نظرسنجی: خب چه طور بود؟؟؟
خوب بود
بد نبود
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 216 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز

یه نفر میره بالا کوه میگه :خدا یا زن نمیدی؟
خونه نمیدی؟
پول نمیدی؟
یه دفعه افتادوگفت:خدایا نمیدی که نمیدی پس چرا هل میدی؟Big GrinAngelTongue
دکتر به یارو میگه: دوتا خبر بد دارم.
اولیش اینه که تو فقط بیست و چهار ساعت زنده می مونی.
یارو میگه دومیش چیه؟
دومیش اینه که دیروز یادم رفت اینو بهت بگمBig Grin
اولی: آقا این همسایه مون ساعت 2 نصفه شب هی با مشت می کوبید به دیوار خونمون!
دومی: عجب آدم های مردم آزاری پیدا می شن. حتماً نذاشت بخوابی؟
اولی: نه، خوشبختانه خواب نبودم، داشتم شیپور تمرین می کردم!

:cool:
یکی یه روباه مرده می بینه به خودش میگه خوب شد مرده وگرنه گولم می زد !

Tongue
یه نفر می خواسته خودکشی کنه با یه ظرف غذا میره روی ریل می خوابه. بهش میگن تو اگه میخوای خودکشی کنی دیگه واسه چی غذا برمی داری ؟ میگه اومدیم و قطار یه هفته دیگه امد

Angel
یه روز یکی میره بقالی، میگه: آقا صابون داری؟ میگه: آره . مرده میگه: پس لطفا دستات رو بشور، به من یه کیلو پنیر بده

حیف نون سوار تاکسی می شه راننده تاکسی می گه پول خرد ندارم، حیف نون می گه به جاش برام بوق بزنWink
یه پیرزن خودشو تو آینه می بینه می گه آینه هم آینه های قدیم!

Blush
حیف نون سوار موتور بوده، نامزدش رو هم ترک موتور سوار کرده بوده.
دختره می گه: چشمات مال منه، قلبت مال منه، عشقت مال منه...
یه دفعه حیف نون توقف می کنه، دختره رو پیاده می کنه، می گه: اگه بخوای همین جوری پیش بری حتماً می گی این موتور هم مال توه!

Angry
حیف نون دستش شکسته بوده، میره دکتر، دستشو گچ می گیرن.
حیف نون از دکتر می پرسه: آقای دکتر! بعد از اینکه گچ دستمو باز کنم آیا می تونم سنتور بزنم؟
دکتر می گه: البته، حتماً.
حیف نون می گه: چه عالی! چون قبلاً نمی تونستم!

دعای حیف نون بعد از نماز: خدایا! مواظب خودت باش!

حیف نون به نامزدش می گه 4شنبه به 4شنبه دیره که همدیگر رو ببینیم، بیا 2شنبه به 2شنبه همدیگر رو ببینیم.

شخصی از خیابون رد می شده، می بینه یه بچه نشسته کنار خیابون گریه می کنه. جلو می ره و می گه چی شده عزیزم؟ پسر بچه می گه سکه ۲۵ تومانی ام را گم کرده ام. مرد می گه اینکه گریه نداره! بیا این ۲۵ تومانی مال تو! بچه باز هم به گریه کردن ادامه می ده! مرد می پرسه دیگه چیه؟ بچه می گه اگه اون سکه را گم نکرده بودم الان ۵۰ تومن پول داشتم!

می خواستن حیف نون رو اعدام کنن، ازش می پرسن: آخرین حرفت رو بزن.
می گه: لعنت بر پدر و مادر اون کسی که بزنه زیر چهار پایه!

یه خره باحسرت به اسب نگاه می کنه، می گه اى کاش تحصیلاتم رو ادامه می دادم!

معلم: چرا در نوشتن انشا از پدرت کمک نمی گیری؟
دانش آموز: آخه اون از دست شما دلخوره! چون شما هفته ی قبل به انشای اون نمره بدی دادید!

