امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

فهرست بزرگترین امپراطوری های جهان

نقل قول: اورمان خان شما ایرانی که لحظه ای اتحاد نداشته را با امپراتوری سلطان سلیم ترکیه مقایسه میکنید
شما اقتدار شاهان ترکیه را با ما مقایسه میکنید
بیشتر این اثار توسط خودمان وتعصبات دینیمان از بین رفت
بابا به قران جنگ در این مناطقی که شما میگین خیلی بیشتر از ایران بوده
اینا مرکز تمامی جنگهای دنیا بودن دیگه
پاسخ
آگهی
(26-02-2012، 16:30)فرید_کامیاب نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اورمان خان شما ایرانی که لحظه ای اتحاد نداشته را با امپراتوری سلطان سلیم ترکیه مقایسه میکنید
بیشتر این اثار توسط خودمان وتعصبات دینیمان از بین رفت
توجه داشته باش دوره های بسیاری هم داشته ایم که اتحاد بوده(ولی قبول دارم در دوره هایی که تاریخ هم ثپت کرده اتحاد کم بوده یا اصلا نبوده)
شما که باید بهتر بدونی عثمانی ها تنها کسانی بودند که ترک ها رو به شکوه رسانند و قبل از اون ها ترک ها و منطقه لیدی و ترکیه و شام همیشه دسته حکومت های دیګر بوده (حکومت هایی همچون هخامنشیان ، ساسانیان ، یونانیان ، رومی ها ، ...)

فرید جان دیگه اینجاش رو باید اصلاح کنی، ترک ها از خیلی قبلتر از عثمانی ها در امپراتوری های سومئر، گوک تورک، هان، و بعد از اونها صفویه و افشاریه تو اوج افتخار بودن.
فهرست بزرگترین امپراطوری های جهان 13
پاسخ
نقل قول: گفتم یک بار حرف غیر علمی مجاز است
آقا یعنی چی چرا اخراج بزارین حرفشو بزنه
پاسخ
 سپاس شده توسط Azarbayjanliam
بهتر نیست به ادامه بحث بپردازیم؟
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
نقل قول: آقا یعنی چی چرا اخراج بزارین حرفشو بزنه
اینجا مهد کودک نیست داستان تعریف کنیم.

باید علمی و با سند باشد وگرنه جایش انجمن تاریخ نیست.
برای "تشکر کردن" و یا گفتن"خوب و  جالب بود" از دکمه سپاس استفاده کنید

سوالات و مشکلات خود مربوط به انجمن را در دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجا مطرح کنید، به پیغام خصوصی در این مورد جواب داده نمی شود.
آپلود سنتر عکس اختصاصی فلش خور! عکس خور!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.akskhor.ir
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
نقل قول: توجه داشته باشید روم پشرفته تر از روم است زیرا قرن ها بعد از هخامنشیان و یونانیان ایجاد شد
فرقی نمیکنه با امپراطوری یونان یا چین مقایسه کن بازم جور در نمیاد آخه
نقل قول: اینجا مهد کودک نیست داستان تعریف کنیم.

باید علمی و با سند باشد وگرنه جایش انجمن تاریخ نیست
نه اینکه حرفای خودت خیلی علمیه؟
پاسخ
نقل قول: فرید جان دیگه اینجاش رو باید اصلاح کنی، ترک ها از خیلی قبلتر از عثمانی ها در امپراتوری های سومئر، گوک تورک، هان، و بعد از اونها صفویه و افشاریه تو اوج افتخار بودن.
من ګفتم قبل از عثمانی ها . من نګفتم بعد از عثمانی ها . شما دارید در مورد قرون ګانپاور و عصر باروت سخن میګید(به این دلیل که صفویه و افشاریه در این دوره ها بودن) .
ببینید قبل از عثمانی ها ترک ها اتحاد نداشتند و معمولا به دست حکومت های دیګر میوفتادند. از جمله روم و ایران . بعد از این که ساسانیان سقوط کردن و عرب ها بر خاورمیانه سلطه یافتند هم ترک ها حکومتی از خودشان نداشتندو هی دست مسیحی ها و مسلمان ها رد و بدل می شدن. بعد از دوره پایان یافتن حمله های مغول ها بود که تازه ترک ها کم کم رشد کردن. این اثبات شده است در تاریخ و اګر ندانی یعنی هیچ از تاریخ لیدی و شام و ترکیه نمی دانی.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط 1939

بنده کجا مقایسه کردم من دارم با رومیها یونانیها چینیها مقایسه میکنم
نقل قول: بعد از دوره پایان یافتن حمله های مغول ها بود که تازه ترک ها کم کم رشد کردن. این اثبات شده است در تاریخ و اګر ندانی یعنی هیچ از تاریخ لیدی و شام و ترکیه نمی دانی.
فرید غیر علمی حرف نزن قبل از مغولها و بعد از اسلام اکثر حکومتهای ایران ترک بودند
پاسخ
خطا است که چند نفر(چه من و چه شما) بیایند و تاریخی که در جهان ثپت شده رو رد کنن .
نقل قول: فرقی نمیکنه با امپراطوری یونان یا چین مقایسه کن بازم جور در نمیاد آخه
این دیګه چه سخنی است؟؟؟ مګه همه حکومت ها اثار باستانی بزرګی از خود می ساختند ؟؟؟؟ حکومت هایی مانند حبشه و وایکینګها و بربر ها هم هستن که بنا های کمی از خود به جای ګذاشتن (بربر ها و وایکینګها که اصلا بنایی ندارن) .
توجه داشته باش هخامنشیان تخته جمشید رو ساختن برای پایتختی و مرکز قرار دادن جایی و نشستن در ان جا بر تخته پادشاهی . بم رو هم به دلیل دیګر. و شوش و شوشتر رو هم به دلایل زیاد دیګری .....

نقل قول: فرید غیر علمی حرف نزن قبل از مغولها و بعد از اسلام اکثر حکومتهای ایران ترک بودند
من دانشی سخن ګفتم این شما هستی که نګرفتی من چی ګفتم. اقا منظور من حکومت های ترک ایران نبود منظور من حکومت های ترک خود ترکیه و سرزمین لیدی بود.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
فرید جان حالا بعدنش رو ول کن گفتم که قبل از عثمانی گوک تورک و هون ها از مقتدرترین امپراتوریهای جهان بوده اند.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اولین حلقه ازدواج به دست کرده در جهان... .. . !!
Science بزرگترین معما‌های تاریخ که هیچ گاه حل نخواهند شد.
  امپراطوری آزتک
  عصر برنز:پیشرفت تاریخ جهان
  ثبت 22 اثر ارزشمند ایران در فهرست میراث جهانی یونسکو
  فهرست بزرگ ترین امپراطوری ها
  فهرست شاهان نروژ
  کشف بزرگترین دخمه مردگان با 8000 مومیایی+تصاویر
  کارهایی که بزرگترین رییس جمهور تاریخ آمریکا را جاودانه کرد
  تصاویر/ عکس‌هایی که جهان را تکان داده‌اند

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان