امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

(25-05-2013، 15:44)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 15:42)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بگیر بتمرگ من مامانت نیستم...!!!
نآزی لال شدی خُدا نخواسته؟!Dodgy

مامی لطفا خفه شو

باز داري دعوا ميكني كه
پرسپوليس در خواب بيند پنبه دانه گهي 4 تا 4 تا خورد گه دانه دانهBig GrinBig Grin
آگهی
من نمیدونم هدف از آفرینش یه عده چی بودهDodgy
تُـــــــف
 سپاس شده توسط pegah-p ، maryam.ekh
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinچقدر باحالید شماTongue

(25-05-2013، 15:45)melodi+ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من نمیدونم هدف از آفرینش یه عده چی بودهDodgy
تُـــــــف

من باهات موافقم ولي يه عده؟؟؟؟؟؟؟؟
فضاييه يا زميني؟؟؟؟؟؟؟؟
(25-05-2013، 15:44)صحرا 2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 15:42)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی لطفا خفه شو

بِبَند دهنو..!! :|
بعضیــآ مثــل ســُس خـــرســی مهــرآم میمونـــن !

فقط تــِــر تــِـر میکنـن ..

بــدون اینـــکه بــآزدهــی دآشتــه بـآشــن .. !!
لال شده دخدره :|
مردي آوا؟ :|

آها راسي دنبال اين ميگشتم!
:ngh:
پيداش نميكردم!
خوب شد! :ngh:
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 138گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 138
Hi All.Angel
ساكت شيييييييينننننننننننننننننAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
(25-05-2013، 15:45)پوريا2222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی لطفا خفه شو

باز داري دعوا ميكني كه

یه کلام از مادر عروس25r3025r30
(25-05-2013، 15:45)پوريا2222 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مامی لطفا خفه شو

باز داري دعوا ميكني كه

تو یکی خفه شو
سپاس کو ها کجاس نمیبینمش

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 36 مهمان