ماره باجوجه تیغیه ازدواج میکنه بچشون میشه سیم خاردار

سه دیوانه هم اتاقی بودن، یک روز خبر آوردن که دوتاشون بالا و پایین می‌پرن و میگن: ما سیب‌زمینی هستیم و داریم تو روغن سرخ میشیم ولی سومی ساکت نشسته! رئیس تیمارستان هم طبق معمول رفت که این دیوونه رو مرخص کنه. ازش پرسید: تو چرا با دوستات نیستی؟ دیوونه سومیه هم میگه: آخه من کف ماهیتابه چسبیدم!

HeartAngryAngelDodgy:cool:Big GrinTongue
حیف نون زنگ میزنه به دوستش ، دوستش میگه چه قدر لهجت بده! حیف نون میگه قطع کن دوباره میگیرم!!:cool:
مردی در سالن ژیمناستیک از مربی خود می پرسد : با کدام دستگاه کار کنم .می خواهم آن دخترزیبا را تحت تاثیر قرار بدهم

مربی گفت :از دستگاه خودپرداز بیرون سالن استفاده کن
Dodgy
سه تا مرد داشتند در مورد امور تصادفی صحبت می کردند

اولی : زنم داشت داستان دو شهر را می خواند که دو قلو زایید

دومی : خیلی جالبه زن من هم سه تفنگدار را می خواند که سه قلو زایید

سومی فریادی زد و گفت :خدای من ,من باید زود بروم خانه

وقتی از او پرسیدند که چه اتفاقی افتاده گفت : وقتی داشتم از خانه می آمدم بیرون زنم علی بابا و چهل دزد را می خواند.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، raha8919 ، mehrasa2012 ، saas
آگهی
میگه امتحان چی داری؟؟؟ میگم وصایا,,, میپرسه وصایای امام؟؟؟ پـــ نــه پــــ... وصایای الیزابت تیلورAngel
حیف نون رو آسفالت تور پهن میکنه تا ماهی بگیره همه بهش میگن چقدر خری! حیف نون میگه اصلا من خر ، من گاو ، این غضنفر چی؟ دو ساعت وایساده تا از من ماهی بخره!

Undecided
غضنفر خطاب به زنش : من چشم میزارم تو برو گم شو.
RolleyesShyDodgyAngryTongue
رفتم خونه سالمندان پرستاره میگه اومدین عیادت ، میگم پ ن پ اومدیم 2 تا از این پیرمرد ها رو ببریم بزرگشون کنیم!

حرف عاشقانه یک چوپان به همسرش:
چشمان تو مانند پشکلی در سطل شیر است!

بر اثر شوخی غضنفر 45 نفر کشته و زخمی شدند! این حادثه وقتی رخ داد که غضنفر چشمای راننده اتوبوس را گرفته و بهش میگه اگه گفتی من کیم؟

Huh
زن به شوهرش میگه : تو هندوستان یک زن رو به قیمت یک گوسفند فروختند.. به نظر تو این بی انصافی نیست؟؟؟ شوهره میگه : نه اگه زن خوبی باشه می ارزه...

دغدغه های پسر جوان :
کار ندارم ، پول ندارم ، سربازی نرفتم ، ماشین و خونه ندارم ، و ...
دغدغه های دختر جوان :
لاک ناخونم پاک شده ، مهری سرویس طلا خریده ، دختر خاله ام ماشین داره ، مامان غذای خوب نمی پزه ، عروسکمو هنوز نخوابوندم!

غضنفر رئیس فدراسیون شطرنج میشه ۵تا قانون میذاره

۱. اسب نمیتونه فیل رو بزنه چون فیل قویتره !

۲. خر هم باید بازی کنه !

۳.خر میتونه همه رو بزنه !

۴. هیچکی نمیتونه خر رو بزنه !

۵. اصلا خر شاهه !!!

قبض آب غضنفر زیاد میاد

به بچه هاش میگه ، فردا که رفتم پرینت آب رو گرفتم

معلوم میشه کی هی میره دستشویی !!

شب عروسی غضنفر بهش میگن بابات مُرد

میگه : حالا این مسخره بازیای بابامو ببینا !

یارو خسیس تصادف کرده بود وسط خیابون نشسته بود میزد تو سرش می گفت ماشینم داغون شد! بدبخت شدم خاک تو سر شدم...افسر رفت بهش گفت بدبخت اینقد حرص ماشینتو میزنی نفهمدی دست چپت از مچ قطع شده...یارو یه نگاه به دستش کرد گف:یاحضرت عباس ساعتم......!
Exclamation
به یک مرده میگن با (بالش)جمله بساز. میگه:یک شکارچی میره جنگل یک تیر میزنه به پرنده می خوره به بالش. میگن نه بابا،با(بالش)میگه : خوب شکارچی میره جنگل یک تیرمیزنه به پرنده می خوره به اون بالش.میگن اصلابا(توشک) جمله بساز.میگه:شکارچی میره جنگل توشک بود که تیر بزنه به این بالش یا اون بالش

Dodgy
حیف نون می ره کارخانه چوب بری استخدام بشه، آقاهه می پرسه: سابقه ای تو کار چوب بری داره؟
حیف نون می گه: من می تونم درختای گردو به قطر یک متر رو در مدت یک دقیقه با تبر قطع کنم!
آقاهه خیلی تحت تاثیر قرار می گیره، می گه: این همه تجربه رو از کجا آوردی؟
حیف نون می گه: از کویر لوت!
آقاهه می گه: مرد حسابی! کویر لوت درخت گردوش کجا بود؟!
حیف نون می گه: پس فکر کردی واسه چی دیگه اونجا درخت گردو پیدا نمی شه؟!

Dodgy
حیف نون تو دادگاه محاکمه می‌شد. وکیل مدافع هنگام دفاع ازش گفت: «آقای قاضی! مردی که شما محاکمه‌اش می‌کنید پدری مهربان، انسانی شریف، آدمی‌با وقار، مردی درست کار و پاکدامن و شهروندی با انضباط و مطیع قانون است.» حیف نون در این هنگام به وکیلش اعتراض کرد و گفت: «آقای وکیل! تو از من پول گرفته‌ای، حالا داری از یک نفر دیگر دفاع می‌کنی؟»

به چند دیوانه میگن بپرین تو حوض خالی برای این که بفهمن حال اینها خوب شده یانه همه میپرن توحوض دستو پا میزنن که میبینن یکی کنار ایستاده بعد دکترا میگن این یکی خوب شده میرن ازش میپرسن چی شد نپریدی میگه ابش سرد بود

:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، mehrasa2012 ، mohsensbs
یه روز معلم به شاگرداش می گه بچه ها بیاید بریم برای اومدن بارون دعا کنیم
بچه ها گفتن دعای ما که بر آورده نمی شه
معلم می گه چرا ، دعاهای شما بر آورده می شه
بچه هام گفتن اگه دعای ما بر آورده می شد تو الان مرده بودی.
Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، mehrasa2012
به یارو میگن طاقتشو داری یه چیزو بگم.
میگه بگو............
میگن بابات مرده
میگه ترسوندیم
فکر کردم یارانه ها رو قطع کردنTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ROOZBEH ، FARID.SHOMPET ، mehrasa2012
یارو با پژو 206 مسافرکشی می کرده. چهار نفر رو سوار می کنه بعدش خیلی تند میره . اولی میگه آقا خیلی داری تند میری. راننده میگه تا حالا 206 داشتی ؟ طرف میگه نه . میگه : پس خفه شو . همین طور سرعت رو میبره بالا و تا نفر سوم همین جواب رو میده . چهارمین نفر میگه آقا خیلی تند میری. میگه تا حالا 206 داشتی . میگه : آره . راننده میگه : پس تورو خدا بگو ترمزش کدومه؟!!
زن با عصبانیت پای تلفن : "این موقع شب کدوم گوری هستی تو؟!"

مرد : "عزیزم ، اون فروشگاه طلافروشی رو یادته که از یه انگشتر الماس نشانش خوشت اومده بود و گفتی برات بخرم، اما من اون روز پول نداشتم ولی بهت گفتم که روزی حتما این انگشتر مال تو میشه عزیزم...یادت اومد؟! "
...
زن با صدای ملایم و خوشحالی بسیار : " بله عشقم..."
مرد : "حالا من تو رستوران بغل دستیش دارم شام می خورم!"
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER ، shayan1 ، mehrasa2012
خیلی با حال بود مرسیBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مرده میخوره به دیوار میگه :ببخشید

مرده میره رستوران گارسون میاد میگه چی میل دارین؟ مرده میگه بمدییریتجعفری مرده میره صاحب رستورانو صدا میزنه مرده میاد میگه ببخشید چی میل دارین میگه چرا مردمو الاف میکنین گفتم بمدیریتجعفری Angry

مرده داشته میخوند به مدیریت جعفریBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmileBig GrinBig GrinBig Grin

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 9
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET
روباهى داشت با موبايلى شماره میگرفت زاغه از بالاى درخت گفت:
پايين آنتن نمىده بده برات شماره بگيرم!!
روباه تا موبايل رو داد به زاغ
راغ گفت: اين عوض اون قالب پنيری که کلاس سوم ابتدايى ازم زدی .....پدرسگ
Smile))

یارو میره خواستگاری، دختره سبیل داشته، بهش میگه: چرا سبیل داری؟ دختره میزنه زیر گریه، طرف میخواد دلداری بده میگه: مرد که گریه نمی‌کنه!!!
نصیحت:با کسی که ارزش نداره حرفم نزن.

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER ، mehrasa2012
خیلی لطیفه هاتون زیبا و خنده داره.
یک لېیفه قدیمی که شاید بزرګ تر های این سایت رو یاد قدیم و اولین باری که این جک رو شنیدن بندازه:به حیف نون میګن با رضا جمله بساز میګه منو دوستانم رفتیم پارک میګن رضاش کو میګه کار داشت نیومد.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، nadia.persian ، mehrasa2012
این جا که جای سلام دادن نیست.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
به یه نفر میگن چرا کولر نمیخری میگه به درد نمیخوره هرکی داره گذاشته رو پشت بوم
یه نفر میره آموزش رانندگی وقتی می آد می پرسن خوب بود؟ میگه آره فقط اونی که به من یاد میداد خیلی مذهبی بود می گن چرا؟ میگه سر پیچ ها هی میگفت یا ابولفضل یا حضرت معصومه یا امام علی بعد هی داد میزدSmile
یه نفر عاشق خدا میشه کعبه رو میکشه ار توش تیر رد میکنهBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطیفه جدید،جوک،جک،باحال،خنده دار،طنز 9
پاسخ
 سپاس شده توسط SABER ، FARID.SHOMPET ، paniz ، deymon 20 ، EMINEM2 ، mehrasa2012

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لطیفه._.بیاتوضرر نمیکنی
  جوکهای باحال و خنده دار عید نوروز جدید
  زر زر خنده(نسخه 3) (عکسای متحرک شدیدا خنده دار)
  عکس خنده دار جدید خیلی عالیه بدو بیا می ترکی از خنده
  جوک های خنده دار جدید
  گلچین جدید جملات کوتاه و خنده دار
Wink چت های خنده دار ته خنده بیا میمیری از خنده
  عکس های خفن خنده دار جدید
  متن خنده دار40کاری که دختران نمی توانند انجام بدهند.اخر خنده
  *فال باحال*

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان