امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت

وافن هم كه بالاخره اومد :|
خسته نباشي :|
آگهی
چقدھ این جا سنگینھ:|
ب زور باز شد:|
گُـفـتُـــــــــگــویِ آزاد نُسـ×ــخِه 28 ُ هَشــ×ـــت 46
 سپاس شده توسط pegah-p
(24-05-2013، 20:32)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون ک دیوونتم:|

برگرد:|

Angel

اینم که چند وقته دیونه شده
اینم جدیدا همه یاد گرفتن :|
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
(24-05-2013، 20:34)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:32)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:28)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:26)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:21)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال داریا
خو بزارUndecided
بزاااااااااااااااااااااااار جییییییییییییییغcryingBig GrinDodgyبزار دیگهUndecidedBig Grin
گزاشتم تو پست بالا این ترولا از شب یلدا تا حالا کلی دیگه درست کردم اما به دلیل فیلتر نشدن نزاشتم

قبل اینکه پست بدم اون ترولا رو ندیدم واسه همین گقتم بزار-
خو چرا ترولی درمورد چیزای بد درست میکنی تا فیلترش کنن؟Undecided
من ترولام هیچ محشی نمیدم ازز اون چیزاهم درست نمیکنم نمیدونم چرا میگن اما من تو ایران تو ترول سازی 2 یا 3 هستم
ترول درست کردن خسته کننده نی؟Undecided

(24-05-2013، 20:35)WTF:| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توکی هستی اسسمت اشناست اما خودت ناشناسیUndecided
(24-05-2013، 20:35)WTF:| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

توهنوزنده ای؟
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
منم پفك :|
ممد:|
آرمان :|
كپك :|
(24-05-2013، 20:37)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:34)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:32)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:28)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:26)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو بزارUndecided
بزاااااااااااااااااااااااار جییییییییییییییغcryingBig GrinDodgyبزار دیگهUndecidedBig Grin
گزاشتم تو پست بالا این ترولا از شب یلدا تا حالا کلی دیگه درست کردم اما به دلیل فیلتر نشدن نزاشتم

من ترولام هیچ محشی نمیدم ازز اون چیزاهم درست نمیکنم نمیدونم چرا میگن اما من تو ایران تو ترول سازی 2 یا 3 هستم

توکی هستی اسسمت اشناست اما خودت ناشناسیUndecided
آبجی حرف نزده قسم میخورم میلاده
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
 سپاس شده توسط pegah-p
(24-05-2013، 20:36)erfan troll نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(24-05-2013، 20:32)AmItiSe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چون ک دیوونتم:|

برگرد:|

Angel

اینم که چند وقته دیونه شده
اینم جدیدا همه یاد گرفتن :|

هعAngel

تو هم بامزه شدی آ!

احمخ:|

این آهنگ واقعا محشرع!
cof cof
(24-05-2013، 20:37)pegah-p نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خو بزارUndecided

اولیش اره به مرور اسون میشه
برای گرافیک بالا باید وتو شاپ بلد باشی من اخری رو با فتو شاپ درست کردم دهنم سرویس شد بعد ترولی که درست میکنی مهم نیست خودت ازش خوشت بمونه فقط دیگران خوششون بیاد کافیه من یه ترول ادامه دار درست کردم مد شده دیگه ترول کم پیدا میشه به غیر از فیسبوک
   دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط pegah-p
..............
خوب، ولی اشتباه...

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان