نظرسنجی: کدوم مدیر ازمایشی بهتره ؟؟
این نظرسنجی بسته شده است.
(nasim)
11.86%
35 11.86%
adrenalin
4.75%
14 4.75%
destiny
9.15%
27 9.15%
Fatemeh2012
6.44%
19 6.44%
kartel
11.19%
33 11.19%
melodi+
21.36%
63 21.36%
sub zero
10.17%
30 10.17%
✯امیررضا✯
12.20%
36 12.20%
هیچ کدوم
12.88%
38 12.88%
در کل 295 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گــفـتــگــویـــ آزاد ( نــسـخـه ی 6 ✘ 3 )

(10-01-2013، 20:17)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 19:02)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 18:59)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 18:55)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 18:51)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

گلي هنوز دوسش داري؟

دوسش داشته باشم؟؟؟من از اول هيج حسي بهش نداشتم الانم ندارم و نخواهم داشت
جرا اينجوري فكرميكني؟؟؟؟
عكسش اومد حالم به هم خورد بره بميره كثافت آشغال به آرادم مي چسبم رامينم از اون قشنگ تره.
اووووووووووووووووووووووووو!جه سرت شلوغه!!!!البته شايد ماله بجكيش باشه الان خوشكل تر باشها!!!!TongueTongueTongueTongueTongueTongue
گلي يه پسره هست اسمش رامينه از من خوشش مياد ولي من ازش بدم مياد اون يكي اسمش آراده اون عشق اصليمه از اوني هم كه عكسشو ديدم حالم بهم خورد اوووووووووووووووووووق...

اوه اوه...........بحثایه عاشقونه....

خخخخخخخخخخخخخBig GrinBig GrinBig Grin
گــفـتــگــویـــ   آزاد ( نــسـخـه ی 6 ✘ 3 ) 321
آگهی
نقل قول: كجا رفتي يهو؟؟؟
رفت فکر کنه اسمه دوس پسرش چی باشه زیباتره :|
 سپاس شده توسط RedSparrow
(10-01-2013، 20:19)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 20:17)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 19:02)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 18:59)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 18:55)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسش داشته باشم؟؟؟من از اول هيج حسي بهش نداشتم الانم ندارم و نخواهم داشت
جرا اينجوري فكرميكني؟؟؟؟
عكسش اومد حالم به هم خورد بره بميره كثافت آشغال به آرادم مي چسبم رامينم از اون قشنگ تره.
اووووووووووووووووووووووووو!جه سرت شلوغه!!!!البته شايد ماله بجكيش باشه الان خوشكل تر باشها!!!!TongueTongueTongueTongueTongueTongue
گلي يه پسره هست اسمش رامينه از من خوشش مياد ولي من ازش بدم مياد اون يكي اسمش آراده اون عشق اصليمه از اوني هم كه عكسشو ديدم حالم بهم خورد اوووووووووووووووووووق...
رفتم حموم.

كجا رفتي يهو؟؟؟
نقل قول: اوه اوه...........بحثایه عاشقونه....

خخخخخخخخخخخخخ
بهتره بگی بحثایه خاله زنکی Dodgy
(10-01-2013، 20:29)Shawty Girl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(10-01-2013، 20:19)گل نار نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

رفتم حموم.

كجا رفتي يهو؟؟؟

تو 5 مین از حموم اومدی؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig Grin

(10-01-2013، 20:30)_VaMPiRe_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: اوه اوه...........بحثایه عاشقونه....

خخخخخخخخخخخخخ
بهتره بگی بحثایه خاله زنکی Dodgy

شما به کوچیکیتون ببخشین....!!!Angel
گــفـتــگــویـــ   آزاد ( نــسـخـه ی 6 ✘ 3 ) 321
خدافظ:|
توی صف بربری وایسادم ، یارو میگه شما هم توی صفی ؟ گفتم پَ نَ پَ من از اداره بازرسی و نظارت بر کیفیت و قیمت نان مزاحم میشم ، طبیعی رفتار کن سه نشه !
لی لی حوضک حرف نداره
|BACK AGAIN|
 سپاس شده توسط _VaMPiRe_
راستی تیلور سوییفت بخاطر من رابطشو با این یارو هری بهم زد
همیشه با خودم فکر میکنم برای سکوت هم معنی مثبت هست هم معنی منفی!

یه بار می گیم سکوت علامت رضاست ..

یه بارم میگیم جواب ابلهان خاموشی است ..
 سپاس شده توسط _VaMPiRe_
* لپ تاپم رو بردم نمایندگیش، می گم ضربه خورده کار نمی کنه، یارو میگه ضربه فیزیکی؟!!
پـــ نه پـــ ، یکم بی محلی کردم، ضربه روحـــی خورده.

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 54 مهمان