امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد |نسخه ۴۶۸

(08-09-2024، 22:04)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 21:41)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما خوبیش اینه تعهد خدمت نداری و هروقت خواستی میتونی جمع کنی بری

واسه بچه های پزشکی آره
بقیه رشته فکر نمیکنم این مورد تاثیری براشون داشته باشه

واسه همه رشته ها اینجوریه.

من همکلاسیم الان تو مقطع ارشد ، کارشناسیشو رجایی تربیت معلم گرفته 8 سال تعهد داشت ، الان اومده ارشد آزاد ، جالبه ، چون کارشناسی تعهد داشت تو ارشدش هم تعهد بهش خورده و شده 12 سال! در این حد مضخرفه!

یکی دیگه چمران رشت ، خونده ، 8 سالم اون تعهد داره ، الان اومده ارشد همکلاسی منه ، چون کارشناسی دولتی بود ، ارشد ازادم براش تعهد خورد و شده 12 سال!

چون ما منطقه دو و سه هستیم 8 سالست ، منطقه 1 همون 4 ساله حساب میشه
پاسخ
آگهی
Lightbulb 
(08-09-2024، 22:18)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 22:04)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه بچه های پزشکی آره

من همکلاسیم الان تو مقطع ارشد ، کارشناسیشو رجایی تربیت معلم گرفته 8 سال تعهد داشت ، الان اومده ارشد آزاد ، جالبه ، چون کارشناسی تعهد داشت تو ارشدش هم تعهد بهش خورده و شده 12 سال! در این حد مضخرفه!

یکی دیگه چمران رشت ، خونده ، 8 سالم اون تعهد داره ، الان اومده ارشد همکلاسی منه ، چون کارشناسی دولتی بود ، ارشد ازادم براش تعهد خورد و شده 12 سال!

خب این تعهد بنظر اجبار اما میشه جاش تجربه و آزمون خطا آورد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
ایمان به خدا اعتماد می‌آفریند، حتی زمانی که نقشه‌های او را نفهمی!
پاسخ
(07-09-2024، 19:47)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2024، 18:28)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دانشگاه آزاد فقط اونجاش که سیصد باید بابت پنل انتخاب رشته بدی
خب مشکلش چیه ؟

درستو بخون و پیشرفت کن ، دانشگاه مهم نیست..!

تو مقطع ارشدی که هستم ، همکلاسی از:
  • دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران)
  • دانشگاه تهران
  • دانشگاه چمران رشت
  • دانشگاه رجایی
  • دانشگاه سمنان
  • و... دارم!
منی که ازاد خوندم اطلاعات و پیشرفتم بیشتر و بهتر از اوناست.
حتی دونفرشونم معلم رسمی اموزش و پرورش هستن. نهایت اطلاعاتشون حساب کتاب کردن ریاضی و چیزای تئوریکه ، در عمل چیز خاصی بلد نیستن.

فرقی نداره ، ازاد ، دولتی و... و... هرجا قبول شدی بخون. 

البته این حرفم برای ادمایی صدق میکنه که کلا درس خونن و دنبال پیشرفتن و حالا بنا به دلایلی نتونستن یا نخواستن برن دولتی. وگرنه اونی که صرفا مدرک هم بخواد میاد همین ازاد.
پاسخ
 سپاس شده توسط Emmɑ
(08-09-2024، 22:21)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 22:18)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا چی آورد؟:|

من الان مهرماه اگه بخوام میتونم مهاجرت کنم اونا 12 سال دیگه:|
چه ترجبه و ازمون خطایی مونده؟
پاسخ
Information 
(08-09-2024، 22:24)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2024، 19:47)Emmɑ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خب مشکلش چیه ؟

• دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشگاه تهران
  • دانشگاه چمران رشت
  • دانشگاه رجایی
  • دانشگاه سمنان
  • و... دارم!
حتی دونفرشونم معلم رسمی اموزش و پرورش هستن. نهایت اطلاعاتشون حساب کتاب کردن ریاضی و چیزای تئوریکه ، در عمل چیز خاصی بلد نیستن.

البته این حرفم برای ادمایی صدق میکنه که کلا درس خوننا حالا بنا به دلایلی نتونستن یا نخواستن برن دولتی. وگرنه اونی که صرفا مردک هم بخواد میاد همین ازاد.

بنظرت کدومشون نتیجه ای سریع و حرفه ای هست؟

(08-09-2024، 22:25)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 22:21)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دقیقا چی آورد؟:|

من الان مهرماه اگه بخوام میتونم مهاجرت کنم اونا 12 سال دیگه:|
چه ترجبه و ازمون خطایی مونده؟

خب تجربه ش برای همون انتخاب اول سخت هدف باید مشخص باشه.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
☆_☆
پاسخ
(08-09-2024، 22:26)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 22:24)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

• دانشگاه صنعتی شریف
  • دانشگاه تهران
  • دانشگاه چمران رشت
  • دانشگاه رجایی
  • دانشگاه سمنان
  • و... دارم!

