امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(06-09-2022، 12:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2022، 12:25)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلامتیت تو چخبر
خوش که تا دلت بخواد میگذره تو چی؟

ماهم بی‌خبر انقدر بیکار شدم این مدت که نگو
خوش هم میگذره واقعا آرامش پیدا کردمTelegh_01

@Mutemit شرمنده ناامیدت میکنم داداش ولی من ادمین نیستم بنفش ها و سیاه ها ادمینن Telegh_44

من که اصلا نگو این مدت پدرم دراومده

(06-09-2022، 18:26)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bl8

به به شقی جون افتخار دادی اینجارو نورانی کردیTelegh_01
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گفتگو آزاد | نُسخه [465] 163
 سپاس شده توسط شـــقآیــق ، THEDARKNESS
آگهی
(07-09-2022، 22:26)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 18:57)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چی چی بود؟!
به هر حال من ب حس شیشمم اعتماد دارم پسر جون bathtime

حس شیشمت چی میگه؟!

نیمیگم ب تووو
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mutemit
(06-09-2022، 12:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2022، 12:20)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من که میگم رفتی ۵۰ ۵۰/:

سعی میکنم بمولاپ بشه ۱ ساعت هرچند توی این مدت که میریم رو به مدارس کمتر میشه این ۱ ساعت

ها؟:/
چه خبرا؟ خوش میگذره؟

(06-09-2022، 0:36)AsAsma ark نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بلاخره انجمن داره شلوغ میشه
دستم درد نکنه با این منطق بودنم

منطق تویی یا منم یا دیگران؟

خب من منطقی تــــــرم بعدش جماعت گرامی Big Grin 

عه چرا هی فک می کنم الان نسخه جدید میزنیم ولی نمیشهHuh
↖↯↯ﺳﻌــــﯽ ﻧﮑــــــﻦ ﻣـــــــــﻨﻮ ﺩﻭﺭ ﺑﺰﻧﯽ…
ﺧﯿــــــــــــﻠﯽ ﻫﺎ ﭘﯿﺶ ✘ﻣـــــــــــﻦ✘
ﺩﻭﺭﻩ ﺩﯾـــــﺪﻥ..↯↯⇧⇩
↙↯↯ﮔــﻔﺘﻢ ﺩﺭﺟــﺮﯾﺎﻥ ﺑﺎﺷــﯽ..!!✘✘✘
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(07-09-2022، 19:08)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 6:03)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@_ƇRAƵƳ_
قشنگ ک خودتی جیگر
تو کدوم صبایییی؟؟؟10

عرررررررررررررررر یاد نیس
همونی که توقلبت جا داره
همونی که فقط اسم تو رو زبونشه
صباnafas
چه اسم خزیم بود:/

(07-09-2022، 2:15)♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوبه باز یکی مارو یادشه Bd1
من همیشه به یادتم
می خواستم تلگرام پیام بدم
شمارتو عوض کردی؟

(06-09-2022، 19:53)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مسخره Telegh_43
ولی من خودم هم به خاطر خودم زندگی نمیکنم تجدید نظر کنTelegh_01
اسم بابات اصغره هرهرهرهر:/ (حاجی جدی نگیر مزاح بود)
._________. زیبا بود

جیگرتو ، همون 0905 رو دارم
حتما بهم پیام بده ک بیشتر با هم در ارتباط باشیمBb4
 سپاس شده توسط _ƇRAƵƳ_
(07-09-2022، 19:08)_ƇRAƵƳ_ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 6:03)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

@_ƇRAƵƳ_
قشنگ ک خودتی جیگر
تو کدوم صبایییی؟؟؟10

همونی که توقلبت جا داره
صباnafas
ایییییی 26
چطوری تووؤ26
شمارتو داشتم نمی‌دونم چرا نیس45
چخبرررر26

(07-09-2022، 23:04)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2022، 18:26)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Bl8

کوفت شقیBb5
چطوری خوببییی29
(((:

•ناشناس•
 سپاس شده توسط BIG-DARK ، _ƇRAƵƳ_
(07-09-2022، 13:21)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 12:28)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

:/

حتی سایتای داخلی هم بالا نمیان

https://s6.uupload.ir/files/screenshot_۲۰۲۲۰۹۰۷-۱۴۰۶۰۵_chrome_tfga.jpg

نه من تلگرامم راحت استفاده میکنم

رواله یه اشتباهی شده بود

(07-09-2022، 18:20)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 10:38)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

طرح صیانت اجرا شده؟

هنوز نوچ

عه
حیف شد که
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
 سپاس شده توسط Mutemit ، شـــقآیــق
(07-09-2022، 23:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 22:26)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حس شیشمت چی میگه؟!

نیمیگم ب تووو

بگو بهم تا بت بگم بهش اعتمادی هس یا نه11
https://t.me/mutemit_daily
 سپاس شده توسط shghyegh
(08-09-2022، 6:06)شـــقآیــق نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همونی که توقلبت جا داره
صباnafas
ایییییی 26
چطوری تووؤ26
شمارتو داشتم نمی‌دونم چرا نیس45
چخبرررر26

(07-09-2022، 23:04)BIG-DARK نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کوفت شقیBb5
چطوری خوببییی29

عالی شما چطوری؟
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد | نُسخه [465] 163
 سپاس شده توسط شـــقآیــق

(06-09-2022، 12:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماهم بی‌خبر انقدر بیکار شدم این مدت که نگو
خوش هم میگذره واقعا آرامش پیدا کردمTelegh_01

@Mutemit شرمنده ناامیدت میکنم داداش ولی من ادمین نیستم بنفش ها و سیاه ها ادمینن Telegh_44

من که اصلا نگو این مدت پدرم دراومده

Bl8

چرا؟

(07-09-2022، 23:45)AsAsma ark نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-09-2022، 12:24)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چه خبرا؟ خوش میگذره؟

منطق تویی یا منم یا دیگران؟

خب من منطقی تــــــرم بعدش جماعت گرامی Big Grin 

عه چرا هی فک می کنم الان نسخه جدید میزنیم ولی نمیشهHuh
تا ۲۰۰ نشه خبری از نسخه نیست
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
(08-09-2022، 14:11)Mutemit نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2022، 23:44)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نیمیگم ب تووو

بگو بهم تا بت بگم بهش اعتمادی هس یا نه11

نچ نچ
=/
/=

ناشناس -_-
 سپاس شده توسط Mutemit

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان