امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

(25-05-2013، 14:13)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:12)زیبا ترین دختر دنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:10)frozen✘girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از این سایت خیلی بدم میاد ..

همه جدیدن ..aah

ما خوشمون میاد خیلی هم خوبه جدید باشن Angry

تو خیلی خوشگلی الان؟

ربطی به خوشگلی نداره من دارم یه چیزی میگم تو یه چیزی خیلی تیکه خوبی بود Dodgy
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 125
آگهی
(25-05-2013، 14:10)maryam.ekh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:10)frozen✘girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جدیدن ..aah

مگه تو مدیر نبودی؟! :|

آره بودم چون خودم نمیومدم اکانتمو دادم سل.... و صابر فهمید و منو از مدیریت در آورد ..

البته مهم نی بخش خبر و دانسنتنی و پزشکی رو من ساختم حلالش نمیکنم ..Big Grin
. ҉ مـے روے !!!

.::هَـوایـتـ نـیـسـت::.

و بـہـ هـمـیـטּ راحـتـے .:: احـسـاسـات ِ مـטּ خَـفـه ::. مـے شَـونـב...

.::آبـے کـہــ روز آخـر پـشتـ سـرتـ ::. ریـخـتـمـ ؟!

.::آبـروے בلـمـ ::. بـوב... ҉
(25-05-2013، 14:13)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جدیدن ..aah
به اون ممد فلان فلان شده بگو درست کنه اون خراب شده رو بریم اونور:"/

Like.Angel
(25-05-2013، 14:03)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:01)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:01)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 13:59)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به همه
منم زندم
عـــلک.Smile

سلام لوبیا

خوبی نخود؟

(25-05-2013، 14:13)sp_go نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جدیدن ..aah

مگر کوری؟
من!
خرید!
او
انها

منم جدیدم اسم قبلیم erfan jangjoo بود
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
Huh
(25-05-2013، 14:16)زیبا ترین دختر دنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:13)shady.b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-05-2013، 14:12)زیبا ترین دختر دنیا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جدیدن ..aah

ما خوشمون میاد خیلی هم خوبه جدید باشن Angry

تو خیلی خوشگلی الان؟

ربطی به خوشگلی نداره من دارم یه چیزی میگم تو یه چیزی خیلی تیکه خوبی بود Dodgy

خواهش می کنم قابل تورو نداش
گاهی وقتا دعا می کنم که برگردی پیشم یا اینکه پیشم باشی
ولی.............
گاهی اوقات خدا رو شکر می کنم که پیشم نیستی

مخاطب خاص
(25-05-2013، 14:15)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مریم ekh با شما نبودم. با maryam joon بودم.

Bayern-Sieg ist nahe

Bayern Helden

بایرن مونیخ امشب می ترکونه

دورتموند شیره.Angel
تو ک فحش میدی وقتی فقط پاتلفنی
میگی قاطل خلی:|
(25-05-2013، 14:16)MR.BAEN نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه جدیدن ..aah

Like.Angel

ممد نتش تموم شده نمیتونه بیاد که بخواد درس کنه .. /:
(25-05-2013، 14:15)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مریم ekh با شما نبودم. با maryam joon بودم.

Bayern-Sieg ist nahe

Bayern Helden

بایرن مونیخ امشب می ترکونه

Bayern, Dortmund hat ein Loch
|BACK AGAIN|

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 43 مهمان