البته این حرفم برای ادمایی صدق میکنه که کلا درس خوننا حالا بنا به دلایلی نتونستن یا نخواستن برن دولتی. وگرنه اونی که صرفا مردک هم بخواد میاد همین ازاد.

بنظر من ، کسی که هندسه و انتگرالش خوب نیست ، نیاز نیست خودشو سالهاست فرسوده کنه و پشت کنکور بمونه تا توی این ناعدالتی بخواد دولتی قبول شه!
من به شخصه تا الان این چیز میزای هندسی به کارم نیومده.
در رابطه به خانوادمم دو سه نفرشون آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی خوندن ، براشون کار هم بود شاغلم هستن و بهشون دکترم میگن.

حالا اگه کسی دنبال کلاس و کلاس بازیه میره دولتی. من خوم دولتی قبول شدم دانشگاه رو نرفتم برای ثبت نام.
چیزایی که میگم درک نمیکنی الان بعدا درک میکنی

واقعا نیاز نیست انقدر وسواس نشون دادن به این موضوع
پاسخ
(08-09-2024، 22:08)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

واسه بچه های پزشکی آره

چجور دانشگاهیه

هدف انتخاب و تدریس با همراهی کسانی که دروس و رشته های نوین رو به سمتی میبره که آسان و سریع تر نتیحه بخش .

رشته هاش برام جالب نبود

واسه بچه های پزشکی آره

عه
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
پاسخ
Science 
(08-09-2024، 22:29)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 22:26)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنظر من ، کسی که هندسه و انتگرالش خوب نیست ، نیاز نیست خودشو سالهاست فرسوده کنه و پشت کنکور بمونه تا توی این ناعدالتی بخواد دولتی قبول شه!
من به شخصه تا الان این چیز میزای هندسی به کارم نیومده.
در رابطه به خانوادمم دو سه نفرشون آزاد رشته های پزشکی و پیراپزشکی خوندن ، براشون کار هم بود شاغلم هستن و بهشون دکترم میگن.

حالا اگه کسی دنبال کلاس و کلاس بازیه میره دولتی. من خوم دولتی قبول شدم دانشگاه رو نرفتم برای ثبت نام.
چیزایی که میگم درک نمیکنی الان بعدا درک میکنی

واقعا نیاز نیست انقدر وسواس نشون دادن به این موضوع

هدف هر کسی چیزی  به مانند ارتقا و سطح بالا رفتن عمومی خودش تا خلاقیت و انگیزه رو به خدمت و درآمد خودش تبدیل کنه.
☆_☆
پاسخ
(08-09-2024، 22:29)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-09-2024، 22:08)مـ༻؏☆جـےـیــّ◉ـב نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هدف انتخاب و تدریس با همراهی کسانی که دروس و رشته های نوین رو به سمتی میبره که آسان و سریع تر نتیحه بخش .

رشته هاش برام جالب نبود

عه

بله
و این قانونا سال به سال عوض میشه! و هزینه ازادسازی مدارک بیشتر
پاسخ
خلاصه اینو میتونم بگم که ، همین ازاد رو اگه میخونید ، میتونید کارهایی کنید که صدتا دولتی نکردن ، درسته همکلاسیاتونم با شما مفتی مدرک میگیرن ولی اگه روی خودتون کار کنید و خودتونو رشد بدید ، جایگاهتون از دولتی هاهم بالاتر میره.

تو جامعه الان کسی نگاه نمیکنه کجا درس خوندین ، نگاه میکنن چی بلدین ، خودتونو رشد بدید بجای دانشگاه بازی.
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اسم نفر قبلی رو عوض کن(اگه دختره اسم پسر بذار اگه هم پسره اسم دختر بذار!) نسخه ۲
  تو پروفایل نفر قبلی چه چیزی نظرتو جلب کرده؟! || نسخه 10
  بازی پیشگویی (نفر بعدی...) || نسخه ۲
  داری یا نداری؟ || نسخه ۲
  سوال از تو جواب از نفر بعدی! {نسخه 5}
  فکر میکنی نفر قبلی چند درصد دوست داره؟ نسخه ۳
  آواتار نفر قبلیت چه چیزی رو نشون میده؟|| نسخه ۶
  « عکـس از " خـود " و " اتـاق شخـصی " خـود » نسخه 3
  اگر یه مساوی جلو اسمه نفر قبلیت بود اینور مساوی چی مینوشتی ؟ (نسخه ی 3)
  تو یه کلام بگو از نفر قبلی خوشت میاد یا نه؟ || نسخه ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان