امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

گفتگو آزاد | نُسخه [465]

(11-03-2022، 16:21)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2022، 15:51)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیروز یه خبری شنیدم به این مضمون "درصورتی که ۴۱۱۴۸ به نصب فعال مشخصی تا اردیبهشت برسه قسمت پنجمش ساخته میشه."
همین بهانه ای شد تا برم از اول و این‌دفعه با دقت بیشتری بازی رو انجام بدم، همین کارم کردم و واقعا لذت بردم از بازی، هرچند بار اولم نبود ولی ایندفعه با بیشتر شدن سن از ۴- ۵ سال پیش که بازیو انجام داده بودم بهتر میتونستم درکش کنم.
به هر حال بعد از اینکه بازی رو تموم کردم دوباره رفتم پی اون خبر تا ببینم بخاطر یه خبر جعلی دوباره نصبش کردم یا مسئله جدی بوده..
نوشته بود نصب فعال اگه به ۱۰۰ هزار تا برسه ادامش ساخته میشه... نصب فعال این بازی در این لحظه یه مقدار بیشتر از ۵ هزار تاست. من به امید اینکه نصب فعال باید به ۱۰ هزار تا میرسید نصبش کرده بودم هرچند بعید میدونم تو همچین مدت کمی به این امار برسه و در نتیجه بازی ساخته نشه ولی به هرحال لذت بردم.
امیدوارم که فقط یه صبر اضافه جلوی ۱۰ زده باشن

یعنی چجوری میخوان سینا رو زنده کنن؟
شاید درباره لی لی باشه.
ولی اکه بخوان درباره سینا بسازن زندش میکنن. همونطور که نیو ترینیتی رو توی ماتریکس ۵ زنده کردن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آب کم است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

آگهی
دانید کہ چیست دولت؟
سجاد هالک
اگ ببازه هم ۱۵ میلیارد پول میگیره شانس به این میگنا
ن به شانسای ما
ناشناس بگو (;

هَمِعٕ فاٰز گَنّگِستِر وَلّی تآ شَب نَشُدِح باٰس خٖونِع بآشَن♂❤

گفتگو آزاد | نُسخه [465] 62
(14-03-2022، 13:12)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(11-03-2022، 16:21)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چجوری میخوان سینا رو زنده کنن؟
شاید درباره لی لی باشه.
ولی اکه بخوان درباره سینا بسازن زندش میکنن. همونطور که نیو ترینیتی رو توی ماتریکس ۵ زنده کردن

ماتریکس چیه؟
نیو ترینیتی چیه؟
خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای دو خوابه و ارزان قیمت در نزدیکی دریا در شهر رامسر (:
سلاملکم
پیام ناشناس

/ (•◡•) \
 سپاس شده توسط THEDARKNESS
(26-02-2022، 19:56)ᗩᐯᗩ⁷ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-02-2022، 19:51)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خندہ ندارہ اتفاقا گریہ دارہ کہ ما انیمہ ھایی با سبک یوری و سینین و اینسست و امثالھم رو اصلا داریم
برو توبہ کن
جھنم خودم تگش میکنم @THEDARKNEES
بیا اینم مھدی ساما

ماشالا خوب آشناییا سید، ولله فقط یکم بتونم روت کار کنم ازت یه فوجوشی در میارم
دیگه برای کاپلا تنهایی فن گرلی نمیکنم

@"THEDAKNESS"
مسمسمیمسم 0-0

@"موناجن خوشگل"  کیه؟
بهم درخواست داده ولی نمیشناسمش ._.
احیانا ممکنه من بشناسمش ولی ایدیشو عوض کرده باشه-؟
هی یو کجایی بچه جان ایموتو گلم نمیای بعد میگی من قهرم این چه وضعشه خب !!! زود به زود بیا هاپو فسقلی
@ᗩᐯᗩ⁷

(03-02-2022، 2:19)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-02-2022، 20:27)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی چی درس نداری؟ اونور درس نمیخون؟

من هنوز نرفتم مدرسه^^

خب برو

(14-03-2022، 17:01)ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

http://dl.akskhor.ir/uploads1pchat-1766850780.jpg

خودشیفتم ینی؟یا مثلا خوشحالمD:

گزینه یک خودشیفته تشریف داری Telegh_01

(16-03-2022، 19:21)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاملکم

علیک سلام
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
https://harfeto.timefriend.net/16669037807256
 سپاس شده توسط ᴠᴀᴍᴘɪʀᴇ
(09-01-2022، 19:00)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ننگ کسایی هستن که یاد هارو از تاریخ پاک کردن
آمریکای کثیف،روس های بدردنخور و بی سواد،لهستانی های کثافت
از آمریکایی ها بدم میاد،از یهودی ها بدم میاد،و تف تو ذات کمونیست
اگه قرار باشه یهودی ها آزاد باشن،کره زمین جایی برای آزادی اونا نیست
تمام

Download feshar from here :

http://dl.akskhor.ir/uploads1/IRKP.jpg
(16-03-2022، 13:09)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(14-03-2022، 13:12)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شاید درباره لی لی باشه.

ماتریکس چیه؟
نیو ترینیتی چیه؟
عه یعنی ماتریکس رو ندیدی
فیلمه
آب کم است
آن را اسراف نکنید
water is low
Do not waste it
الماء قلیل
لا تسرفوه

(17-03-2022، 22:28)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(16-03-2022، 13:09)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ماتریکس چیه؟
نیو ترینیتی چیه؟
عه یعنی ماتریکس رو ندیدی
فیلمه

من تباه تر از این حرفام ......
(16-03-2022، 19:21)Ξrιc logιc نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلاملکم

سلام کاربر حرفه ای 14k
اوخی این استیکرا چقدر گوگولین 31
قلبمممممم

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 41 مهمان