه بازیشون هست.Dodgy
فرید ببند اعصاب ندارم....Dodgy

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

نقل قول: فرید جان شما فرق داری دخترا خیلی احساساتی ترن......HeartHeart
زود ناراحت میشن
امممم. یه چیز هست که بین شما دخترا خیلی کم هستن دخترایی که می دونن اینو که پسرا هم به اندازه ی دخترا احساساتی هستن ولی جلوی دیگران بروز نمیدن. اگه بروز بدن پس باید بدونید که خیلی بهشون فشار اومده یا خیلی زده به مخشون.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

کسی که مارو ک*** حساب نمیکنه بس برم خودمو راحت تر کنم ک)*** نشم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 64 مهمان